Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Bahsi geçen EVGA 750W modüler güç kaynağını 55$'a alanlardanım. Gayet iyi, sıkıntısız ürün. İncelemelerde çok gürültülü filan denmiş, ben öyle rahatsız edici bir gürültü hissetmedim. Zaten masadaki iki tane NZXT 200mm fan yeterince ses yapıyor, onların arasında bunu duymuyorum bile. Gold, bronze filan çoğu kullanıcı için önemli değil belki ama modüler olması güzel. Kargosuyla birlikte 70$ civarına gelmişti, Türkiye'den o fiyata ancak 550W Xigmatek filan alınıyor. Black friday beklenip alınır, geleceğe yatırım olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com/gp/product/B00ETP7D8Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Şu termosu 20$ altına düşsün diye bekliyordum sonunda 18küsüre inince aldım. Açıklamasında yazanların yarısını yapıyorsa çok çok iş görür.

Ben birkac ay evvel aldim, o zaman $25 civariydi , kesinlikle tavsiye ederim... TR'de 125TL ve yukarisi fiyatlara satiliyor... Deneme amacli sabah 8-9 gibi icine doldurdugum sicak su aksam 6-7 gibi hala yeterince sicakti... Boyutu Starbucks'in ventisinden biraz daha uzun ama benim arabada boyut sorun cikarmadi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust hehe bunu görseydim, bunun $20 dolar altına düşmesini beklerdim :P Nedense kafamda termos için 20$ sınırı oluşmuş :D

@@JardeL ben o kadarını dahi beklemiyorum, benim işimi tam olarak görecek gibi duruyor,süper.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes termos tavsiye etmis, ben de goruyor ver artiriyorum : https://www.amazon.com/Stanley-Classic-Hand-Vacuum-16oz/dp/B007VG761C

Tek elle kullanilmasi cok rahatlik sagliyor ve kesinlikle dokulmuyor. Stanley markasina guvenin, bircok outdoor urununu kullaniyorum, hepsini hor kullanmama ragmen sapasaglam duruyorlar. Bu termosu da cok fena dusurdum birkac kere, tabaninda yamulan yeri var, ama hic fonksiyon yitirmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu markayı yazmıştım. Bu modelin tek elle kullanım özelliği güzel olsa da, bardağı yok bunun. Benim tavsiye ettiğim klasik modele çorba koyup bardağından içme olayına girilebiliyor mesela...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Termos değil de bana matara lazım. Çelik olacak, geniş ağızlı, gerektiğinde ateşin üstüne koyup su ısıtabilmeliyim. Amazon sağolsun hiçbirini göndermiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Termos değil de bana matara lazım. Çelik olacak, geniş ağızlı, gerektiğinde ateşin üstüne koyup su ısıtabilmeliyim. Amazon sağolsun hiçbirini göndermiyor.

https://www.amazon.com/Klean-Kanteen-Mouth-Bottle-Stainless/dp/B0093IS19C

Bundan var bende. Atesin ustune atmaya kiyamadim henuz, ama yapanlar var. Fish mouth spreader diye satilan aparatlar var, onlari bunun agzina gecirip asarak da isitabiliyorsunuz. Bkz Sekil 1 : 

post-145-0-10033500-1475671954_thumb.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz günlerde verdiğim sipariş bu gün geldi, Arctic Silver termal macun almıştım kutu içinden çıkmadı. Chat e bağlanıp ürünün kutudan çıkmadığını söyledim, direkt olarak ücreti iade etti temsilci.

2 ay önce benzeri hepsiburada.com da başıma geldi. Kutudan bir ürün çıkmamıştı, iletişim bölümünden yazdım birkaç gün sonra kargo görevlisine ürünün eksik olduğuna dair tutturduğum tutanağı yollamamı istediler. Kutu geldiğinde herhangi bir hasar olmadığını ve teslim aldığımı bu nedenle tutanak olmadığını belirttim, birkaç gün sonra ilk gönderilen tutanağı kendilerine göndermemi isteyen mailin aynısı geldi... 

Gerçekten hiç uğraşmamak lazım buradaki satıcılarla, eğer amazonda satılıyorsa 1 dk bile düşünmeye gerek yok..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu da sepetine ekleyip, fiyatını takip et o zaman:

https://www.amazon.com/Seasonic-M12II-620-BRONZE-SS-620GM2/dp/B003HE260I/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1475576534&sr=8-2

60 dolar altı bir fiyattan alabilirsin.

50 dolara görünce aldım. tekrar teşekkürler. ekran kartı taksamda 1060 filan takarım en fazla. o tarzada yeter galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz günlerde verdiğim sipariş bu gün geldi, Arctic Silver termal macun almıştım kutu içinden çıkmadı. Chat e bağlanıp ürünün kutudan çıkmadığını söyledim, direkt olarak ücreti iade etti temsilci.

2 ay önce benzeri hepsiburada.com da başıma geldi. Kutudan bir ürün çıkmamıştı, iletişim bölümünden yazdım birkaç gün sonra kargo görevlisine ürünün eksik olduğuna dair tutturduğum tutanağı yollamamı istediler. Kutu geldiğinde herhangi bir hasar olmadığını ve teslim aldığımı bu nedenle tutanak olmadığını belirttim, birkaç gün sonra ilk gönderilen tutanağı kendilerine göndermemi isteyen mailin aynısı geldi... 

Gerçekten hiç uğraşmamak lazım buradaki satıcılarla, eğer amazonda satılıyorsa 1 dk bile düşünmeye gerek yok..

Geçenlerde bir arkadaş ssd sormuştu, Amazon'dan link vermiştim. 10dolar kadar daha ucuzdu. "10 dolar için Amazon'dan almaya değer mi?" diye sorulmuştu. 

Söylediğim bu işte. Mesele 10 dolar, 5 dolar meselesi değil. Sorunsuz, insan gibi alışveriş .  

Adamlar hem kendileri eksik ürün göndermiş , bir de özür dileyeceklerine bizi uğraştırıyorlar.

Şunun fiyatı iyi. Numarasından emin olunabiliyorsa alınır bence.

https://www.amazon.com/dp/B000B252I2/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde bir arkadaş ssd sormuştu, Amazon'dan link vermiştim. 10dolar kadar daha ucuzdu. "10 dolar için Amazon'dan almaya değer mi?" diye sorulmuştu. 

Söylediğim bu işte. Mesele 10 dolar, 5 dolar meselesi değil. Sorunsuz, insan gibi alışveriş .  

Adamlar hem kendileri eksik ürün göndermiş , bir de özür dileyeceklerine bizi uğraştırıyorlar.

Şunun fiyatı iyi. Numarasından emin olunabiliyorsa alınır bence.

https://www.amazon.com/dp/B000B252I2/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Buradaki dürüsütlük ve insani değerler her iki taraflı olmalı. Bir tarafta sorun varsa diğer tarafta tepki olarak bir şeyler geliştirmek zorunda kalıyor.

Bundandır demiyorum ama şebep şu oalabilir : TR Satıcılar gerçekten Amazon gibi davransa ömürleri çok uzun olmaz. Bkz sarı forumdaki amazon sayfası. Amazon a bile çat-pat ingilizcesiyle etmediğini bırakmayan halkım TR de amazon zihniyetindeki firmalara ne yapar.

HB nin ya da başka sitelerin yaptıklarını savunmuyorum elbette ama maalesef çoğu şeyde olduğu gibi çoğunluğu kuru olanın yanında bizler de yanıyoruz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O olayda HB ye attığım mesajda kamera kayıtlarını inceleyin demiştim ben. Herhalde kameralar kayıt yapıyordur paketleme esnasında. Bana diyecekleri tamam kayıtlara bakalım olması gerekirken 2 mesajıma da aynı cevabı kopyala yapıştır yaparak tutanak gönderin diye mesaj attılar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Makaan Yukarda da yazdığı gibi Amazon her aşamayı kayıt altına alıyordur , şikayet olduğunda hemen hatayı düzeltebilirler. HB nin de kayıt altına alıyor olması gerek , müşteriyi uğraştırıyor ama . 

Doğru bizdeki müşteri profili daha çok sorun çıkaracak bir profil ama amazon dünyanın çok ülkesinde satış yapıyor , her tür müşteri ile uğraşıyorlardır. Bir şekilde hizmet kalitesini düşürmeden çözmeyi başarmışlar.

Yerli mağzalardaki sorun teknik değil , adamlar sistemi baştan müşteriyi uğraştırmak üzerine kurmuş. Bir kere para sizden çıktı mı artık insiyatif onlarda. Yasal olarak haklı olduğunuzu onlar da biliyorlar, uğraşamaz düşüncesindeler.

Onun için söylüyorum. Yerli mağazalardan alışverişi minimuma indirin kafanız rahat etsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, 

Berat Albayrak ile ilgili yorumların yeri bu başlık değil. Lütfen bu başlıkta kendilerinden bahsetmeyin. 

Teşekkürleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok