Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Bu arada az önce deneyip gördüğüm üzere, PTS'ye ref2 düşmesini beklemeden de kargo takibi yapabilmeniz mümkün. Yurtiçi Kargo 'nun numarasını arayıp Amazon 'a verdiğiniz telefon numarası ile sorgulama yaparsanız, kargo takibi yapabiliyorsunuz. Internet sitesinden aynı şekilde denerseniz olmuyor ama. Ya da doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanıp "bana paket var mı" diye sorup, takip numarasını onlardan alabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yurtiçi kargo denen rezil firma yine her zamanki gibi "adreste bulamadık" yalanıyla sallamış benim paketleri... bütün gün evde insan vardı halbuki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtiçi kargo zaten benim şube olarak rezil ama sana da sirayet etmiş demek ki. Benim ve Ablamın iki ayrı kargosu "adreste bulamadık" yalanı ile teslim edilmedi. İki ev de dolu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada az önce deneyip gördüğüm üzere, PTS'ye ref2 düşmesini beklemeden de kargo takibi yapabilmeniz mümkün. Yurtiçi Kargo 'nun numarasını arayıp Amazon 'a verdiğiniz telefon numarası ile sorgulama yaparsanız, kargo takibi yapabiliyorsunuz. Internet sitesinden aynı şekilde denerseniz olmuyor ama. Ya da doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanıp "bana paket var mı" diye sorup, takip numarasını onlardan alabilirsiniz.

REF2 bende de hala eklenmedi.. Müşteri hizmetlerinden dediğiniz gibi denedim fakat maalesef bu numaraya ait bir gönderiye ulaşılamamıştır diyor.. Herhalde daha sisteme bile eklemediler belli ki..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Of yurtiçi kargonun benim buradaki şube rezaletin sözlükteki tanımı... Bu kadar kötü bi kargo şubesi ömrümde görmemiştim yani.. Yurtiçinin sitesine de telefonla da efsane şikayetler döşedim şubeyle ilgili.. 3 yıldır yaşadığım bu muhitin en kötü özelliği yurtiçi kargo şubesi... 

Neyse güncellerden anlatim diğer türlü ömrüm vefa etmez : 

Bundan 3 ay önce "8" ayrı kargom birikti şubede, normalde 3 günde geri gidecek olan kargoları adamlar hiç bi şekilde dağıtıma çıkarmadığı için 2. haftanın sonunda ben gittim kargolar taşmış dışarı, insanlar küfredio falan kalabalığı ateşleyip "böyle rezillik olmaz iş allah belanızı versin işi gücü bırakıp geliyoruz bık bık" diyerekten.. kendi 8 tane kolimi alıp eve geldim orayı yıkmaları umuduyla (ama yıkmamışlar :( ).. 

Bu ay yine kargoları eve getirmeleri falan zaten söz konusu olmadığından, aradım dedim sizin yine getirceğiniz yok (aradım diyorum ama şubeye her hafta maksimum 4 kişi ulaşabilio telefonları açmak falan yok yani kesinlikle) sabah 9da aradım dedim bakın dağıtım yapmıosunuz biliorum ama olur da es kaza olur içinizden gelir falan, yapmayın ben öğlen gelip biriken kargolarımı(şaka gibi)  alırım dedim.. tamam ayırdık/not düştük dedi.. Bi gittim (20 dakika falan sıra bekledim adamlar dağıtım yapmadığı için herkes şubede) ee ürünler kuryede şuan... Tabi bunu duyunca normalde zaten Hulk olan ben artık Transformersa dönüşüp ortalığı yıkmaya küfürler yağdırmaya başladım.. Bu iş çözülcek yeter artık hepinizin sifonunuzu çekicem falan dedikten sonra şube müdürünün korkarak araya girmesiyle ürünleri evimin altındaki esnafa bıraktırttım müdüre kuryeyi aratarak.. 

Yurtiçi kargo = Tuvalet kağıdı

Şu PTS de özellikle Yuriçiyle çalışıp beni hasta ediyor halbuki geçen yıl aldığım amazondan aldıgım ürünler Aras ve Süratle gelmişti (PTS neye göre değiştiriyor / seçiyor bilmiyorum), yurtiçinin yanında parlıyolar yani ağlamak istiyorum.. 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye yahu? Ben gayet memnunum YK'dan. Daha bugüne kadar sorun yaşamadım. :D

Güldüğüme bakmayın, gerçekten hiç sorunum olmadı bugüne kadar. Benden başka herkes sorun yaşadığına göre, herhalde Türkiye'nin en iyi şubesidir.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kargo firmalari subeden subeye cok farkediyor. Benim sansima Yurtici kargonun bolgemdeki subesi iyi, dagitim yapan eleman da iyi, hic sorun yasamiyorum. Adreste degilsem ariyor, karsidaki markete biraktiriyorum kargoyu.

Benim cevremdekilerden MNG berbat mesela. Kargo subeye geliyor, 2-3 gun dolastiriliyor, en sonunda subeye gidiyorum dagitimda diyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün eve kadar getirmiş Yurtiçi Kargo paketimi, Cumartesi günü böyle azim göstermezler kesin şubeden alırım diyordum.

G710 'u kullanmaya başladım. İlk mekanik klavyem olduğundan fark muhteşem oldu benim için ama hastaları beğeniyor mudur bilmiyorum, mürit uçurur yapmayayım, bence hissi muhteşem. Sesi tabii daktilo gibi. Küçük enter olması sıkıntı olmadı benim için, ilk birkaç defa yanlışlıkla virgül yapa yapa hemen alıştım, soldaki makrolara zaten G15 'ten alışıktım. USB 'yi denedim, G15 'te çok sıkıntıydı hiç kullanmıyordum, bunda düzgün yapmışlar, ekstradan front usb kazanmış oldum, tek port var zaten. Fotoğraflarında hiç belli olmuyor ama klavyenin ön yüzünde yansıtıcı siyah bir kaplama var, fotoğrafından çok daha güzel görünüyor. Ama alttaki ek kısmı -G15 kadar olmasa da- yine dandik. Parlaklığı WASD/Oklar ve diğer tuşlar olarak 5 kademeli ayarlanabiliyor, en yüksek kademesi çok abartı parlak.

Fiyatına göre çok iyi bir alışveriş oldu, uzun bir süre götürür beni. Önceki klavyem de TR değildi zaten, bunda da Logitech 'e değiştirtmeye çalışanlar var DH 'da, ben uğraşmam sanırım. Yalnız mekaniğe geçince insan bir anda G13 tuşlarını beğenmez oluveriyor, yan yana koyup bir ona bir öbürüne basınca neden mekaniği övüyorlar anladım. (yine de full-price verilmez bence)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtiçi Kargo' nun sanırım şubeleriyle alakalı bi düzensizliği var. Benimde en nefret ettiğim kargo MNG kargodur.  O firmadan gelen hiç bir kargomda düzgün işlem tamamlayamadım, hep bir sıkıntı vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şubeden şuebeye memnunniyetin değiştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. en azından yk-aras-mng için 3 kargoyu al birini vur ötekine. sürat kargo ile ile iyi bir anım yok. hizmet kalitesi gerçekten düşük....

bu arada bugün bi 5$ kod geldi amazondan referal linkim kullanılmış. gözümü kararttım psu yu da sipariş vereyim diye girdim.  cx750m deki indirim bitmiş.

EVGA nın şu 2 modeli hala indirimde.

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Modular-Warranty-110-B1-0750-VR/dp/B00K85X23O/

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Crossfire-Warranty-110-B2-0750-VR/dp/B00KFAFRW6/

B1 modeli 12v da 4 rail , B2 modeli ise 12 tek rail, ama B2 +5$ daha pahalı.

12v da 4rail veren model daha caiz değil mi? hangisini seçmeliyim 5$ için yanlış ürünü seçmiş olmayayım.... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G710 ve G910 hakkındaki yorumlar çok iyi. Ben de alsaydım keşke. Ama 510 daki ufak ekran çok işime yarıyor. Türkçe karakter meselesi de önemli.

Kargo işi şubeye bakıyor. Bizim burda pek sorun olmuyor. Hepsi aynı. Geldik bulamadık hikayesini hepsi anlatıyor. 

En iyisi UPS diyorlar ama onun şube sayısı çok az. Evde teslim almadınız mı, daha uzağa gitmem gerekiyor.

Ödemeli gönderileri , kredi kartıyla alsalar, en güzeli o olacak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şubeden şuebeye memnunniyetin değiştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. en azından yk-aras-mng için 3 kargoyu al birini vur ötekine. sürat kargo ile ile iyi bir anım yok. hizmet kalitesi gerçekten düşük....

bu arada bugün bi 5$ kod geldi amazondan referal linkim kullanılmış. gözümü kararttım psu yu da sipariş vereyim diye girdim.  cx750m deki indirim bitmiş.

EVGA nın şu 2 modeli hala indirimde.

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Modular-Warranty-110-B1-0750-VR/dp/B00K85X23O/

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Crossfire-Warranty-110-B2-0750-VR/dp/B00KFAFRW6/

B1 modeli 12v da 4 rail , B2 modeli ise 12 tek rail, ama B2 +5$ daha pahalı.

12v da 4rail veren model daha caiz değil mi? hangisini seçmeliyim 5$ için yanlış ürünü seçmiş olmayayım.... 

Tek rail, çoklu rail mevzusu tasarımla alakalı, PSU standartlar içerisinde kaldığı sürece son kullanıcıyı etkileyen bir mevzu değil diye biliyorum. Ayrıca bağımsız mı railler? 4 rail olan gerçekten 4 rail mi? Gerçek bağımsız 4 rail ise daha pahalı olması gerekir ki sanmıyorum. Bağımsız rail ise bir cihazı (örneğin ekran kartı) farklı iki railden besleyemezsiniz vs.. vs..vs.. :P Tek rail alın geçin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

YK yamuk yapar dedim. Teslim edilememişmiş. 3 günde yurda giriş yapan paket, 3 günde aynı şehirde teslim edilemiyor. Akaryakıt fiyatlarının, insanların çalışma koşullarının buna etkisi var kabul ediyorum ama yine de sinirleniyor insan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün tüm kargolarımı teslim aldım cumartesi gelmişti aslında ama şubeye gitmeye üşendim.

almayı düşünen arkadaşlar için yazayım. 24$a aldığım hala da uygun fiyata satılan 128gb lık PNY flash diskin hızı kabul edilebilir seviyede. fakat malzeme kalitesi çok kötü. premimum bir şey beklemiyordum ama o kadar basit bir plastik malzeme kullanmışlar ki anlatmam mümkün değil. :D yakında kapağı falan da yalama olacaktır. elimde bi 4gb corsair flash voyager var. PNY'i dandik kasasından çıkarıp buna koyabilirim...

http://www.amazon.com/gp/product/B00FE2N1WS

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sözde geçen hafta teslim edilmesi gereken i-parcelle gelen paketten hala ses seda yok.. Geçtiğimiz çarşamba günü bilgiler girilmesine rağmen ne hikmetse dün "havayolu gecikme" diye yeniden bilgi girilmiş. Halbuki çarşamba girilen bilgiler de paketin geldiğini, gümrük incelemesine girdiğini vs. belirtiyordu..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz çarşamba günü bilgiler girilmesine rağmen ne hikmetse dün "havayolu gecikme" diye yeniden bilgi girilmiş. Halbuki çarşamba girilen bilgiler de paketin geldiğini, gümrük incelemesine girdiğini vs. belirtiyordu..

birebir aynı durum benim pakette de oldu... bekliyorum hala.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

I-Parcel süper bir firma değil. Benim 2 kere kargomu geri yolladılar Amazon'a. Adreste bir sorun yok,bin yıldır aynı adres. (Zaten buraya girmeden,ülke içindeyken geri gitti ikisi de amazona) Haa ben de bu sayede bedava shipping aldım o da ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir kargom daha geri gidecek : "Your shipment has content that are not permissible for export. Please contact the internet retailer"

Amazon'la konustum, bana sorunsuz gelecegini soyledi. Adama birkac kere sordum, evet sorun olmayacak dedi. Ama adim gibi eminim bu geri gidecek, daha once basima geldi. Artik geri gidince ben de hizli kargo isteyecegim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şunların fiyatı baya iyi.  4gb olanı alsak, Windows yüklemenin bir yolu var mı? 

http://www.amazon.com/ASUS-ZenPad-Z580CA-C1-BK-64-Tablet/dp/B012UEUQM0?tag=androidpolice-20

Son alanlar 7-8 günde geldi diyorlar. Ben aldığımda da benzer sürede gelmişti. yerli sitelerden alsan o kadar sürebiliyor zaten. Böylece Amazon , yerli sitelere rakip olmuş oldu. 

DH dekileri görünce, adamlar Türkiye yi bloklamaz umarım. 

Günlük indirimler devam ediyor. "12 days of deals " adı altında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nihayet yaklaşık 1 haftalık gecikmeden sonra Yurtiçi Kargo gönderi kodunu az önce sisteme girmişler, bekleyenler varsa onlar da bir kontrol etsin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kontrol ettim şimdi PTS nin sitesinde şöyle yazıyor;

08 Ara 2015, Salı 11:30 Operasyon Merkezine Ulaştı YK NO REF2 YE 48H ICINDE DUSECEK 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok