Prey (pc, xone, ps4)
0

Bu konuda 24 mesaj var

Ben alacam bunu sanırım, NieR de bitti oyunsuz kaldım. :) Gerçi backlog'da var tonla oyun oynanmayı bekleyen ama olsun. :P

Dün izledim biraz Twitch'te, baya bi Bioshock'u anımsattı bana oyun.

Hungarde tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir isim koymuşlar ki oyuna gayet genel birşey çünkü. Belki Prey yerine Victim vs olurdu da. Adı Victim olan birşeyden kahramanlık beklemek saçma. Gerçi çok izlemedim oyunu belki "Prey"lik bir durum da yoktur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prey ama önceki Prey'le (düşmanın zuzaylı olması dışında) neredeyse hiç ilgisi yok, bambaşka konular / hikayeler. İlk oyunun devamını iptal etmişlerdi (baktılar zuzaylılarla savaşan kızılderili fikri çok parlak gelmedi), bunda işleri değiştirdiler. Aynı olan tek şey, iki oyunda da silah olarak kullanılan ilk alet ingiliz anahtarı (bkz bu ve bkz şu).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunu sevmiştim. Tavanlarda yürümek, ruh haline geçmek falan güzel mekaniklerdi. Keşke devamı yapılsaydı. Bu da fena değil gibi görünüyor ama oynamak için acele etmeye gerek yok, indirime girince alır bakarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TiesTorN said:

böyle saçma sapan speed run'lara uyuz oluyorum, ne anlamı varsa...

n.ş.a. kaç saat sürüyor acaba oyun?

Speed run zaten saçma sapan bir şey, bu speed run bile değil. Olsa olsa "glich run" gibi bir şey olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, lazsa said:

gamespot 6 vermiş :icon_think:

Gamespot artık parayı-reklamı kim verirse, puanı da ona veriyor. Eskiden düzenli takip ettiğim bir web sitesiydi, son 1-2 yıldır hiç açmadım desem yalan olmaz.

En güzeli metacritic'in kullanıcı puanları benim için. Kapsamlı bir inceleme de okumak istersem artık IGN'e başvuruyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ign demişken onlarda 4 'ü basmışlar :)

ign genelde bol keseden puan veren bir siteydi, zaten incelemeyi yapan elemanda oyunu mundar eden bir bug yüzünden sinirlenip vermiş o puanı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ign notunu düzeltmiş 8 yapmış, bende dayanamadım aldım. klasik arkane oyunu, dishonored 2 kokuyor görev yazıları, karakterlerin yüzleri, yazı fontları bile neredeyse dishonored 2 ile tıpatıp. oyun half life, system shock, bioshock, dead space karışımı. zuzaylılar dediğim gibi hiç sarmadı, half life oyunundaki head crabların aynısı, beğenmedim, müzikler pek yok ama ortamda tansiyon yaratacak ufak tefek müzikler fena olmamış, sesler idar eder. hikaye ve karakterler çok sönük geldi, oynayıp hikayeyi merak edecek bişey yok sadece görev işaretlerine git gel yapıyoruz amaçsızca, görevler zaten çok klişe. birde etraftan ıvır zıvır topla onları dönüştür işi tam işkence, etrafta bir sürü nesne var hangi birini toplayacağızda inventory den yer açacağız hiç uğraşılacak şeyler değil. oyununda bazı köşelerde bug var, tavan köşelerine girince oyunun haritasından çıkıyorsunuz :lol:

grafikler güzel görünüyor, imzamdaki sistemde 1080p high ayarlarda ortalama 40-50 fps veriyor, optimizasyon işini iyi yapmışlar

oyun genel olarak vasat, oynayıp çıktıktan sonra bir daha oynama hissi vermedi büyük ihtimal refund yolu göründü, belki bir şans daha vermek gerekiyor ama oyunun fiyatı çok pahalı riske giremem

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IGN halt etmis. Oyun gayet iyi ve zor. Deus ex e benziyor ama ondan cok daha zor dikkatsizlik yaparsaniz direk olum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu ses kaydı toplama bölümüne kadar oynadım ondan sonra sarmadı, zaten oynadığımız karakterde eski beşiktaşlı olan bir futbolcuya benziyor adını unuttum sırf o bile oyundan soğumaya yetiyor

bu eşyaların geri dönüşüm olayı güzelmiş ama hikaye mikaye tırt olunca bir yere kadar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır bekliyordu steam'de, açıp oynayayım dedim artık. herkesin zevklerine hitap etmeyebilir belki ama benim için 10 puanlık oyun olmuş, aralıksız oynuyorum. hard'da oynuyorum, ilk başlarda baya zorladı da şu an terminatör gibiyim. elde edilen skill'ler ile alternatif yolları açabilmek, hedefe farklı yollardan ulaşmak vs güzel şeyler. system shock havası da var biraz.

Firienholt and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok