Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 629 mesaj var

hell yeah, Beastie Boys - Sabotage!!!

Sabotage başka bir filmde de kullanılmıştı sanki. Hatta filmin bitiş sahnesindeydi. Hatta geçenlerde sinema kanallarından biride çıkmıştı sanki. Unuttum bak şimdi :D

MTV'nin karasal yayın ile verildiği yıllar. Ne dinlerdik yahu! Sabotage, Loser neler neler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sabotage başka bir filmde de kullanılmıştı sanki. Hatta filmin bitiş sahnesindeydi. Hatta geçenlerde sinema kanallarından biride çıkmıştı sanki. Unuttum bak şimdi :D

MTV'nin karasal yayın ile verildiği yıllar. Ne dinlerdik yahu! Sabotage, Loser neler neler.

Bitiş değiş başlangıçmış:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Screener 'ı malum yerlere düşmüş. Biraz baktım ama bu filmi kesinlikle sinemada izlemeliyim hissiyati oluştu içimde. O yuzden sinemayı bekliyorum.

ben dayanamadım seyrettim, çok beğendim, sinemada da kesin seyredeceğim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

revenant'ın görüntü yönetmeni kendini aşmış. film art direction olarak bambaşka bir yerde duruyor, sanki epik bir doğa ve tarih belgeseli. bu filmin blu-ray'i a/v sistemleri için benchmark disk olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HBO 'da Godfather 1 ve  2 'nin ,kronolojik olarak editlendiği ve  daha önce filmlerde olmayan sahnelerin de eklendiği bir versiyonu yayınlanacak bugün. Godfather meraklıları izlemek isteyebilir. Bulan olursa bir pm atsın.

ip man 3 . Ben sevmemiştim ama hayranı çok. Gösterildi mi bu Türkiye'de?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa, ooooo, Ip Man. Çekildiğinden haberim yoktu.

Amerikan sinemasında olduğu gibi Hong Kong sinemasında da feci bir formüle edilmişlik var. Ne kadar kötü olsa da izlerim sanırım, sırf izlemiş olmak için :)). İzledim de unuttum yoksa :P?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ipman iyidir severek izleriz. Babamda çok sever.

Cloverfield' ı az önce firmada ki bi arkadaşım söledi. Yeni bi gerilim filmi geliyomuş sığınakta falan diye ismini görünce direk cloverfieldın devamı galiba dedim sonra trailerdan anlayamadım tabi ama heralde odur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ipman muhteşem bir filmdi, ikincisi gayet tırttı, bakalım üçüncüsü nasıl olacak.

mike tyson işin içine girdiğin göre tabiki konu olarak boka saracak  :)) ama dövüş sahneleri için illa ki defalarca seyredilecek.  :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin kafa ip man 'e gitti. Ama şu Godfather 'ın özel versiyonunu bulsam iyiydi. 

Dün şunlar yayınlanmış. Bourne izlenir. 

X-Men de kaçmaz. Jennifer Lawrence iyi ama Olivia Munn abartılmış balon gibi sanki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

nolanların resmettiği normal bildiğimiz metropolde gezen soytarılar modundan çıkması iyi oldu batmanin. o nedir arkadaş süper kahraman filmi mi kostümlü soytarı draması mı belli değildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ssHds Ben iki gün önce gittim, fena film değil. Yorumlar çok olumluydu, biraz da o yüzden beklentiyi yüksek tuttum, super kahraman filmleri içerisinde iyi de bir yerde ama beni kırıp geçirmiş de değil. 

Vaktinize ve paranıza acımazsınız, iyi de eğlenirsiniz, bence gidin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok