Çok sık olan Android uygulama güncellemeleri
1 1

Auto update açık mı?   18 members have voted

1. 1. Auto update açık mı?

Please sign in or register to vote in this poll.

12 posts in this topic

bu aralar (gerci en az 1 yildir :) ) guncellemeler artik iyice zivanadan cikti google play'de. en dandik app bile haftalik guncelleme yapiyor. abi sen dandik bir dB olcen uygulamasin! her hafta neyin guncellemesi bu?!

yapilan guncellemenin icerigi de %90'i icin soyle: "bug fixes and performance improvements" he babo he :baba:

komple kapadim auto-update'i. 

bu arkadaslar ne yapmaya, nereye varmaya calismaktalar?!

Edited by infestor

Her güncellemeyi bir indirme olarak mı hesaplıyorlar acaba? (saçma biliyorum)
Telefonu aldığımdan beri battery saver modunda kullanıyorum. Hiç bir şeyi güncelletmiyorum.

Ben de kapattım otomatik güncellemeleri uzun zaman önce. 15 günde bir komşunun wi-fi ağına bağlanıp elle güncelleme yapıyorum.

Edited by Najaz
Mr.Smith likes this

1 hour ago, Najaz said:

Ben de kapattım otomatik güncellemeleri uzun zaman önce. 15 günde bir komşunun wi-fi ağına bağlanıp elle güncelleme yapıyorum.

tenor.gif

İroni mi, yoksa gerçek mi emin olamadım. :icon_detective:

bende otomatik olarak geceleri şarjdayken yaptığı için haberim bile olmuyor. sabah güncellendi diye bildirim bile kalmıyor. 

ne dertli adamlarsınız la bunu bile dert etmişsiniz :lol: isterse her gün güncellesin kimin umrunda. 5gb kotalı internet mi kullanıyorsunuz?

41 dakika önce, TiesTorN said:

ne dertli adamlarsınız la bunu bile dert etmişsiniz :lol: isterse her gün güncellesin kimin umrunda. 5gb kotalı internet mi kullanıyorsunuz?

Sorun sadece kota değil. Anlamsızca çok update var ve update değil resmen baştan indiriyor uygulamayı.
Bir gereği var mı? Bilmiyorum.
E  paketim de sınırsız değil tabi.
Üstelik gereksiz yere pahalı kullanıyorum. 15 gb 61 lira.Uğraşamayacağım indirimle hat değiştirmeyle şimdilik.

ben de şimdiye kadar hiç update'leri dert etmemiştim. Bende de wifi üzerinden indirme geçerlidir hep.

19 saat önce, ZvAnA said:

ben de şimdiye kadar hiç update'leri dert etmemiştim. Bende de wifi üzerinden indirme geçerlidir hep.

Standartta gelen ayarı böyle değil mi zaten? İstersen sen değiştiriyorsun mobilden de güncelleme alsın diye.

Benimki de hem wifi hem de şarjda ise güncelleme alıyor. Standart ayarı bu şekildeydi değiştirmedim. (Huewai Nova)

Edited by Onur