Horizon Forbidden West [PS5] [PS4]
1 1

Bu konuda 18 mesaj var

y-Tl0a-Jqw-H1ut9-Df-Ci-PUr-ZF1-E.webp

Cuma günü oyun çıkıyor. İlk oyun 2017 de çıkmış. Ne ara 5 yıl geçti ya daha dün oynamış gibiyim. Şahsen ben ilk oyunu çok beğenmiştim. Hikayesi oynanışı vs sağlamdı. İncelemeler geliyor puanlar yüksek. Yaklaşık 35-40 saatlik bir oyun süresi var diyorlar. Doluluk ve kalite olarak yan görevleri Witcher 3 e benzetmişler. Grafikler sağlam duruyor. İki grafik modu var oyunda. Native 4k 30fps ve 1800p 60fps. Ben herhalde 60fps de oynarım.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony'ye para kaptıramam valla şu aralar. Her şey pahalı zaten. PS5 alsam 1 oyunu 1000 tlye yakın olmuş.

İlk oyunu tekrar oynayayım bari. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorunun cevabını içinden hayır olarak verdiğini biliyorum Najaz:zuh:

Konsol oyun fiyatları bu seviyedeyken hem de tek oyun için hiç mantıklı gelmiyor. Hele ki gamepass'e sahipsen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 15.02.2022 at 0:03 PM, Erwin said:

Sony'ye para kaptıramam valla şu aralar. Her şey pahalı zaten. PS5 alsam 1 oyunu 1000 tlye yakın olmuş.

İlk oyunu tekrar oynayayım bari. :(

Ben de ilk oyuna tekrar başladım açıkçası, bu oyun indirime girene kadar devam ederim artık. Zaten iyice unutmuşum neler olmuş bitmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda 40 saate geldim fakat daha hikayede yarısına bile gelmemiş olabilirim. oyun baya uzun. IGN incelemecisi 40 saatte nasıl tamamladı oyunu anlamadım :D Oyun güzel. ilk oyunun üzeirne koyarak devam etmişler. NPC animasyonları çok iyi yalnız. Cutscenelerde uğraşıldığı baya belli oluyor. İlk oyunda biraz dandikti bu kısım. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de ön siparişi açıldı. 60$cık. Önceki oyunu sayemde 56 TL gibi abudik bir fiyata oynamıştık ama bunda sanırım öyle bir olay olmayacak. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, wazzap said:

Steam'de ön siparişi açıldı. 60$cık. Önceki oyunu sayemde 56 TL gibi abudik bir fiyata oynamıştık ama bunda sanırım öyle bir olay olmayacak. :(

dodi-repacks.site

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çıktı bu da 1499 TL Epic’te. İndirim %30 kupon vb olursa bir bakayım diye düşündüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, T800 said:

Teşekkürler, ancak dikkat bu ilk oyun, bugün çıkan değil bu.

Evet ilk oyunmuş, yakında gelir son sürümü bakılabilir fiyat için aklınızda olsun.

Dikkatimden kaçmış gece bu saatte teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok