Dune Part 1-2
4 4

Bu konuda 179 mesaj var

10 hours ago, wazzap said:

@MilesTeg4 olmaz hocam, diyalogdan bayar.

Zorluk orada zaten. Sayfalar dolusu iç konuşma ve diyalog öyle kolay kolay aktarılamaz cidden. Aksiyon da var tabii ama kitabı özel yapan şey o değil. God Emperor'un benim için gelmiş geçmiş en muhteşem kurgu karakter olmasının verdiği bir yüksek beklenti de var tabii işin içinde:mrgreen: Yine yaparsa Dennis yapar.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Yeni trailer geldi. İzlemesem mi diyorum ama dayanamıyorum valla. :D

https://www.youtube.com/watch?v=U2Qp5pL3ovA

@MilesTeg

Hide contents

solucanlara binip saldırma olayını hatırlamıyorum ben, öyle bir şey var mıydı kitapta?

Spoiler

Son sahnede var. Fremenlerin saraya saldırdığı final öncesi savaş.

Ve o söz konusu sahne çok güzel omuş gibi görünüyor. Mohiam üzerinde "ses"i kullandığı sahne de harika olmuş:thumbs:

"You are not prepared for what is to come" da resmen Dune Messiah'a bağlantı olmuş. Off diken diken oldum yine.

MilesTeg tarafından düzenlendi
wazzap and RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Unutuyorum ben okuduğum kitaplardaki detayları. :cry:

Hakikaten ses olayı on numara olmuş.

wazzap tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dune Part Two Trailer 3 live Q&A with Quinn spoiler içerebilir daha izlemedim. :mrgreen:

Yurtdışından arkadaş yılbaşında gelecek mi gelmeyecek mi onun derdindeyim. Gelirken bir tane kindle aldıracağım, film çıkmadan tekrar okuyayım bi.

Gerçi fall of hyperion da duruyor kenarda, daha sayfasını açamadım. :mrgreen:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

@MilesTeg takip ediyorum o deliyi. geçen comic book çıkarmış bir tane. :D

Deli meli ama adam cidden kendini bu işe adamış, severek yapıyor. Kıskanmadım desem yalan olur:lol:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, MilesTeg said:

Bilet satışları başlamış. Alalım bakalım ilk seansa:icon_dance:

https://www.paribucineverse.com/dune-col-gezegeni-bolum-iki-filmi

Hocam biz arkadaşla Ankara'ya gelmeyi düşünüyoruz haftasonu. Sabahtan buradan yola çıkacağız, akşam film ertesi gün de döneriz diye plan yaptık. Ankara'da hangi IMAX'ten alalım? :mrgreen:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Hocam biz arkadaşla Ankara'ya gelmeyi düşünüyoruz haftasonu. Sabahtan buradan yola çıkacağız, akşam film ertesi gün de döneriz diye plan yaptık. Ankara'da hangi IMAX'ten alalım? :mrgreen:

Ankara'da IMAX Ankamal'da izlenir. Başka var mı bilmiyorum bile:lol:

Sabah 11'e aldık eşimle birlikte gidiyoruz. İzin alacak cuma günü...

wazzap, ZvAnA and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir düşündüm de sinemaya gitmeyeli 14 yıl falan olmuş. En son 3D Avatar filmine eşimle gitmiş ve sinemanın paranla rezil olmanın çok güzel bir örneği olduğunu son kez idrak etmiştik. Herkese tavsiyem evinize ses ve görüntü sistemi olarak bir kere yatırım yapın ve bu  keyfi adam gibi kendi evinizin konforunda yaşayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

Şöyle bir düşündüm de sinemaya gitmeyeli 14 yıl falan olmuş. En son 3D Avatar filmine eşimle gitmiş ve sinemanın paranla rezil olmanın çok güzel bir örneği olduğunu son kez idrak etmiştik. Herkese tavsiyem evinize ses ve görüntü sistemi olarak bir kere yatırım yapın ve bu  keyfi adam gibi kendi evinizin konforunda yaşayın.

O ses ve görüntü sisteminden var ama bu filmi "herşeye rağmen" en azından bir kere IMAX'te görmem lazım. Başıam gelecekleri biliyorum maalesef. İlk filmi de IMAX'te izlemiştim ve bir kaç sevimsiz tecrübem olmuştu ama özellikle ilk seansa alma sebebim böyle filmlerin ilk seansına filmi gerçekten bekleyen ve çıt çıkartmadan izleyecek adamlardan bir zarar gelmeyeceğini ummak.

Ama öyle haklısın ki sinema konusunda Korhancım ya. En son gördüğüm film hangisiydi hatırlamıyorum bile ama adamın birini dövmeme ramak kaldığını unutmamışım. İnsan kalitesi düştükçe bizim yaşam kalitemiz de birlikte düşüyor. Gerçi sinema en son hayıflanacağımız şey ama onu da elimizden aldılar sonunda.

wazzap, stardust and ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Filmden şimdi çıktım. Yanımda eşim olmasa zırıl zırıl ağlardım herhalde. Bir süre kendime gelemeyeceğim sanırım...

wazzap and Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, MilesTeg said:

Filmden şimdi çıktım. Yanımda eşim olmasa zırıl zırıl ağlardım herhalde. Bir süre kendime gelemeyeceğim sanırım...

Babam ve Oğlum 2'yi mi çekmişler? :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok