[SATILDI] Silverstone 1000W PSU 80+ Gold (ST1000-G Evolution)
1 1

Bu konuda 19 mesaj var

Silverstone Strider serisinin 1000W lık 80 Plus Gold sertifikalı PSUsu. Ürünün garantisi bitti muhtemelen ama silverstone kendi ekstra bir 3-5 yıl garanti veriyordu sanırım o devam ediyor olabilir..  

Sıfırından farksız bir şekilde full kutulu, çiziksiz ve eksiksizdir.  Son derece sessizdir ve zaten hiç ısınan bir psu değil. Sigara içilmeyen ve hemen hergün temizlenen hijyen standartlarının olduğu bir ortamda kullanıldı.  :baba:

42f3bd5a67af28cf6eb1130fac6b562f.jpg

Daha fazla teknik bilgi için şuraya bakabilirsiniz: http://silverstonetek.com/product.php?pid=320&area=en

İhtiyac sahibi sevdiğim karakterlere kıyak geçme hakkımı saklı tutarım..  :icon_bye:

Tosunum 450tl den satıldı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@T800 puaha .. Nevet hatta kollarım bacaklarımdan bile kuvvetliymiş o nedenle tricepslerime bağladım mouseu hareket ettirdikçe (artık nasıl bi mouse kulllanışım varsa) muazzam bi enerji çıkmakta.. 

@@ZvAnA ya aslında oğlum 18 yasına geldiğinde baba yadigarı olarak saat yerine bu psu yu vermeyi düşünüyordum ...  :baba:  Lakin beklenmedik bi beleşlikte titanium efficiency olan bi psu geldi eve.. ee zaten 1000w da benim gibi single kartcı garibana fazla derken kendimi bu ilanı açarken buldum..  Yoksa tam evladiyelik yani, düşünüyorum da herhalde bundan başka bi gerekçe olmadan cıkarmazdım heralde zaten elimden..  :icon_think:  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya valla bi anlık gazla yaptık değişimi de işte ne bilim.. :baba: 

Şu 1 haftadır evde olmadığım için ilana çok bakmadım ama yenisi takıldığından Silverstone bebeğim kutusunda duruyor yani yarın gittiğim gibi yollayabilirim ihtiyacı olana.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Narcissus Şimdi bende Cooler Master 1200W Silent Pro Gold PSU var. Lakin kasa Silverstone FT02. Bununla takasa girerim dersen, ben de Silverstone seti tamamlayıp Voltron'u oluşturmuş olacağım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Team Silverstone her açıdan cezbedici bi isme sahip..  

Valla şakasına da olsa takasla coolermaster alsam bi de onu satmakla uğraşıcağımın düşüncesi intahara sürüklüyor beni.. Sen zaten koleksiyoncu adamsın Altuğ biliyorsun ikiside koleksiyon parçası bunların, derya kuzusu :)

Gerçekten ilgileniyorsan takassız al sana indirim yaparız , sen sonra cmden robot yaparsın.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sistem kuracak olanlar sikko psulara teslim etmeyin sistemlerinizi..

1000w diye de korkmayın daha az yüklenceği için hem sessiz hem de en verimli halinde çalışacak psu böylece..  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten 500e almak için msg atmış adam varken (dhde), ilanda onun msgı varken güncelleyip üstüne fiyatı indirip adamın msgını da 8 gün boyunca görmemişim..  :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok