• Duyurular

• stardust

Üyelik sistemi -yeniden- açılmıştır.   24-03-2019

Teknik bir sorundan dolayı -captcha kutucuğunun gözükmemesi- foruma bir süredir yeni üye katılımı olmadığını farkettik. Bu sıkıntı şuan itibariyle giderilmiştir. Forumumuza üye olmaya çalışıp olamayan, üye olmadan gezen kişiler sağ üstteki "Kaydol" butonu ile üye olabilirler.

Resident Evil 2 Remake
0

Bu konuda 30 mesaj var

Oyunun iconic mekani karakol. Donup donup tekrar oynardim ama orijinalinde de karakolun otesi beni o kadar sarmamisti. Bunda da oyle oldu. Yalniz dev orumcekler hatirliyorum orijinalinde, gozum onlari aradi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende pazar günü başladım fakat ps1'deki tadı veriyor olsada çok geçmeden sıkılı veriyor insan. remake yapılması güzel'de aynısını yapmak yerine içeriğe biraz el atsalar daha iyi olurmuş. şu haliyle ps1 emulatorde çalışan halinden bir farkı yok ki. o döneme ait fikirler o dönemde heyecan yaratmıştı fakat artık değil, karakol'da bulmacanın ne işi var heykele kitap ver oda sana minik asâ'yı versin. heykellerin jetonunu alıp alttaki gizli girişi açmak filan. malesef çabuk sıkıldım ve kapattım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 dakika önce, mehmetclk said:

bende pazar günü başladım fakat ps1'deki tadı veriyor olsada çok geçmeden sıkılı veriyor insan. remake yapılması güzel'de aynısını yapmak yerine içeriğe biraz el atsalar daha iyi olurmuş. şu haliyle ps1 emulatorde çalışan halinden bir farkı yok ki. o döneme ait fikirler o dönemde heyecan yaratmıştı fakat artık değil, karakol'da bulmacanın ne işi var heykele kitap ver oda sana minik asâ'yı versin. heykellerin jetonunu alıp alttaki gizli girişi açmak filan. malesef çabuk sıkıldım ve kapattım. 

hikayeyi bilmeyenler ah ah
o karakol, karakol olmadan önce müzeydi. o yüzden mimarisinin öyle olması normal. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@jackjoker Yok yok ben tam anlatamadım karakoldaki bulmacalar filan hepsi genel olarak o döneme ait fikirler şimdi yeniden yapıldığında değişen fikirlerle ne alaka dedirtiyor insana, buna sebepte ps1'deki oyunun aynı halde tekrar sunulması bana göre, misal grafikleri güncellemek fizikleri biraz değiştirmek, en basitinden in-kalk-zıpla gibi fiziksel ekler yapılmalıydı, konuya el atıp minik değişiklikler koyulmalıydı, remake bana göre böyle birşeyi ifade ediyor bu japonların yaptığı alenen port etmek olmuş o kadar.  şimdi farcry1 half-life1  aynı mantıkla yapılsa sonu aynı olur bana göre. PS4 için yapılan bir korku oyunu vardı evde geçiyordu o daha bir anlamlı buna göre. keşke o bilgisayara gelse. bu oyunun ederi en fazla 50TL oda kutulu olursa ancak hak eder.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok