Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 626 mesaj var

Bu Türkiye'de mi yapılmış ? Animasyon kalitesi çok iyi görünüyor. 

Evet, Türkiye'de yapıldı (Anima İstanbul). Yapan ekipten tanıdıklarım var, birlikte çalışmışlığımız da var kendileriyle. "Animasyon" anlamında muhteşem değil, teknik açıdan da muhteşem sayılmaz ama iyi. Özellikle, ülkede doğru düzgün sektörü bile olmayan bir alanda böyle bir projenin ortaya çıkması başarıdır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kitap gayet güzeldi, adamlar trailer yaparken bazen filmin kendisinden bile güzel yapabiliyorlar. Kitabını okuyunca filmleri bi türlü begenemiyorum ama buna sinemada gidicem herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda sağda solda çılgınlar gibi reklamı yapılan birçok kitap bende büyük hayal kırıklığı yarattı. Genelde okuduktan sonra "Bu muymuş lan o kadar övdükleri kitap" dedim çok sefer. Fakat Marslı hiç fena değil. Hani "okuduğum en iyi kitaplardan biri abiii" değil ama güzel bir kitaptı. 

Filmine ben de sinemada giderim büyük aksilik olmazsa. Kitapta oldukça fazla teknik bilgi var ve çok sayıda cihazdan bahsediyor. Bunları görmek istiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aslen rolling stones'un parçası olan paint it black'in coverı güzel olmuş. game of thrones hayranları için ygritte ise bonus, kalanı fasa fiso.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzleneceklere eklenmeli, iyi seyirler.

Uzun zamandır listemde, gelmesini bekliyorum :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Martian 'ı 3d izlemek gerek gibi görünüyor.

http://www.cinemablend.com/new/3D-Or-3D-Buy-Right-Ticket-Martian-84567.html

Şimdi Imax 'te Everest var.The Martian gelince , o kalkar. Sinemada izlenmesi gereken bir film mi?

Bence değil ama batmanvssuperman öncesinde görsel için sinemada izlenecek film de yok. Interstellar çıtayı öyle yükseltti ki bundan sonra sinemada izlediğimiz hiçbir uzay temalı scifi tat vermez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok