uTorrent kullananlar dikkat!
1 1

Bu konuda 34 mesaj var

vuze 'u denedim. Zaten Azereus zamanlarından kullanırdım. Ancak bunda da gıcık olduğum adbanner var. Leap isimli lite bir sürümü de varmış. Onda özellikler epey kırpılmış. remote control yok mesela. Tixati de de yok. 

Başka alternatif lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

utorrent kullanıyorum, aynı program bendede belirdi, meger güncellemeden sonraymıs bende ne kurdumda bu geldi diyordum, task manager dan kapatınca 2-3 sn içinde bir daha acılıyordu, program ekle/kaldır dan ucurdum direk bir daha cıkmadı karsıma

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Transmission fena değilmiş. Arayüzde biraz sıkıntı var ama iş görüyor. Qtorrent tavsiye ediliyor, denemedim, utorrent e en çok benzeyen oymuş. 

Aslında genelde , realdebrid e veriyorum torrent linklerini, indirip hazır ediyor. En temizi o. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vuze'nin güzel tarafı public tracker'ları içine ekleyip doğrudan Vuze üzerinden search edip indirebiliyor olmak. Ben bu yüzden vazgeçemiyorum, reklamlarını da hiç kafama takmadım şimdiye kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vuze'nin güzel tarafı public tracker'ları içine ekleyip doğrudan Vuze üzerinden search edip indirebiliyor olmak. Ben bu yüzden vazgeçemiyorum, reklamlarını da hiç kafama takmadım şimdiye kadar.

O nasıl oluyor? PB içinde arama yapabiliyor mu? 

Reklamları ben de pek takmadım bugüne kadar ama madem değiştiriyorum , bari reklam olmasın. Bir kere reklamla başladı mı , malware dönüyorlar bir süre sonra. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

NAS cihazı olmayan da hiç uğraşmasın ekstra bir VM üzerine veya kullanılmayan laptop netbook üzerine linux kurup transmission kullansın. Bildiğim kadarı ile web arayüzü de var kontrol edilebiliyor. Veya FreeNAS kurup üzerine torrent client çalıştırabilir yine. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de en güzeli, nas, router, rp2 gibi basit cihazlar üzerinde çalıştırmak .Esas bilgisayarı bunun için açık bırakmak mantıklı olmuyor. 

Tabii ben download için genelde jdownloader 'ı kullanıyorum. 15-20gb lık , rar dosyalarını rp2 ile açmaya çalışmak epey üzer gibi geldiğinden rp2 almadım. Belki baytrail li birşey kurtarır durumu.

Windows daki Transmission , official port değilmiş. Bu yüzden tavsiye etmeyenler var . Ne zararı var bilmiyorum , bence sorunsuz çalışıyordu. Başka cihaza kurulu transmission 'ı yönetmek için , web arayüzünden daha iyi bir çözümü var. Uygulama kendisi ,diğer cihazdaki Transmission  için arayüz olabiliyor. 

Bir de Qtorrent  i denedim. Arayüzü utorrent e yakın. Bundan sonra bunu kullanacağım, işimi gördü.

Fazla özellik kullanmadığımdan ne eksiği var , utorrent ten ,vuze dan bilmiyorum. Vuze 'da bir sürü eklenti var. Bunların hangilerini kullanıyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi versiyon 3 kullananları etkilemeyecek haber.

Hem torrent'i kim günceller ki yav? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Utorrent 2.2.1 kullanıyorum ve aynen Erwin'e katılıyorum. Torrent istemcisini kim, niye günceller anlamıyorum.. 

Zaten Top Gear'da bitti benim için torrentin bir anlamı kalmadı :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vuze classic UI + sb innovation mode kullanıyorum, ratiosuz tracker kullanmıyorum...  her zaman son versiyonları kullanırım

swarm discovery diye bir şey çıkmış çok araştırmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vuze 5.5.0.0'da otomatik sürüm güncellemesi denetimini kapatmanın bir yolu var mı?

Kullandığım sürüm stabil durumda ama sürekli yeni sürüme güncelleme talebi popup ediyor, bunu kapatmanın bir yolu var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Transmission candır.

DigitalOcean'a kurdum, web arayüzü var, BTsync var. Çat çat halloluyor herşey. uTorrent'i de silecem sistemden üşeniyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Transmission candır.

DigitalOcean'a kurdum, web arayüzü var, BTsync var. Çat çat halloluyor herşey. uTorrent'i de silecem sistemden üşeniyorum.

Transmission iyi ama vuze un şu yeni özelliği çok önemli avantaj.  dosyayı aratarak farklı torrent ağları bulup ,birleştirebiliyor. Az seed olan dosyalar için çok önemli avantaj. 

Onun dışında pek sevmedim vuze'u . içinde yok yok. Sevmem öyle programları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok