Spotify, Google Music, iTunes music, Fizy üzerine
1 1

Bu konuda 93 mesaj var

Evinde Hifi'i olan adam alabilir bunu, benim evimde olsa direk alırdım. Evdeki kota olayı problem olmaz Mayıs'tan sonra. Bir şarkı ortalama 30-40 MB tutacaktır 100 MB olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçişi nasıl yapacaklar onu merak ediyorum. Hi-Fi üyeliği herkese açıldığında, bütün albümlerde yüksek kalite olacak mı yoksa yavaş yavaş mı geçiş söz konusu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evinde Hifi'i olan adam alabilir bunu, benim evimde olsa direk alırdım. Evdeki kota olayı problem olmaz Mayıs'tan sonra. Bir şarkı ortalama 30-40 MB tutacaktır 100 MB olmaz. 

benim ses sistemi fena değil, daha iyisine de geçeceğim. Evdeki internet de zaten kota, AKN yok. Ben geçerim. 

Benim tahminim bütün arşivin ulaşılabilir olacağı yönünde. Ellerinde zaten kayıpsız hali vardır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu almayan premium kullanıcılara çöp kalitesinde sunmasınlar da müziği yeter.

Öyle bir hareket yaparlarsa çok abone kaybı olur diye düşünüyorum. Zaten kar edemiyor falan diye haberler var, batıp gitsinler diye dua edenlerin safına katılan çok olur.  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Valla onlardan biri de ben olurum. Anında playlist'leri youtube'da oluşturur veya txt'ye kaydeder, Apple Music'e geçiş yaparım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify rezil durumda. Dinlemek istediklerimi yeniden arattım kaybım daha büyük şu anda. Olanlardan da kaybolanlar var şimdi. lanet lanet resmen...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spotify nedense mesaj özelliğini kaldırmış. Arkadaşlarla birbirimize şarkı öneriyorduk ne güzel. Ne akla hizmet kaldırdılar acaba

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir özellik mi varmış, enteresan...  :icon_think:  Bu durumda kalktığı kötü olmuş tabi .. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ne güzel mesaj kutusunda müzikleri paslaşıyorduk arkadaşlar arasında ama kaldırılmış... Pluginlerin desteklendiği dönemde çok güzel bir arayüzü vardı. Ne oldu da asıl pluginler kalktı onu merak ediyorum. Forumlarda anca, şu an sori destek vermeyi düşünmüyoruz falan diyorlardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı düzeltmek mümkünse eğer fizy'i ekleyelim bu music uygulamalarına. Fizy son güncellemelerinden sonra çok başarılı oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aile üyeliğini aldık millete dağıttık spotify neredeyse dinlediğim bütün şarkıları kaldırdı 3-5 ay içerisinde. Bir tane tool şarkısı bulmak mümkün değil, e şimdi herkes kullanıyor ve kendilerince memnunlar hadi apple müziğe dönelim de diyemiyorum. İçine tükürem spotify !!!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok