Vavacars deneyimim
0

4 posts in this topic

hayırlı olsun. gerçekten araç satmak bu zamanda sıkıntı. exper lerde bir acayip. birinin boyalı dediğine diğeri boyasız fabrika çıkışı böyle diyor. alan kişi zaten sizin yaptırdığınıza güvenmiyor kendisi bir yere götürmek istiyor vs. vs. 

CandleGarden likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hayırlı olsun. Ben de 2 yıl önce aracımı(1.16i) satacaktım. Ederi o zamanlar 110bin falandı. İlana koyunca bir sürü çakal çukela doluştu doğal olarak. 90'lar falan havada uçuşuyor. Aracın çok temiz olduğunu biliyordum ama hem bir fiyat alayım, hem de temiz olduğunu doğrulasınlar diye Vavacars'a gittim. Araca bakmadan önce 102.500 gibi bir fiyat verdiler. Aracı görüp ekspertizini yaptıktan sonra 103.750 dediler. Acelem olmadığı için biraz bekledim, 108bin liraya sattım. Fakat Vavacars'ı gayet düzgün, güzel işleyen bir sistem olarak gördüm. Acelem olsaydı gidip bırakırdım.

CandleGarden likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Notere giderken görevli arkadaşa, kaça satarlar benim aracı diye sormuştum (bu arada aldıkları tüm araçları Ankara ve İstanbul'a gönderiyorlar). Abi siteyi takip et, 5-10 gün içerisinde koyarlar satışa demişti. Dediği gibi dün baktığımda aracı gördüm, 345'ten koymuşlardı. Demek %10 civarı kar ile satıyorlar diye düşündüm. Telefondan baktığım için daha net göreyim diye az önce bilgisayardan baktım, fiyatı 356 olarak güncellemişler :icon_eek: Herhalde dövizdeki bu zıplamayı yansıttılar. Benzer artış sahibindende de olmuş. Orada da ben sattığım zaman istenilen fiyatlara kıyasla 15-20 bin artış olmuş.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.