Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

The Martian 'ı 3d izlemek gerek gibi görünüyor.

http://www.cinemablend.com/new/3D-Or-3D-Buy-Right-Ticket-Martian-84567.html

Şimdi Imax 'te Everest var.The Martian gelince , o kalkar. Sinemada izlenmesi gereken bir film mi?

IMAX'e gelecekse orada izlemek lazım.

Kitabını çok beğendiğim filmler bende genelde yeterli etki bırakmıyor ama yine de IMAX 3D izleyeceğim bu filmi. Biletleri satışa çıkmış mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Film IMAX 3D'ye gelmemiş gördüğüm kadarıyla. En keyif verecek tecrübe Akasya Acıbadem'deki VIP salonu görünüyor. Ben orada izleyeceğim sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Verildi mi bilmiyorum vin dieselden şöyle ilginç bir film geliyormuş hoşuma gitti.

The Last Witch Hunter

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 ay içinde mutlaka izlenmesi gereken filmler var. Spectre, Starwars gibi. 

Marslı neden Imax te oynamıyor onu anlamadım. Tehlikeli Yürüyüş daha mı çok ilgi çekiyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Marslı neden Imax te oynamıyor onu anlamadım. Tehlikeli Yürüyüş daha mı çok ilgi çekiyor?

iMax'e uygun bir şekilde çekilmemiş olabilir mi? Yurt dışında iMax gösterimi var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Marvel dünyasını seviyorsanız trailerı izledikten sonra alttaki incelemeyi izlemelisiniz. Tümünü olmasa da ilgili kanaldaki çoğu videoyu izledim, başarılılar. İyi seyirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni fragman. Son sahnede Batman'in tombulluğu kötü görünüyor göze. Aynı şekilde aynı sahnede Superman'de şişko görünüyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Super kahraman filmlerinde ozellikle trailer izlemiyorum konu cok fazla anlasiliyor diyip bu sefer dayanamadim... Ben ettim siz etmeyin, traileri izlemeyin butun surprizler ortadan kalkti bir anda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok