2019 da oynanan ilk oyun ?
1 1

Bu konuda 42 mesaj var

5 saat önce, Thustu said:

Forza Horizon 4 ve GTA 5 :D 

Forza 4 gercektende arada soyle bir acayimda bir saat takilayim oyunu olmus cok keyifli.

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, Squall said:

Forza 4 gercektende arada soyle bir acayimda bir saat takilayim oyunu olmus cok keyifli.

Su son bütün Forza oyunları o şekilde malesef, malesef diyorum çünkü ben bunu kötü bi özellik olarak görüyorum..  NFS Most Wanted (2005) kadar kendine bağlayan bi araba yarısı daha yok ve gelmeyecek muhtemelen.. Bunu sürekli aradığı tadı bulamayan eski oyunlardaki mutluluğunu devamlı dile getiren bi kadayıf olarak söylemiyorum çünkü tam tersi bi karakterim .. Bu oyunu o kadar sevmiştim ki 2011 yılında hindistandan xbox 360 sürümünü getirtip tekrar bitirmiştim..  

Belki 2 yıldır Forza Horizon 3 oynuyorum, yok abi bitmicek oyun .. tamam görüntüler arabalar falan süper ama bu hayatın heyecanı meyecanı yok yani 2-3 yarış sonra kapatıyorum hemen. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Narcissus said:

Su son bütün Forza oyunları o şekilde malesef, malesef diyorum çünkü ben bunu kötü bi özellik olarak görüyorum..  NFS Most Wanted (2005) kadar kendine bağlayan bi araba yarısı daha yok ve gelmeyecek muhtemelen.. Bunu sürekli aradığı tadı bulamayan eski oyunlardaki mutluluğunu devamlı dile getiren bi kadayıf olarak söylemiyorum çünkü tam tersi bi karakterim .. Bu oyunu o kadar sevmiştim ki 2011 yılında hindistandan xbox 360 sürümünü getirtip tekrar bitirmiştim..  

Belki 2 yıldır Forza Horizon 3 oynuyorum, yok abi bitmicek oyun .. tamam görüntüler arabalar falan süper ama bu hayatın heyecanı meyecanı yok yani 2-3 yarış sonra kapatıyorum hemen. 

Diger forzayi oyna belki o sana goredir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Horizon'u seviyorum. İstediğiniz kadar eğlenip sonra kapatabiliyorsunuz ve benim için en önemlisi yormuyor. Arkadaşlarım hep az oyun oynamamı garipsiyorlar ama günümüzdeki çoğu oyun beni yoruyor. (Yaş 23, fiziksel aktiviteyi seviyorum ve fiziksel aktiviteler beni yormuyor yani bence yaşlanmış değilim :D )

Tabi beklentiler çok değişken, önemli miktarda kişi zorlanmaktan hoşlanıyor, benim için eğlence ve yorulmadan kafa dağıtmak daha önemli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Thustu said:

Valla ben Horizon'u seviyorum. İstediğiniz kadar eğlenip sonra kapatabiliyorsunuz ve benim için en önemlisi yormuyor. Arkadaşlarım hep az oyun oynamamı garipsiyorlar ama günümüzdeki çoğu oyun beni yoruyor. (Yaş 23, fiziksel aktiviteyi seviyorum ve fiziksel aktiviteler beni yormuyor yani bence yaşlanmış değilim :D )

Tabi beklentiler çok değişken, önemli miktarda kişi zorlanmaktan hoşlanıyor, benim için eğlence ve yorulmadan kafa dağıtmak daha önemli.

Rocket league tavsiye edeyim o zaman

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, Narcissus said:

Botlarla mı oynıcak.. 

Ben her oynadığımda full rakiplerle oynuyorum , bot çok çok az denk geliyor omlarda oyun başladıktan sonra doluyor.

yanlız oyun tipim sadece 3x3 veya 2x2

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TatanQa said:

Ben her oynadığımda full rakiplerle oynuyorum , bot çok çok az denk geliyor omlarda oyun başladıktan sonra doluyor.

yanlız oyun tipim sadece 3x3 veya 2x2

Ve anladığım kadarıyla casual :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
40 dakika önce, Narcissus said:

Ve anladığım kadarıyla casual :D

Öteki tür(ler) ne ola ki ? Vallahi bilmeyrum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 dakika önce, Narcissus said:

Üzdün beni bak... Bu oyunun bütün davası competitive hocam ya ... 

2v2 3v3 competitive ler asıl heyecanın dorukta olduğu yerler .. 

E tamam ben de onu didim , sadece bunları oynuyorum , hatta 2v2 çok daha taktiksel ve keyifli olooor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar cıkınca botlar giriyor diince casual heralde dedim..  Competitivede bot yok çünkü.. :) 

Ama rocket league  gercekten iyi bir oneri, futbol gibi sığ bir konsepti ucan arabalarla birlestirip bu kadar guzel bir oyun cikmasini ben bile beklemiyordum alirken.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok