Diablo III - Reaper of Souls
0

Bu konuda 191 mesaj var

Bir hesap denk gelmisti paragon 370 alayimmi almayimmi derken satildi dun diablo niyetine torchlight e girdim yeni bir sinif yapayim diye o grafikler artik cekilmiyor sildim ciktim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Parayla karakter almaya değmez, paragon 370 dediğin kolaylıkla kasılabiliyor. Şöyle bir örnek vereyim, misal 4. sezon başladı diye yeni karakter açtık hepimiz. Hatta ben c.tesi yazlıktaydım arkadaşlar kasıp 70 olmuş. Bir arkadaşım Plvl 50 falanda öle diyim. Girdim aralarına pıt pıt pıt 70lvl olup plvl 10 gibi oyundan çıktım sonra. Ertesi güne elemanın yanında bir mage vardı sağlam dps çıkan, bende dps yok tabi ama tank görevi üstlendim. Tanktan kasıt dpsin yoksa etraftaki creepleri toparlamak durdurmak falan aslında, maksat arkada ki dps karaktere ulaşamasınlar kolaylıkla. Neyse o gün 5 6 saat oynadık çıktığımda karakterim plvl 180' di. Uygun bir parti bulunup çok kolaylıkla kasılabilir yani demem odur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Parayla karakter almaya değmez, paragon 370 dediğin kolaylıkla kasılabiliyor. Şöyle bir örnek vereyim, misal 4. sezon başladı diye yeni karakter açtık hepimiz. Hatta ben c.tesi yazlıktaydım arkadaşlar kasıp 70 olmuş. Bir arkadaşım Plvl 50 falanda öle diyim. Girdim aralarına pıt pıt pıt 70lvl olup plvl 10 gibi oyundan çıktım sonra. Ertesi güne elemanın yanında bir mage vardı sağlam dps çıkan, bende dps yok tabi ama tank görevi üstlendim. Tanktan kasıt dpsin yoksa etraftaki creepleri toparlamak durdurmak falan aslında, maksat arkada ki dps karaktere ulaşamasınlar kolaylıkla. Neyse o gün 5 6 saat oynadık çıktığımda karakterim plvl 180' di. Uygun bir parti bulunup çok kolaylıkla kasılabilir yani demem odur.

Patron selam.

biliyorsun beraber oynuyorduk en son. sonra ben bıraktım. şimdi yeniden döneyim diyorum ama oyun ne kadar değişti? üzerim end game di seninle oynadığımız dönem ama şuan çöp müdür? ben oynadığımda barbarlar leap yaparak oradan oraya zıplayarak rekor üstüne rekor kırıyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Patron selam.

biliyorsun beraber oynuyorduk en son. sonra ben bıraktım. şimdi yeniden döneyim diyorum ama oyun ne kadar değişti? üzerim end game di seninle oynadığımız dönem ama şuan çöp müdür? ben oynadığımda barbarlar leap yaparak oradan oraya zıplayarak rekor üstüne rekor kırıyordu.

Hoşgeldin JJ, oyun epey değişti. Endgame üstüne yeni endgame var evet. Tabi eski karakterinle bıraktığın T6' dan yine devam ediyorsun. Onun üzerien T10 ' a kadar zorluk var artık yine. Bunun dışında yeni buildler var, haliyle onları kuşanınca artık Greater Riftlerde de daha max potansiyellere ulaşabiliyorsun. Küp olayı var diablo 2' dekine benzer. Sarı itemlardan leg ya da set yapabiliyon, ya da bi set itemını başka parçasına dönüştürme. Ve ya elinde ki bi leg ya da setini tekrar rolletme gibi opsiyonlar var.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin JJ, oyun epey değişti. Endgame üstüne yeni endgame var evet. Tabi eski karakterinle bıraktığın T6' dan yine devam ediyorsun. Onun üzerien T10 ' a kadar zorluk var artık yine. Bunun dışında yeni buildler var, haliyle onları kuşanınca artık Greater Riftlerde de daha max potansiyellere ulaşabiliyorsun. Küp olayı var diablo 2' dekine benzer. Sarı itemlardan leg ya da set yapabiliyon, ya da bi set itemını başka parçasına dönüştürme. Ve ya elinde ki bi leg ya da setini tekrar rolletme gibi opsiyonlar var.

teşekkür ederim patron. o zaman bi değerlendirmek lazım :) güzel olmuşa benziyor sistem. horadric cube olayı gelmiş demek

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2-3 haftadır iyice sardım. Barbarla dün iki monk (birisi heal idi yoksa benim için mümkün değil) ile çok rahat gr55 yaptık. Heal monk olunca ben tümden damage veren builde döndüm. Baktık iyi anlaşıyoruz clanlarına girdim zaten :D. Barbar convention of elements uygun elementden geldiğinde 1.2 b civarı crit vurduğu oluyor. Buildin çok eksiği var daha. Fury kaybını tam engelleyemiyorum. 100% crit build olduğu için sürekli full fury dolaşmam gerekiyor. Üzerimdeki setin ancient olması lazım, henüz tek parçası ancient. The gavel ve set (focus idi sanırsam) crit veren yüzük gerekiyor. Üzerimdekiler full crit zaten ama o set fazladan damage bonus veriyor. Sağlam bir heal monk ile 60+ yapılabiliyor hota barb ile. Bu kombinasyonla 70+ hatta 80+ yapanlar var.

Dediğim gibi build çok eksik ama hota barb lazımsa geleyim :)).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni patch ile gercekten oyun ilginc hale gelmis. Ufaklik dogdugundan beri oyuna girmemiştim 6 ay sonra eski Marauder sete bir kac parca tavsiyesi ile DH solo 70 yaptim gule oynaya. Millet ucar zannedersem bu gidişle. GR 100 uzak bir ihtimal değil gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sürede benim hota barb hikaye oldu :)). Furious charge builde döndüm, herkesin yaptığı gibi. Bir de grup buildi yapmam lazım (supp barb, supp cru gibi veya static/heal monk vs..). Dün supp wizard arayanlar vardı, bu tip buildler de işe yarar hale gelmesi güzel olacak, çeşitlilik artması lazımdı, güzel olur umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda köklü değişiklikler var cidden. Yeni alternatif buildler olması çok iyi oldu. Henüz gearlarda eksiklerim var ama önceden soloda ucu ucuna zorladığım şeyde şimdi bi GR 60 falan girsem peynir ekmek gibi 8 9 dk kala falan bitiyor.

Yenilikler var küpte artık işe yaramadığını düşündüğünüz gemleriniz varsa leveli karşılığı ancient legendinize stat bonusu olarak eklenebiliyor. Her leveli 5 stat. Yeni set varyantlarıda gayet güzel, yine epey bir süreç oyalayacak gibi gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes birbirine eklidir sanırım forum. Ben f.charge'dan uzun çabalarla hota barba geçtim,gayet güzel. Season açtım biraz orada takılıyorum.

Bloody#2804

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

zibil gibi online oyun var, milletin hem bu kadar eleştirip hem de hala oynamaya devam etmesi garip.

diablo'yu açmayalı, oynamayalı ne kadar zaman geçti unuttum bile. oynamaya değer bir şey kaldı mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zibil gibi oyun var ama diablonun verdiği hack n slash tadını vereni yok be star. :)

Zevk almana bağlı tabi biraz, adamlar her patchde yeni alternatifler sunabildiği için yine oynatmayı başarıyor. Sezon 4' te her sınıfa yeni bir set düzeni buildi mantığı vardı. Şimdikinde çeşit çeşit işler çıkarttılar daha da keyifli bi hal aldı.

Inna setinin fantezisini yaptım, şu an monkey king setine yoğunlaştım ilk denemem wave of light build üzerine ranged monk bu sefer gerçekten çok eğlenceli şekilde kullanılabiliyor. Sırada daha tailwindli ve lashing kickli olanları var. Birde hepsininin eşit seviyelerde performans sunabilmesi işin güzel tarafı. Demon huntera bile mesela eğlenceli olan bi melee build koydular. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf HOTA build için legendary itemlar çıkmasa ben de dönmezdim büyük ihtimalle. Ama IK setinin özelliklerinin değiştirilmesi,sırf HOTA için yeni itemlar çıkması,şansa da bana ilk düşen itemın çok iyi bir 

http://us.battle.net/d3/en/item/the-gavel-of-judgment

olmasıydı ki build için bu item elzem. O sayede döndüm,yoksa sıtkım sıyrılmıştı F.charge ile bam bam bam duvara adam toplayıp çarpmaktan. Şimdi seasonda da düşük level da olsa düştü Gavel of Judgement. Yavaş yavaş gidiyor güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Bloody, herkes FCharge' a döndü siz HOTA' ya dönmüşsünüz :). Anlamadım bu işi. Gerçi Gavel' in HOTA damage'i cilalanmış, deneyip görmek lazım ama solo griftde şu an FC önde gidiyor. Keyif için oynuyorsanız bir şey diyemem tabii, oynaması zevkli builddir HOTA.

Sizi bilmem de Season 5 benim için keyifli geçiyor. Yapacak şey çok. Hem clandaki elemanlar, hem de bizim eski Quake' cilerin oluşturduğu bir grup var. TeamSpeak vs.. zevkli geçiyor. Mal mal kasarken muhabbet güzel oluyor bazen :), muhabbetine oynuyoruz :P yoksa yemişim leaderbordunu.

Biraz denge gelmiş buildlere sanki ama Wizard hayvan olmuş yalnız.

Bir de ilk gün P500 geçen adam vardı yahu. Gerçi ben bugün sanırım 2 saatte salına salına 70-80 plvl aldım. Sağlam kasınca kısa zamanda P800 sonrasında 1000 olmak mümkün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hayatta bakmıyorum ona,hangisi güçlü vs. vs. Gerçi hotada daha ileri gittim F.charge'dan ama F.Charge'da daha ileri gitsem bile farketmezdi. Oynaması bu kadar zevksiz bir build olamaz. 0 kontrol. Al duvara yolla,al duvara yolla,al duvara yolla. Ben hangi mob çıktı diye bakmıyordum bile. O yüzden dedim böyle bir build çıkmasa oynamaya dönmezdim diye. Ben asıl Canai Cube'e bakmak için girmiştim ama bu build esas sebep oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok