Deus Ex: Mankind Divided (PC / PS4 / Xbone)
0

Bu konuda 79 mesaj var

Human Revolution'ın yapımcısı Eidos-Montreal'den PC, Xbox One ve PS4 için geliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil.

Hikaye olarak Human Revolution'ın 2 yıl sonrası 2029'da geçecekmiş. Ana karakterimiz yine Adam Jensen.

Detaylı Bilgi: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/04/07/may-cover-revealed-deus-ex-mankind-divided-568435.aspx

cover-reveal-front-610.jpg

Silah modifikasyonu ile ilgili şöyle bir görüntü dolaşıyor. İlk bakışta Crysis'i andırmıyor değil.

C1etE64.jpg

Diğer Görseller:

8CarSvN.jpg

xk7rwYx.jpg

xUuyUsh.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İki kere teşebbüs edip oynayamadım bu oyunu, Steam arkadaş listemden yakın zamanda oynayanlar bile oldu bir şans daha vereceğim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hem DE:HR'ını hem de Missing Link genişleme paketini büyük bir zevkle oynamıştım. Hatta sonra dayanamadım Director's Cut sürümünü de aldım. DE:MD gelmeden de onu oynarım baştan, hem hatırlamış olurum hem de zevki iki katına çıkartırım. Oynamamış olan varsa kaçırmasın, hatta Director's Cut sürümünü edinsin, onu oynasın. DLC görevleri ve genişleme paketinin entegre edilmiş olması avantajlı. :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu deyyusla tee ilk oyundan beri yıldızlarımız barışmadı gitti.. 2000 yılında ilk oyun cıktıgında bende tuvalet kağıdı gibi bi sistem vardı.. Oynamaya yeltenemedim..

2001de de yeni sisteme geçince de nedense pas geçmişim.. Bi türlü kavusamadık..

2012de en yeni deyus geldiğinde sevdiğim özelliklere sahip olmasına ragmen biraz bethesda oyunlarındaki odunluğa sahipti diye zorla devam ettirdim.. Sonra duydum ki direktör traşı çıkacak beklettim oyunumu dedim o gelince devam ederim madem.. Bu seferde oyunun üstüne patch olarak getirceklerine ayrı oyun olarak getirince bi sektor git diyerekten bünyemden sildim attım..

Napalım her seriyi de oynıcak diiliz..

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzeldir, ilk oyunu bitirmedim ama ikincisini bitirmiştim, sonradan bir eklenti çıkmıştı, onu pek tutmamıştım ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem gereksinimleri açıklandı:

http://steamcommunity.com/games/337000/announcements/detail/930377452803577208

PC System Specifications

Minimum:
OS: Windows 7.1SP1 or above (64-bit Operating System Required)
CPU: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
RAM: 8 GB
Graphics: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
HDD/SSD: 45 GB

Recommended:
CPU: Intel Core i7-3770K or AMD FX 8350 Wraith
RAM: 16 GB
Graphics: AMD Radeon RX 480 - 1920 x 1080 or NVIDIA GTX 970 - 1920 x 1080
HDD/SSD: 55GB (Including DLC)

Preloading

On Steam, preloading will begin on Friday, August 19th at 09:00 PDT / 12:00 EDT / 17:00 BST / 18:00 CEST

19 Ağustos'ta pre-load başlıyor, Steam'den alıp geçecem sanırım. :icon_starvin:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Human Revolution önden almıştım çıkmadan, oyun da iyi çıkmıştı sonradan ancak buna temkinli yaklaşıyorum. En başta oyun AMD oyunu olarak görülüyor, Hitman falan unutmadık, bir ikincisi grafikler baya downgrade yemiş gibi geldi bana ilk tanıtımlardan sonra, optimizasyon sorunları başta olmak üzere daha birçok kötü durumla karşılaşma olasılığı var, ümit ederim olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yetişse de Nvidia'da patlar büyük ihtimal, hele Maxwell'le falan hiç beklenti içine girmemek lazım.

AMD oyunu olması yeni bir Hitman endişesi hissi yarattı bende. Oyun bir çıksın da alanların deneyimlerinden takip edelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dayanamayıp çaktım pre-order'ı Tolga abi. 19'unda pre-load başlıyor, 23'ünde de oyun çıkıyor, çıkar çıkmaz bakacağım. Oyundan vakit bulursam gelir yazarım bişeyler, sen en kötü Steam'den dürtersin zaten. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bekleyeceğim, sorunsuz veya işte katlanabilir bir durumu olursa ona göre bakarım, Mirror's Edge falan gibi beklentiyi karşılamadığı görülür ancak kötü bir oyun olmadığına da kanaat gelirse bu defa indirim beklerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok