Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

Bu yılın iyilerinden bu olacak diyorlar. 2016 'nın The Martian 'ı gibi.

Yalnız martian 'ı yeniden izledim geçenlerde , senaryo bu sefer bir garip geldi. Özellikle sonu mantık sınırlarını zorlar biçimde yazılmış.

Bu seriyi sevmem ama Milla abla için yine izlerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resident evil serisi bitsin artık gerçekten, dabbe misali uzadı da uzadı. Tamam ilk 3 filme bayıldık, öldük bittik ama çokta sömürüldük bu sevgiden dolayı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Yahu bu uzaylılar geldi, hemen onları yok etmemiz lazım; geyiği baymadı mı artık? Aslından insan ırkının ne kadar cahil olduğunu gösteriyor böyle eylemler ama artık böyle film yapmasınlar bir zahmet.

@@MaverocK Ben hiç başlamadım o seriye, puanları da düşük gerçi. Bir orijinalliği var mı, yoksa sadece Milla ve action için mi izlenir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@wazzap İlk film bence mutlaka izlenmesi gereken bir film bizim forum insanları için. İçerik oyundan olduğu için hepimizin ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Ayrıca oyun olmasa bile film aksiyon Sci-fi dalında başarılı bir film imdb puanı'da 6.7 gördüğüm kadarıyla o kadar kötü değil.

Ben ikinci filmi çok beğenmesem de üçüncü filmin hatrına izlenebileceğini düşünüyorum.

Üçüncü film ise çekimleri olsun konunun devamına kattıkları açısından başarılı bir film. Imdb puanının 6.2 olmasına şaşırdım ne yalan söyliyeyim.

İlk filmi izleyin kesinlikle zaman kaybı olmayacak, eğer hoşlanırsanız iki ve üçü izleyip en güzel noktasında bırakın derim ben :) Milla'nın ilk 3 filmde genç olduğunuda söylemek ayrıca boynumun borcu sonrasında çılgın botokslu bir yaratığa dönüşüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RE serisini pek sevmem. Yani genel olarak zombi kavramı benim çok iter, izlenesi birşey bulamıyorum bu tip filmlerde ama bu film daha bi hardcore gibi geldi bana.

Bazı filmlerin fragmanları filmin kendisinden güzel oluyor, korkarım bu da öyle bir durum. Neyse bir izleyelim de öyle karar veririz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Yahu bu uzaylılar geldi, hemen onları yok etmemiz lazım; geyiği baymadı mı artık? Aslından insan ırkının ne kadar cahil olduğunu gösteriyor böyle eylemler ama artık böyle film yapmasınlar bir zahmet.

Bilemiyorum ki hocam, sonuçta uzaylılar evrenin diğer ucundan buraya insanlarla tavla oynayıp, çay içmeye gelmiyorlar . Geldiklerine göre bir kaynağa ihtiyaçları var vs , çıkar çatışması var. Tarihte hiç gelişmiş bir ülkenin , geri kalmış coğrafyaya gidip barış içinde yaşadığı görülmüş mü? Misal ispanyollar güney amerikaya gider katliam, Amerika keşfedilir katliam. vs vs.

50lerde NASA'da çalışan matematikçileri konu alıyormuş şu film, geeklere hitap eder.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilemiyorum ki hocam, sonuçta uzaylılar evrenin diğer ucundan buraya insanlarla tavla oynayıp, çay içmeye gelmiyorlar . Geldiklerine göre bir kaynağa ihtiyaçları var vs , çıkar çatışması var. Tarihte hiç gelişmiş bir ülkenin , geri kalmış coğrafyaya gidip barış içinde yaşadığı görülmüş mü? Misal ispanyollar güney amerikaya gider katliam, Amerika keşfedilir katliam. vs vs.

İyi de hocam, saldıracak adam doğrudan saldırır zaten. (bkz: kurtuluş günü)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten genel olarak filmlerde saldıran uzaylılar pat diye geliyor. Yada insanların arasına sızıyorlar falan.

Barışçıl olsalar ilk başta iletişime geçmeye çalışırlar. O kadar gelişmiş varlıklardan beklenilecek de bu.(Contact filmindeki gibi)

Filmlerdeki mantık buna dayalı. Öyle habersiz gelip koca gemisini dünyaya parkeden uygarlık bir nevi düşmancıl kabul edilmeli bencede.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MaverocK Linke tıklayınca son 2-3 harf fazla çıkıyor ancak linke bakınca çıkmıyor. ne alaka çözemedim, onları silerseniz gözüküyor.

düzeldi gibi ama bi bakın isterseniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok