Spotify, Google Music, iTunes music, Fizy üzerine
1 1

Bu konuda 93 mesaj var

Microsoft , Groove müzik servisini kapatıp kullanıcıları Spotify 'a yönlendirecekmiş.

Microsoft to shutter its Groove Music service and migrate users to Spotify

http://www.zdnet.com/article/microsoft-to-shutter-its-groove-music-service-and-migrate-users-to-spotify/

Spotify'a time capsule isimli yeni bir özellik eklenmiş ama pek beğenmedim. Zaten günlük playlist ler var, onlar da hergün aynı gibi geliyor bana.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son günlerde Fizy’de metal türevi müziklerde inanılmaz bir düzelme var. Daha önce olmayan x-factor eklenmişti oradan dikkatimi çekti, ardından kontrol edince pentagram-trail blazer’ın bile olduğunu gördüm. Güzel gelişmeler olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify bir kaç gün önce bana aylık ücret yerine senelik 129TL  mi, 139Tl mi neydi birşey önerdi. O sırada işim vardı geçtim. Şimdi bulamıyorum, hesabıma giriyorum ama yok öyle bir teklif falan. Ayda şuan13,99tl veriyorum. Daha uyguna geliyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, ZvAnA said:

Spotify bir kaç gün önce bana aylık ücret yerine senelik 129TL  mi, 139Tl mi neydi birşey önerdi. O sırada işim vardı geçtim. Şimdi bulamıyorum, hesabıma giriyorum ama yok öyle bir teklif falan. Ayda şuan13,99tl veriyorum. Daha uyguna geliyordu.

E-posta gelmedi mi? Bende notification geldi hemde e-posta geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yıllığa bakiyim dedim fakat @RFID'nin verdiği link'e tıklayınca otomatik olarak aylık ödemeli planı gösteriyor. Aile üyeliğide maşallah 20,99TL olmuş. Eşe dosta yardım edelim derken güzel zam yemişim :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bende yıllığa bakiyim dedim fakat [mention=288]RFID[/mention]'nin verdiği link'e tıklayınca otomatik olarak aylık ödemeli planı gösteriyor. Aile üyeliğide maşallah 20,99TL olmuş. Eşe dosta yardım edelim derken güzel zam yemişim  
Yeni yıldan evvelki kampanya için geçerliydi o link . Artık çok geç

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İki, üç senedir evdeki pioneer avr'yi telefondan kontrol edip, spotify connect aracılığıyla da sorunsuz bir şekilde spotify dinleyebiliyordum. Ama aylar önce bir şekilde (muhtemelen telefona gelen güncellemeler sonucu) telefondan ağa bağlı amfiyi görmez oldu. Hiç bir şekilde spotify daha önce sorunsuz kullandığım amfiyi görmez oldu. Güncellemelerde bug olmuştur, düzelir vs. diye de pek ilgilenmemiştim.

Bugün yine ihtiyacım oldu, bakalım düzelmiş mi diye deneyim dedim; yine aynı... Bu sefer ne lan bu diye internette konuyu araştırayım dedim ve sonra bunu buldum;

https://support.spotify.com/tr/listen_everywhere/on_speaker/why-cant-i-use-the-spotify-app-on-my-speaker/

Spotify'ı hoparlörümde neden kullanamıyorum?

Bazı hoparlör ve ses sistemleriyle Spotify'ı dinlemenin yolu değişiyor.

Sahip olduğun hoparlör aşağıdaki markalardan biriyse daha fazla bilgi için tıkla.

Ayrıca hoparlöründe dinlemenin diğer yollarına da göz atabilirsin. 

PIONEER

Özel Spotify entegrasyonu aşağıdaki Pioneer hoparlör modellerinden tamamen kaldırılacak:

XW-SMA1, XW-SMA3, XW-SMA4, VSX-923, VSX-828, VSX-823, VSX-528, VSX-S510, VSX-70, VSX-43, VSX-1023, VSX-1028, VSX-1123, VSX-1128, VSX-8231, SC-1223, SC-1228, SC-1323, SC-1328, SC-1523, SC-1528, SC-2023, SC-71, SC-72, SC-75, SC-77, SC-79, SC-LX57, SC-LX77, SC-LX87, X-SMC55, VSX-1124, VSX-43, VSX-44, VSX-80, VSX-528, VSX-1129, VSX-924, VSX-824, VSX-529, SC-LX58, SC-2024, SC-1224, SCLX57, SC-LX87, SC-LX88, SC-81, SC-LX78, SC-85, VSX-1024, VSX-1029, SC-82, SC-87, SC-89.

Nasıl bir şerefsizliktir lan bu. Bu amfiyi satarken spotify connect var diye satıyorsunuz. Olay sırf Pioneer'a özgü de değil, diğer amfi üreticilerinin de birçok modelinde aynı ibare var. Nasıl böyle birşey yapabiliyorlar da kimse bunu mahkemeye taşımıyor hayret birşey. Olay zaten amfi ile alakalı da değil gibi, spotify kaynaklı bir görünümde. HAni lisans olaylarından falan kaynaklı olsa, bu amfiler dünyanın lisansını zaten alıyorlar. DTS- Dolby, hi-res vs. Spotify'a gelince mi lisans sorunu yaşayacaklar. 

Memnun olduğum servisi bu kullanıcı tanımaz tavır yüzünden iptal edeceğim sanırım, bir dolu sövülmüş feedback ile.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok