Star Wars: Jedi Fallen Order PC/XONE/PS4
1 1

Bu konuda 42 mesaj var

On 11/28/2022 at 1:45 PM, MilesTeg said:

@Narcissus nerede yahu? Başlık ona aitmiş ama kendisi ortada yok uzunca bir süredir.

zamanında küçük star ile atışıp küstü gitti forumdan. çok söyledim şu çocukça işleri bırak geri gel diye ama dinletemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Yalnız zamanında bu oyun Prime ile bedavaya verilmişti.

Sağol hocam hatırlattığın iyi oldu.

1 hour ago, TiesTorN said:

zamanında küçük star ile atışıp küstü gitti forumdan. çok söyledim şu çocukça işleri bırak geri gel diye ama dinletemedim.

Hayallah böyle basit birşeyden bağı kopartmasaydı keşke. Kendince haklıdır tabii, birşey diyemem. Umarım geri gelir adaşım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, TiesTorN said:

Hadi ya :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cal'in tüm özelliklerini açıp upgrade'lerde de ilerleyince baya zevkli oldu oyun, kolaylaştı. mekaniklere de alıştım tabi, ilk zamanlardaki zorluk yok artık. hikayeden de daha çok zevk alır hale geldim zırt pırt gebermeyince :kayik: yeni başlayanların sabretmesi lazım biraz kesinlikle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

death yazmıştı;

On 11/28/2022 at 2:11 AM, Deathknight said:

Devam oyunu olarakta Star Wars Jedi: Survivor gelecekmiş heralde hoş bir bağlantı olur diye düşünüyorum.

neyse,

yeni oyunun da motoru ue4'dür heralde, 5 çıkmadan önce başlamışlardır yapımına.

not: 15 mart tarihini nerden okudun bilmiyorum da resmi olarak çıkış tarihi hala belli değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Unreal enginenin uyumluluk alakaları var, derinlemesine durum nedir o kadar uzman değilim ama blockchain mevzularının içinde olduğumdan beri belki oyun bağlantılı bir blockchain zımbırtısına girişim diye önce unity öğrenip birşeyler yapma peşine düştükten sonra unreal engine ile yapmanın daha basit olduğunu görüp biraz onunla devam ettim ama henüz ciddi bir aktivite yaptım diyemem ancak geri dönük şeyler üzerinden ue 5.1 vs gibi motorla çalışmaya devam edebiliyorsun gibi methodlar var. İşin asıl zor kısmı çünkü gördüğüm kadarıyla kodlama kısmı arka planda bunları bozmayacaklar grafiksel olarak güncellenebilir gibi bu vesileyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 minutes ago, TiesTorN said:

death yazmıştı;

neyse,

yeni oyunun da motoru ue4'dür heralde, 5 çıkmadan önce başlamışlardır yapımına.

not: 15 mart tarihini nerden okudun bilmiyorum da resmi olarak çıkış tarihi hala belli değil.

Ben de link arıyorum postlarda... :facepalm:

Tarih konusunda ekran görüntüsü almışlar ama geri çekilmiş. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok felaket bir biçimde çıkmış PC için:

https://youtu.be/uI6eAVvvmg0

Aylık EA Pro alarak bitirecektim bunu da ancak beklemek lazım düzeltilen kadar, ne zaman düzelir takip etmek lazım. Her oyunu artık mutlak surette alamadan önce nasıl çıkmış diye araştırmak şart oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok