Red Dead Redemption 2
0

Bu konuda 65 mesaj var

bu oyun gta değil, 1 sene sonra pc'ye çıkartmazlar, 1 sene sonra çıkartırlarsa da kimse almaz.

pc oyuncusunun "cyberpunk 2077" gibi oyunları falan varken zaten dandik konsol portlarına bakmaya vakti olmayacak.

Bu ne kafası olm yeşilaycısın, kızılaycısın, kolalı jelibon sevmezsin.. Neyle bu hayal dünyasına geçiosun sen tombişim..  :lol:

Red Dead gerçekten çok iyi oyundu ve bu artık prequel mi sequel mi olacak bilmediğim oyunu için anasını satanlar olur.. Ben hemen yeni konsol almam bunun için beklerim PCde bi süre, ama çıkmayacağı kesinleşirse o zaman bi konsol alır birkaç istediğim exclusive ile bunu da bitirir satarım yani... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana konsol aldırabilecek oyun ya Portal 3 olurdu, ya Red Dead 2 olurdu, önümüzdeki sonbahara doğru alırım artık bir next-gen... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haha güzel.. :D

Ama ben yine de bu serinin konsollarda çürümesinden üzüntü duyuyorum.. İlk oyunu x360ta fullerken "ulan güzelim oyunu harcamışsınız bu platformda" diye defalarca iç geçirme veya sesli olarak zelzenişte bulundum ekran karşısında..

Gerçekten çok yazık oluyor ki derdim gamepad \ klavye-mouse falan değil, gamepadle de ezerim / eziyorum hepinizi / herkesi.. ama 21 fps 650p de oynamak falan sigh ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz oyunlar konsol olduğu için çıkıyor zaten. konsol diye bir şey icat edilmeseydi pc de oyunculuk konsollar kadar yaygın olmazdı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konsollar PC olmadan önce vardı zaten ve konsollar sayesinde oyun yapımcılarının ihya oldugunun farkındayız geçmişte de artık o ayrım ortadan kalktı sayılır.. Ki bu oyun tecübesinin özellikle son yıllarda PCde bariz teknolojik üstünlükle daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor..  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rockstar oyunları hızlı bir şekilde optimize konsola çıkarıyor sonra 1 sene daha ayırıp PC'ye gönderiyor. O hallerinde bile saçma sapan buglar, performans sorunları oluyor. Red Dead 2'yi PC'ye getirmeyeceklerini düşünmüyorum geç çıkacaktır.

Kojima bile artık PC'ye oyun çıkartıyorsa Rockstar'ın PC'deki paracıkları es geçeceğini sanmıyorum. Eskiden hadi konsollardan MS'den falan para alıyorlardı artık o da yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu dandini oyunu zaten oynamam da, olur da pc'ye çıkarırlarsa inadına korsan indirip oynayacağım, hatta bunun crack'ini yapan korsan grubuna oyunun parasını bağışta bulunacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu oyun çıkacak PC'e. Exclusive olmadıktan sonra çıkmaması için bi sebep yok. Ama GTA gibi 1 sene sonra falan çıkartırlar herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya pc'ye de çıksa tabii ki iyi olur da "dandini" falan diyen çarpılır yeminle bu oyuna. Xbox 360'da oynadığım en iyi 5 oyundan biridir kesinlikle RDR. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bırak ozan abi, zaten xbok da kaç tane exclusive oyun var ki pc'de oynayamadığın, 6 tane oyun var zaten bu da en iyi 5'e girmesi normaldir.

bu arada şimdi bu herif RDR oynamadan yorum yapıyor diye düşünecek gençler için evet RDR oynadım ve bütün yan görevlerle birlikte ana hikayeyi ve DLC'leri bitirdim.

evet güzel oyun, ama pc'de yokluğunu çekeceğim bir şey değil, yani kısaca iyi ama bir GTA değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet buna şaşıracağınızı biliyordum. Çağlar çok üzülüyordu, geceler boyunca ağlayıp, gün içinde de sayıklıyordu. Onunla Gears of War oynamak için bir süreliğine bulaştım o boka, bu güne kadar gizli kalmıştı bu bilgi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aa yine mi PC ye gelmicek acaba dicektim ama bence bunu cıkarırlar artık time exclusive olarak..

Edit: ulan emre senin yüzünden dejavu olduk, yeni bilgi olmadan niye yeni bilgiymiş gibi yazıosun.. senin yüzünden bende 2016da söylediğim seyleri söylemişim tekrar..

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun siteleri sürekli çıkış tarihi haberi yapıyor. bende resmi olarak fall 2017 açıklandı sandım. meğer en başındaki bilgiymiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok