Star Wars: Battlefront 2
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

İlk oyundan daha fazlasını beklemekle beraber multide yine en iyi haritaları DLC olarak vereceklermiş gibi hissediyorum. Bakıp göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya battlefornt grafikleri şu bu falan harikaydı.. bunun da öyle olacağına eminim.. Ama işte oynanışı inanılmaz casual hale getirmişlerdi, o da oyuna devamlılığı ve oynama isteği süresini kısaltıyordu.. 

Bu oyunu ilk oyun kadar basit temel mekaniklere dayandırmazlarsa çok başarılı, bütün fanların hatta fan olmayanların bile kopamayacağı bir oyun gelebilir.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Lightning McQueen said:

İlk oyundan daha fazlasını beklemekle beraber multide yine en iyi haritaları DLC olarak vereceklermiş gibi hissediyorum. Bakıp göreceğiz.

http://www.ign.com/articles/2017/04/15/star-wars-battlefront-2-wont-have-a-season-pass-offline-local-co-op-exclusive-to-xbox

Season Pass olmayacak diyorlar. Böyle olursa alınabilir.

İlk oyun benim gibi casual adama bile fazla casual gelmişti. Biraz daha segmentasyon eklerlerse süper olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Single/Story moduna yüklenmişler, ki, çok başarılı bir satış noktası olacaktır. Çünkü Narc'ın dediği gibi Multisi inanılmaz yavandı. Jedi Knight, Force Unleashed üzerinden çok zaman geçti. Zaten bir FPS lazım SW evrenine, özellikle şu anda filmlerle, dizilerle tekrar takipçi sayısını tazelemişken, daha iyi satacaktır.

Battlefront'tan grafiksel beklentilerim yüksek olmasına rağmen, eğer DICE mekanikleri bozmazsa, Battlefield'a SW modu şeklinde bile olsa, güzel oyun da olur, alır oynarız diyordum. Grafikleri güzel, içi kof bir oyun çıktı. Betasından da belliydi. Umarım bu öyle olmaz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

battlefront 1'in betasını epey oynamıştım, ama oyun çıkınca almaya bir türlü elim gitmemişti. Tek kişilik senaryo güzel olursa bu sefer alabilirim bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Single player senaryosu için alabilirim. Multisine dokunmam gibime geliyor... Umarım senaryoda TPS modu vardır; elde gamepad TV'de oynamak daha zevkli olur benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Single player senaryosu için alabilirim. Multisine dokunmam gibime geliyor... Umarım senaryoda TPS modu vardır; elde gamepad TV'de oynamak daha zevkli olur benim için.

heresy.jpg

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefront 1 biraz boştu ama oynatmıştı yinede kendini bir yere kadar. Season pass almama rağmen ilk DLC sonrasını hiç oynamadım. Sadece girip ne yapmışlar diye bakıp çıkmıştım. Herkesin dediği gibi çok çok fazla "casual" idi. 

Battlefront 2 güzel olucak orası kesin. Betasını oynayıp preorder veririz artık. Tüm era'ların olması çok güzel olucak. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 1'in Star Wars olanını yapsınlar işte. Zor bir iş değil. Öteki türlü piuv piuv piuv bir süre sonra sıkıyor. Class sistemi de aşırı derece gereksiz ve salakçaydı. Her silah nerdeyse aynıydı zaten bu da oyunu amaçsız yapıyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naboo haritası hoşuma gitti, droidler vs güzel olmuş. İlk oyundaki tekdüzelik bunda azalmış gibi. Yine alacağız tabii. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok