Android telefonlar üzerine ...
5 5

Bu konuda 595 mesaj var

Deathknight, ben de bu aralar Android'e geçmeyi düşünüyorum ama ABD'ye giden birisine Nexus 6 getirterek... Diğer cihazları düşünmüyorum, sana da tavsiyem budur... Hem fiyatına göre iyi bir cihaz, hem vanilla android hem de güncelleme konusunda her şey net... WP'dan geçiş için en ideali...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son düşündüğüm şey nasıl o şekilde bi kullanım imkanım olabilir mi ? Hem dosyalarımı kopyalayacağım zaman usb 3 direk pcye bağlayıp daha hızlı aktarımda yapabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ResetButton 'ın linkini verdiği Lenovo Vibe P1 için ne düşünüyorsunuz? 5000'lik pil, çift sim kart, sd kart yuvası, 32GB dahili bellek, parmak izi okuyucu,  güç tasarruf modu yandaki düğme ile açılıp kapanabiliyor. 1300' e satılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında çok güzel telefon. 5000mah olması en iyi artısı gün içinde telefonla çok uğraşan biriysen bile rahatlıkla seni götürecek, uğraşmayan biriysende 3 gün falan seni çok rahat rahat götürecek bir yapıda.

Çift sim kart olayı opsiyonel ya sd karttan feda edip öle kullanıcan yada 1 sim 1 sd kart olarak kullanıcan. Benim gördüğüm dezavantajı ram 2gb olması işlemci gücü 8 çekirdek olmasına rağmen 4x 1.5ghz + 4x 1ghz birde ekran 5,5".

Bunun misal vibe shot diye bir modeli daha var 8x 1,7ghz 3gb ram kamera falanda yüksek özel falan ama gel gör ki onunda bataryası 3000mah üstüne fiyatıda yüksek tabi.

Vibe P1 aslında indirim kuponundanda faydalanıp 1000liraya tam alınası bir tel ama işlem gücü bide android bazlı düşününce yeterli olur mu diye soru işareti yapıyor ister istemez ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Verdim bakalım xiaomi mi 4 siparişini. 787liraya geldi, umarım bi sıkıntı çıkmaz. Bugün birde n11' in %11 indirimi vardı. Flip cover ve 64gb otgde satın aldım. Bu şekilde kullanıcaz artık.

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burada cok ucuza Lenovo'nun android telefonlarını satıyorlar. 1 alana 2. telefon bedava 99$ kampanya falan var. En pahalı Lenovo 170 $ falan.

Ne dersiniz telefon olarak kullanmanın haricinde bir işe yarar mı bunlar? Telefon ihtiyacım yok ama fiyatları düşük geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Verdim bakalım xiaomi mi 4 siparişini. 787liraya geldi, umarım bi sıkıntı çıkmaz. Bugün birde n11' in %11 indirimi vardı. Flip cover ve 64gb otgde satın aldım. Bu şekilde kullanıcaz artık.

Hayırlı olsun.

Burada cok ucuza Lenovo'nun android telefonlarını satıyorlar. 1 alana 2. telefon bedava 99$ kampanya falan var. En pahalı Lenovo 170 $ falan.

Ne dersiniz telefon olarak kullanmanın haricinde bir işe yarar mı bunlar? Telefon ihtiyacım yok ama fiyatları düşük geldi.

Burada derken n11'demi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Whoooshu ben Irakta diye biliyom. Oranın fiyatlarıdır.

Bu arada kısa vadede değiştirmek istesem yine çok bi zararım olmucak gibi 750liraya 2. El çok rahat elden çıkarırım zararım olmaz :)

Şimdi kendime bir yol haritasıda çizmek istiyorum. Androidle daha önce hiç haşır neşir olmadığım için çok detayını bilmiyorum, sadece biraz tablette zaman geçirmiştim. Uygulama desteği ve uyumluluğu hakkında fikrim az yani. Herneyse şimdi bu aldığım Xiaomi Mi 4 telefon için 3 alternatifim var gibi gözüküyor.

1- Win 10 kurarak, hali hazırda ki kullandığım L735 arayüzüne benzer alt yapımı oraya taşıyıp yola devam etmek.

2- Xiaomi' nin kullandığı Miui arayüzü. İncelediğim ve yorumlarını okuduğum kadarıyla çok akıcı ve performanslı çalışan bir arayüz olarak algıladım. Özellikleride güzelmiş.

3- Android 6 ya da Cyanmod bu son basamak aslında da.

Nasıl bir yol izleyeyim sizce ? 2. alternatifte misal ben daha önce bilmiyordum google uygulamaları içinden onedrive ve ms office gibi uygulamaları falanda yüklenebiliyormuş sanırsam. Böyle ise zaten şu an ki arayüzümle geçiş yapmış gibi olabilirim rahatlıkla. Tek gördüğüm here drive+ yok sanırsam here maps var oda kullanılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Miui' nin özelliklerini okudukça epey bi hoşuma gitti sayılır. Olmazsa öle yapıcam baştan 2. plan olarak nasılsa windows 10' da elimin altında yedek. M7' den hoşnut kalırsam zaten macera aramaya gerek kalmaz yoluma bakarım. Ki Mi 4 gibi bi alette üzsün sanmam hiç bi konuda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Miui' nin özelliklerini okudukça epey bi hoşuma gitti sayılır. Olmazsa öle yapıcam baştan 2. plan olarak nasılsa windows 10' da elimin altında yedek. M7' den hoşnut kalırsam zaten macera aramaya gerek kalmaz yoluma bakarım. Ki Mi 4 gibi bi alette üzsün sanmam hiç bi konuda.

:alkis: Deneyimini paylaş mutlaka .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 720 liraya n11'de Meizu m2 note satılıyor. Gördüğüm kadarıyla oldukça ideal bir cihaz; bugün %11 indirim var ve 640 liraya geliyor. Ya da DH'den %20 indirim çeki alıp, 615-620 liraya falan mal edebilirsiniz.

Benim de bir an elim gitti ama biraz sabredip ABD'den Nexus 6 getirmeye karar verdim.

http://forum.donanimhaber.com/m_112875170/tm.htm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün kuponda var hocam şansınızı deneyin 700lira üstüne 70lira kaldımı bilmem ama şansınızı deneyin alacaksanız. Gerçi zaten %11 indirim varken bi faydası kalmıyor ayrı hikaye. :P

Çin telefonlar piyasayı epey dalgalandırdı valla. Çok uygun fiyatlara güzel özellikli telefonlar bulunabiliyor. O fiyata hem pili büyük hem ekranı büyük. Tek derdi biraz donanım özellikleri zayıf kalabalir ama fiyatına göre bakınca zaten o ürünü alıpta performans telefonu olarak kullanmıyacağı düşünülürse yetecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de Bonus karta 25 lira puan var... Onu da düşününce 600 liraya geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2' side güzel telefonlar. Biri işlem kapasitesi olarak daha yeni nesil ve daha güçlü hemde full hd ekran. Diğeri marka ve beraberinde asus servis güvencesi. Tercihe kalmış. Bende alırken sony ya da asusdan yana kullanabilirdim tercihimi. Gittim Xiaomi aldım. Çinliye tam destek :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight , Xiaomi 4c nin incelemesini bekliyoruz hocam. 

O meizu gerçekten çok ucuzmuş. Daha üst modelleri getirseler , o zaman ilgimi çekecek. 

meizu alan , güncelleme işini ne yapıyor? Çince gelmesin güncellemeler?

Bir de , n11 den alınabilecek başka telefonlar var mı? Bugün indirim varken , alayım birşey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ , nasıl getirteceksin ? 2 tane getirtme şansın varsa hemen IBAN alayım :icon_redface:  :mrgreen:

Bir arkadaşın ABD'ye gitmesini bekleyeceğim hocam... Acelem yok zaten... Sen yine de IBAN numarama para yatırabilirsin, hayır demem :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok