DOOM 2016
2 2

Bu konuda 245 mesaj var

Daha öncede söylediğim gibi rezalet de olsa ben görmeli ben söylemeliyim...

Gerçi bokatar prfiline baktığımızda bethesda haters başı çekiyor, ben de tiksiniorum firmadan ama yine de oynamadan bişey demem. Ki oyun cıkmadan böyle bi sans varken değerlendirilmeli ki rezil bişeyse hiç kafama takılmadan oyun çıktığında yoluma devam edebilirim veya über iyiyse ona göre finansmanı hazırlarım vs vs ...  Bir, iki saate iner.. kota mota sorunumuz da yok sübanallah.  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son closed beta görüntülerini izlediğimde sanki call of duty olmuş demiştim. Nitekim çoğunluk da bu şekilde düşünmüş. Dün inmişti, bakacağız artık. Call of duty gibi olsa da, bu aralar oradan oraya koş zıpla, önüne geleni vur şeklinde saf bir fps oyunu yok ortalıkta. Kafa dağıtmalık oynanabilir. Ama bir efsane olmayacak o belli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aim down sight yok mu ? Bazı silahlar için var sanırım sadece. Tamam bir stili var bu fpslerinde nereye kadar old school gidecek böyle modern fps leri oynatıktan sonra en sevemediğim şey hip fire yapmak oldu. 

İzlediğim videolara göre oyunun mpsi büyük bir ihtimalle benim için fos olacak. 

DLC de yeni silah ve haritalar olacakmış... yaptığın MP tutarsa satarsın  :new_love:  bethestasına  bak sen.

Doom hayranıyım ama full price vermicem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun acilmis da, oynayip basa gelen bi teknik problem hakkinda soru soruluyormus gibi yazinca ben de basladi sandim valla.. Hatta steam community forumlarinda falan millet bi yaziyo sanirsin 6 yildir oynayip sikilmis adam.. Kullanilan dildeki belirleyiciler zamanlar falan neden oluyor buna heralde, hopi dili gibi yazmayin yahu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gold olup piştiği zaman bakıcam, doom fanatiğiyim yaban bişi çıkmaz milletin beklentisini karşılamasa da elde ellencek bir malzeme olacaktır diyorum. Beklemeye devam ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi saat önce 4.3gb lık bişiler daha indirmiş... Ve heralde bunun sonucu olarak oyuna girebildim, lakin dedicated sunucular daha acılmadı hocam bekle biraz falan dedi..  :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

biz de aynı saatlerde denedik, oyuna giriliyor ama sunucular kapalıydı. Saat 4 itibariyle açık ancak ben tam takım eşleştirmesinden sonra oyuna girerken nvidia driver hatası aldığımdan oynayamadım. Belki driver falan çıkmıştır ama dandirik beta için driver yükleyecek halim yok yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun berbat çalışıyor ki tam olarak recommended sisteme sahibim.. Optimizasyonu falan facia sanırm.. Ki oyunun fiziği, animasyonları falan tam bir yontulmamış kütük.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia bu beta için bir hotfix driver yayınladı, onu kurmak yaşanan sorunlarınızı çözebilir. Gerçi çözülecek onlarca problem ve çıkmış AAA oyun varken (QB?) Doom 'un açık betasına driver çıkartmaları da ayrı acayiplik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 1.5 saat civarı oynadım ilk izlenimlerim bu oyunun MP'sinin pek uzun soluklu olmayacağı yönünde. Bir süre sonra oyuncuların gündeminden düşecek bir oyun olur : 

- Oyun mekanikleri çok hantal oyun istesenizde hızlanamıyor

- Shield ve sağlığın çok bol olması neticesinde bir adama 2 defa tam isabet roket ile vurduğumda ölmüyor. Bu shiled seviyesindeki adama bazı silahlar hiç etki bile etmiyor.

- Oyunun grafilerinin rezilliğine göz bir müddet sonra alışıyor ama benim tahmin ettiğimden daha kötü bu grafikler. Tam sürümde cilalanması şart bu hali ile olursa bu oyunun single'ı bile oynanmaz.

Grafikler COD 'dan bile kötü göründü bana.

- Sesleri de beğenmedim ayrıca söyle efsane bir soundtrack bekliyordum amma neredeee çıka çıka ibne çıktı

FPS sevenler hayatına giren bir fahişe gibi bir müddet bunu oynadıktan sonra taktik sevenler BF4'e, aksiyon sevenler COD ve Titanfal 'a döner diye düşünüyorum. 

Olmamış bethesta yine o dlclerinde elinde bir güzel patlayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok