Steam Başlığı
1 1

Bu konuda 19 mesaj var

Selamlar, DHW'de Steam ile ilgili genel bir konumuz vardı. Burada da genel durumları tartışacağımız bir konuya ihtiyaç var sanırım.

İlk soruda benden gelecek ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'da bir hesap ile eş zamanlı olarak farklı bilgisayarlarda farkı oyun oynanabiliyor mu ? 

Örneğin bir PC 'de futbol oyunu ornarken diğer makinada araba yarışı oynanabilir mi ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç öyle birşey denemedim ama bilgisayarlardan birinde Steam Offline olarak açılırsa oynanmaması için bir sebep yok. Tabi Offlline bilgisayarda oynanan oyun eğer Steam'in anti-cheat vs altyapılarını kullanıyorsa multi olarak oynanamayacaktır ama o oyunlar bile çatır çatır Singe oynanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Basit bir google search yaptım konuyu açmadan önce detaylı araştıramadım, iki PC den birisi offline olunca en azından single player oyunları oynatabileceğini tahmin ediyordum ki mümkün evet.Birde Steam Family Share diye bir şey varmış gözüme çarpan müsahit bir zamanda onu bir incelemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Family Share ile sorunsuz yapilir.

FS ile paylastiginiz oyunu diger bilgisayar ve diger hesap siz baska oyunu oynarken sorunsuz oynar. Sadece siz o oyunu calistirdiginizda paylastiginiz bilgisayarda kapanir.

FS'in kurulumu biraz karisik yada ben beceriksizim, cunku kardesim ile oyunlarimi paylasirken cok ugrasmistim. Benim oyunlari onla paylasayim derken onun oyunlarini benle falan paylastirdim. Sonra kor topal yaptim ama nasil yaptim bilmiyorum. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyunlar oğlumla paylaşımlı, zor değil o ayarları yapmak, birkaç dakikayı alıyor en fazla.

Tek olayı aynı anda iki PC'de de çalışmıyor oyunlar, onun dışında sıkıntı yok.

Bir de Windows kurulumu olursa sil baştan tekrar ayarlamak gerekiyor, başka bir zorluk olmadı bizde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Narcissus ile denemiştik o hesap paylaşım olayını 1 sene önce falan. Tecrübelerimizi direkt paylaşayım:

• Library bölümünde Narcissus' Games diye ayrı bir bölüm açılıyor. Aynen satın aldığınız oyunları yüklediğiniz gibi tıklayıp kurabiliyorsunuz.
  • Oyunların hepsi olmuyor (seçimi neye göre yaptığını bilmiyorum). Public multiplayer özelliği olan oyunlarda özellikle kısıtlamalar getirebiliyor. Örnek verecek olursak denediğimiz zaman CS:GO yoktu bende; Yükleyip kurabildim ama Competitive maç atmama izin vermedi.
  • Oyunu olur da bu süreç esnasında satın alırsanız oyun sizin kütüphanenize taşınıyor ve aynen kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Achievementlar da çalışıyor ve satın aldıktan sonra sıfırlanmıyor.
  • Siz arkadaşınızın hesabındaki bir oyunu oynarken eğer arkadaşınız herhangi bir oyuna girecek olursa size uyarı mesajı geliyor ve 5dk içinde oyundan save alıp çıkmazsanız sizi otomatik atıyor oyundan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• Siz arkadaşınızın hesabındaki bir oyunu oynarken eğer arkadaşınız herhangi bir oyuna girecek olursa size uyarı mesajı geliyor ve 5dk içinde oyundan save alıp çıkmazsanız sizi otomatik atıyor oyundan.

Şuna bir ekleme yapayım; eğer Steam'i offline moda alıp oynarsanız dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Achievement vs. yine alıyor ama Online olana kadar kaydetmiyor haliyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Size bir uzmanlık sorusu. İki tane farklı steam hesabım var ve bu hesaplardaki oyunalrı tek bir hesapta birleştirmek istiyorum. Mümkün müdür?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2010 yılında aldığım ve hiç oynamadığım Metro 2033 ü sildim ,

Reduxlarını yılbaşında 10tl ye alabilirim artık gönül rahatlığıyla.. Vicdan azabı gibi duruyodu oyun orda..  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi oldu bu.

Oyunlardan cok su betalar falan canimi sikiyordu. Bi de ayni oyunun hem normali hem de goty versiyonu falan var. Onlari temizlerim bi guzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şu an Steam üzeründen dünyadaki en büyük hacking olaylarından birine tanık oluyoruz, aman dikkat... Kayıtlı kredi kartlarına dikkat etmek gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok