Red Dead Redemption 2
0

Bu konuda 65 mesaj var

2 ne ara çıktı da 3 :D

Bana ilk oyunun PC ve yeni nesil konsollar için remastered versiyonu gibi geliyor. Sadece tahmin... (umarım öyledir)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 ne ara çıktı da 3 :D

Bana ilk oyunun PC ve yeni nesil konsollar için remastered versiyonu gibi geliyor. Sadece tahmin... (umarım öyledir)

Ilk oyun (Revolver) tekrar PS4'e cikti yakin zamanda. Remastered degil, dandik eski grafiklerle : https://store.playstation.com/#!/en-tr/games/red-dead-revolver/cid=EP1004-CUSA03542_00-SLES524780000001

Bence 1 sene sonrasina yeni oyun duyurup, bir de redemption remastered birkac aya hazir diyecekler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı fikirdeyim çünkü ilk oyunu oynayan insan sayısı baya az.. Herkes adını biliyor ama sanını bilen yok, bilen Red Dead Redemption ı biliyor (ben de dahilim buna). Bir remastered iyi olur ama işte Rockstar hiç remaster yapmadı daha önce belki yapmayadabilirler ama yeni oyun mutlaka gelir gözüyle bakıyorum ben de.. 

Güzel olur valla tekrar bir GTA'ya gerek yok zaten şuan... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tahminimi söyleyeyim; RDR'ı remaster yapacaklar ama bu basit bir remaster olmayacak, haritayı genişletip yeni görevler, yeni özellikler de ekleyecekler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rockstar hiç remaster yapmadı daha önce

GTAV? Adını "remaster" koymadılar ama PS3/X360'a çıkardıkları oyunu geliştirip PS4/X1 a uyarladılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben olayı kendi açımdan yorumluyorum, diğer oyunun zaten adını sanını bile duymadım da "redemption" olanı pc'ye çıkarmadıklarına memnun olduklarını düşünmüyorum.

aylar, yıllar sonra pc'ye port ettikleri, fahiş fiyata sattıkları GTA'lar bile satış rekoru kırarken, pc'nin geldiği nokta belliyken, "iyi ki bu oyunu da pc'ye çıkarmadık" dediklerini sanmam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman red dead i dont care yaz :lol: Çünkü herkes gayet ilgileniyor..

@@kronus hocam 1 sene önceki oyunu toparlayıp portlamak remaster mı oluyor.. 12 yıllık oyunun yeni jenerasyona adaptasyonundan bahsediyoruz.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us da benzer şekilde 1 sene sonra yeni nesile port edildi. Last of Us : Remastered ismiyle çıktı. Remaster dediğimiz de başka bir platforma portlamak sonuçta.

Neyse kelimeler üzerinde tartışmaya gerek yok.

PC'ye çıkarmamak sonuçta olası kazancı engellemiştir, ama sanıyorum ki kaynak ayıramadılar o zaman. Ama oturup ağladıklarını da sanmam, çünkü oyun finansal olarak çok çok başarılıydı.

Şu anda GTA V microtransaction'larıyla para bastıkları ve duyurulan bir projeleri olmadığı için olası bir remaster'ın PC'ye de çıkarabilecek kaynakları olduğunu düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun gta değil, 1 sene sonra pc'ye çıkartmazlar, 1 sene sonra çıkartırlarsa da kimse almaz.

pc oyuncusunun "cyberpunk 2077" gibi oyunları falan varken zaten dandik konsol portlarına bakmaya vakti olmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok