Witcher Remake
0

Bu konuda 12 mesaj var

Witcher 3 ' e göre bakınca ketum oynanış dinamikleri olan özellikle Witcher 1 (2. oyun hadi yine nispeten daha oynanabilir durumdaydı) güzel bir elden geçirmeyle süper olur gerçekten. Zamanında çok severek oynayıp bitirmiştim RPG olarak epey üstün bir oyundu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, SEP said:

İkinciyi de yapsınlar, kontrolleri berbattı.

Witcher ile remake süreç başladıysa Witcher 2 için de gelir, Witcher 3 için de gelir. Witcher Remake hazır olduğunda yeni bir dizi sezonu da gelir muhtemelen. Cyberpunk'ta Netflix'in oyuna etkisini beğendi diye biliyorum CD Projekt Red.

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 minutes ago, Whooosh said:

Neden UE5?

Bu adamların kendi motoru var zaten, neden UE5 ile yaptırıp bir de oyun motoru için komisyon veriyorlar ki?

:cici:

bundan sonraki tüm oyunlarını neden UE5 ile yapacaklarını açıklamışlardı daha önce görmedin sanırım o haberi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
25 minutes ago, Whooosh said:

Neden UE5?

Bu adamların kendi motoru var zaten, neden UE5 ile yaptırıp bir de oyun motoru için komisyon veriyorlar ki?

Bundan kendi motorlarının yeterince verimli olmadığını anlıyoruz. Elde hazır çözüm varken yeni motor kullanmak teknik olarak bolca sorun yaşadıklatını ve bunu kısa sürede çözemediklerini anlatıyor. Bkz: Cyberpunk

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/27/2022 at 9:09 AM, Pablo 'Definitive' Vader said:

Witcher 3 için de gelir.

w3 için zaten remastered sayılabilecek bir update geliyor haberin vardır heralde. grafikleri zaten mevcut haliyle bile fena değil, next gen update ile tam kıvama gelecektir. remake çıkacağını sanmıyorum önümüzdeki 15 yıl boyunca

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok