Deus Ex: Mankind Divided (PC / PS4 / Xbone)
0

Bu konuda 79 mesaj var

Oyun çok beğenilmiş ,alırım bir patch den sonra. 

Ancak grafikleri beğenmedim. Kötü değil , daha iyi olması gerekirdi.

Deus Ex serisini mobil cihazlar için puzzle game olarak da seriye çeviriyor üretici, o da güzel diyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DX12 ve ilk dlcler falan bir otursun bakalım ondan sonra hali belli olur. Kötü bişi çıkmaz gerçi zaten bu oyundan sırasını beklemeye başlasın hemen :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performans rezalet gözüküyor şu an için. Umarım bazı çok gerekli olmayan ayarlar düşürüldüğü zaman bi anda fırlama yapıyordur FPS.

Low-Ultra grafik karşılaştırması:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ultra GTX 1080 ile dahi sıkıntılı gördüğüm kadarıyla, PC oyunlarını hakikaten çıkmadan almamak lazım, öyle bir sürece girdik maalesef bir süredir, preorder olaylarına falan hiç girmemek sinir sahibi olmamak için başvurulabilecek yöntemlerden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ultranın grafikler hoş gözüküyor gerçekten ama, bu kadar performansı öldürecek ne olabilir ki... optimizasyon sorunludur kesin.

Işıklandırma ve gölge Ultra'da sapıtıyor sanıyorum gördüklerimden çıkardığım, yama ile falan da çok düzeleceği şüpheli bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

deyyus ex olmuş bu, pre-order yapanlar paranızı iade alın, nasıl olsa black friday de indirime gircek, o zamana kadar sorunlar düzelirse ucuz fiyattan alırsınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

funginin bu heyecanları beni benden alıyor...

lan performans olarak çöp bi oyun olduğu ortaya çıktı işte, hala heyecanlanıyor. batman hesabı olur bu da, düzelir aylar sonra... o da belki... arkasındaki firma batman'in yapımcısı gibi baba bir firma değil neticede.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun performansı cidden fena değil. Ultra detail için 980 ve 290x den aşağısı kesinlikle kurtarmaz onu diyeyim. Zaten forumda pek bundan aşağıda kullanan da kalmadı gibi. Rusların dediği gibi değil performans oyun gayet iyi. DX12 ile daha da iyi olur diye düşünüyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok