God of Uncharted Dead Space War Raider 4
0

Bu konuda 16 mesaj var

Ben nedense sanki prequel havası aldım. Ufak çocuk Kratos diye düşündüm. Tam tersi, yaşlı eleman da Kratos olabilir belki. Çok hakim değilim God of War kronolojisine ama neden olmasın?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadığımız karakterin hareketleri önceki god of war lara hiç benzemiyor. Şantiyedeki AS950 gibi gidiyor -- Dead Space

Avcılık mavcılık olaylarına dokundurma -- Tomb Raider

Atlamalar zıplamalar ve ara videolar -- Uncharted 

bu ne ya dedirtti. 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence reboot bu oyun. Adamın sadece adı kratos. Sitesinde de God of War "A new beginning" yazıyor. Oyunun kahramanı Kratos bile olmayabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kratos bana hep tipsiz ve itici gelirdi.. Lakin bu da aynısının sakallısı.. Bu kratos değil beyler isim benzerliği falan diyebilceklerini zannetmiyorum..

Tanrı olduktan sonra kendisine alternatif bi hayat yaratmış ama yine de burnu boktan çıkmıyor şeklinde bi story belirlemiş olabilirler..

PS Thor cakması cekicin geri dönmesi falan çok yaratıcı olmus..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reddit'de elemanin birisi ekran goruntusu almis, Kratos'un kolunda zincir izleri vs. var.

Reboot degil yani oyun. Herhalde Olympus'u devirdikten sonra kendini kuzeye vermis, gitmis Iskandinavya'ya tekrar coluga cocuga karismis.

M4OkDYR.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben trailer'ı ve oyunu beğenenlerdenim, 29 Aralık 2017 de çıkacak oyun. Yine alınıp oynanması gereken oyunlardan biri olmuş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız oyunun hiçbir yerinde God Of War 4 yazdığını görmedim, ben mi atladım yoksa adı sadece God Of War mu bu oyunun? Bu arada Amazondan preorder verilebilir dilenirse dijital kod için 60 dolara

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.06.2016 at 20:02, SkyWarrior said:

Oynadığımız karakterin hareketleri önceki god of war lara hiç benzemiyor. Şantiyedeki AS950 gibi gidiyor -- Dead Space

Avcılık mavcılık olaylarına dokundurma -- Tomb Raider

Atlamalar zıplamalar ve ara videolar -- Uncharted 

bu ne ya dedirtti. 

Delirecem zaten bu olaya.. Butun oyunlar ayni olmak mi zorunda kardesim ? Sen koskoca bir god of war ismine sahipsin yap kendi stilinde oyun oynayalim. Illa sagdan soldan ot bok toplayip base ele gecirmek, dokuman toplayip duvarlardaki afisleri yirtmak  zorunda miyim her oyunda? 

Son Tomb Raider dada uyuz olmustum bu olaya..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok