Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Bunun fiyatı hiç bu kadar düşmemişti herhalde. Biraz sorunlu olsa da , işe yarar gibi. usb tek seçenek olmasa daha iyi olacakmış. Şikayet eden çok ama 4 yıldız almış yine.

http://www.amazon.com/gp/product/B006ZS5ATM?dpID=41PfCNJpvTL&dpSrc=sims&preST=_SL500_SR124%2C135_&refRID=PB9794G3WGNAEH6XEC8G&ref_=pd_rhf_sc_s_cp_6

Edit: Kaldırılmış herhalde. $25 dı.

yorumları iyi okuyun derim, DH'e attım demin bu mesajı:

Plantronics GameCom 780 kulaklığın plastik kalitesinin oldukça kötü olduğu, ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın er yada geç kırıldığı yazılmış yorumlarda birçok kullanıcı tarafından. 

25 dolar çok uygun bir fiyat ama ucuz etin yahnisi yavan olur derler. İyi düşünün derim bu kulaklığı almadan önce. 

Sennheiser Game Zero ve Sennheiser Game One kulaklıklarını amazon kendi satmasına rağmen Türkiye'ye yollamaması kötü olmuş. 

Sennheiser PC360 kulaklığını kullanıyorum, her açıdan evladiyelik bir kulaklık. Kaliteli bir kulaklık arayıp Amerika'dan başka yollarla getirtme imkanı olanlara tavsiye ederim yeni çıkan Game One ve Game Zero'yu. 

İkiside teknik olarak aynı özellikte kulaklıklardır, Zero olan kapalı tasarımdır, dışardan ses duymazsınız, gürültülü ortamlarda izole eder ama aynı zamanda kulağı özellikle sıcak ortamlarda terletir, uzun süreli kullanımlarda konforlu değildir. 

One olan açık tasarımdır, kulak hava alır ama dışardan gelen sesleri de duyarsınız, sessiz ortamlar için idealdir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon refurbished olanı 25$ (gerçi bu da türkiyeye gelmiyormuş). www.amazon.com/Plantronics-GameCom-Gaming-Headset-Surround/dp/B00YNSTZTM/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@KaraSinek dün verdiğim linkteki refurbished değildi. Stardust 'ın yazdığı gibi sorunmları var . ama fiyatı $25 , bir süre kullanılır ,bozulunca çöpe atılır. 

Kaldı ki, bunun 4-5 katı fiyata satılan kulaklarında benzer sorunları var. Şu anda kullandığım Shure 440 . Bu üçüncü veya dördüncü. Hep aynı yerinden kırılıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/Logitech-Webcam-Widescreen-Calling-Recording/dp/B006JH8T3S/

Logitech HD Pro Webcam C920, 1080p Widescreen Video Calling and Recording

$54.99 + $6.83 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey 180 TL

Türkiye fiyatı: http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-c920-full-hd-1080p-15mp-carl-zeiss-webcam.html 524 TL

49 seviyesi ideal kamera takibimde. Biraz bekleyin isterseniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@sCoRPion_tr Normalde fiyatları bu şekilde mi peki ? Amazon 3 TB için 200 den 110 a düştü diyor ama akakçedeki çakma sitelerde 120$ + kdv'den itibaren gözüküyor fiyatlar. Ki amazonda shipping var, işin içine vergi girecek falan. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok alınası bir ürün değil, biraz off topic ama şu buzdolabını oldukça sevdim, yatak odasına atmalık bir şey

RRF325HNRED.jpg

Türkiye'ye doğal olarak yollamıyorlar, velev ki yolladılar kargo ücreti deli çıkardı, velev ki kargoyu da karşıladık bizim elektrikte çalışmayacaktı ama olsun, şekli çok güzelmiş. 

SMEG'in bir ocağının fiyatını araştırırken buldum, SMEG tarzı ama nedense bana ondan bile daha güzel geldi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW evde var onun benzeri bir tane. En son kaç yıl önce fişe takıldı hatırlamıyorum bile . Dolap gibi kullanıyorum. :) Yer kaplıyor sadece. 

Sevimli görünmesini bir kenara bırakırsak, gerekli birşey değil bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzerini yapan SMEG var, hiç bir ürününü alamıyorum, en son bi ocağına müptela oldum, 400-500 civarında olan ocağa 4300 lira istediler, kıyasıya pazarlık sonrası 2800 e düştüler, alamadım. (2000 nakit teklif ettim, adam sallamadı) Ucuza bulan varsa insaniyet namına haber versin :)

ocak3.jpg

Buzdolaplarında SMEG'in çakması olarak Vestel var, ben de o markaya güvenmiyorum. (Ki o bile çok ucuz değil) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kulak sağlığımız açısından hayırlı olsun.

yıllardır masa üstü mikrofon ile kulaklarımıza verdiğin hasar bakalım nasıl iyileşecek ?

bir sennheiser olmasa da iyi bir kulaklıkmış bu cloud II. yanında da 50 dolarlık rainbow six siege hediye etmesi ayrı bir cazibe.

kulaklık için söylenecek iyi şey çok, ben sadece tek kötü şeyi söyleyeyim, sennheiser pc 350 ve game zero'da olduğu gibi sizi dünyadan soyutlayan, ses geçirmeyen ama kulak terleten kapalı tasarım.

oyun için de söylencek iyi şey çok, ben yine tek kötü şeyi söyleyeyim, steam'e eklenmiyor, uplay üstünden oynanıyor.

yine de kulaklığı satıp oyunu bedavaya getirme ya da tam tersini yapma açısından kaçırılmayacak fırsat, son 9 saat, sabaha bitmiş olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara bu kulaklığın incelemelerine bakmıştım. Beğenilmiş. 

Yeni Corsair kulaklıklar da beğeniliyor incelemelerde. Bunları birilerine ürettiriyorlar ama kime ürettiriyorlarsa, demek ki ucuz uyduruk birşey değil. 

Fiyat açısından bakarsanız, o fiyatlara veya biraz üzerine Sennheiser , Shure alınabilioyor zaten. Kalitesi  kullananları tatmin etmese, tutmazdı.

closed dizayn belki konfor olarak çok rahat olmuyor ama hepsi aynı değil. Mesela Shure 440 'da , pad ler çok dar. Kulağa değiyor, ancak bunda memory foam kullanılmış ve kalın. Rahattır herhalde.

Tek gördüğüm sevimsizlik, mikrofonun çıkarılabiloir olması, katlanabilir olsa daha iyi olurdu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yav evde bir sürü kulaklık olmasa kaçırmazdım da  1 tane Plantronics, 1 tane G930 var. Yeter bence. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya'da olmuyor böyle kapalı kulaklık falan :/ veya ben çok sıkıntılıyım o da olabilir :)

klima :)

Açık dizayn alınabilir ama onlar dışardan sesi çok alıyor . Yazın bilgisayarın gürültüsü, klima , yoldan geçen arabalar derken ,birşey duyulmuyor iyi izolasyon yoksa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok