Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

alamazsın ne lan kapı gibi 9$ yazıyor gift card balance kısmında... aldım işte :lol:

hatta şöyle geçen konuşmayı da koyayım... :8

Sayenizde 9.9 dolar gibi bir refund aldım bende. Olurda bir gün karşılaşırsak bir çay kahve borcum olsun.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim paket de bu gün geldi, 29 Kasım da yola çıkmış 10 günde gelmiş oldu.

128 GB PNY ile ilgili görüşlerim @@KaraSinek ile aynı, elde tutarken dağılacak hissi veriyor ama hızı fena değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

doesnt ship to turkey diyor g710 için. birde daha fazla düşmüştü sanki fiyatı

Sürekli satıcı değişiyor. Amazondan almak lazım. Arada bir sayfayı refresh ederseniz, amazon 'un sattığı ana denk gelirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ara ara 49.99$ olmasa da 59.99$ a düşebiliyor G710, takip etmek lazım eğer almayı düşünüyorsanız. Yalnız çok sesli bir klavye, öyle böyle değil yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blackfriday'i kaçırdık ekran kartı alamadan , lakin yeni yılda indirim pek yok yanıldığım açık sadece kargo sisteminde bir düzenleme olmuş.Aksine bazı ürünlerin blackfriday fiyatlarıyla şimdiki arasında uçurum var.Ekran kartı olayını bakalım nasıl çözücez birkaç haftadır uğraştırıyor beni kurda yüksek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartını ben n11'in artan kuponları ile çözdüm. %20'lik bir indirim ile hiç yurtdışı ile uğraşmaya gerek kalmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ekran kartını n11 den aldım ayın 11 inde yaptığı 111TL indirim ile. Amazon da büyük kampanya yakalamazsanız kredi kartı puan kampanyası + n11 kampanyası birleşince amazon ile aynı fiyata ya da daha düşüğüne geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben n11 den hiç alışveriş yapmadım bu kişi satış yerimidir hepsiburada amazon gibimidir. Bu kupon olayı nasıl oluyor arkadaşlar biraz detay. Fiyatlara bakıyorumda çok ucuz değil GTX 750ti vatanda daha uygun fiyata bulunuyor. Sizin aldığınız modeller hangileriydi? Sakıncası yoksa paylaşabilirmisiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EVGA SuperNova 750W Modular güç kaynakları amazonda yine indirimde 49|56$+shipping ile 200tl sularında almak mümkün.

http://www.amazon.com/gp/product/B00K85X23O?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B00K85X23O?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

Ben 70$dan EVGA SuperNOVA 750 B2 80+ BRONZE, 750W aldım. şuanki donanımımda 750w a hiç ihtiyacım yok aslında... şimdi bunun gazıyla da bi ekran kartı alırım anca o zaman rahatlarım herhalde. ekran kartını da 2.el alabilirim. ati kart satacak olursa bulsun beni.

amazon indirimleriyle bilgisayarı hatrı sayılır bir upgrade gördü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben n11 den hiç alışveriş yapmadım bu kişi satış yerimidir hepsiburada amazon gibimidir. Bu kupon olayı nasıl oluyor arkadaşlar biraz detay. Fiyatlara bakıyorumda çok ucuz değil GTX 750ti vatanda daha uygun fiyata bulunuyor. Sizin aldığınız modeller hangileriydi? Sakıncası yoksa paylaşabilirmisiniz.

N11, Gittigidiyor benzeri . Ancak ben GG kadar güvenilir bulmadım.

Şu kupon işi nasıl oluyor gerçekten . Bizde alalım birşeyler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ssd gelmiş bugün. Annem kargo gelcekmiydi falan diye telefon açtı, 2 saat üzerinde amazon yazıyomu diye pakete baktırdım amazon yazıyo diyince tamam sen masaya koy ben anladım onu dedim. :D Bakalım henüz test etmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon' un paketleme işi bizimkilerden farklı değil yahu. SSD' yi zarfa (içi pıtırcıklı) koyup göndermişlerdi, micro sd' leri büyükçe bir kutuya koymuşlar içinde langır lungur geldi. Büyükçe poşet balonlardan koymuşlar ama hikaye yani :S .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon' un paketleme işi bizimkilerden farklı değil yahu. SSD' yi zarfa (içi pıtırcıklı) koyup göndermişlerdi, micro sd' leri büyükçe bir kutuya koymuşlar içinde langır lungur geldi. Büyükçe poşet balonlardan koymuşlar ama hikaye yani :S .

Aynen banada aynı şekilde geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı fiyatı düşük rastlarsanız, foruma girdi düşermisiniz. Ben yılbaşı nedeniyle blackfridayden alamamıştım. Yılbaşındada fazla düşmedi kartlar daha ziyade kargolarda avantaj var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok