Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Ilginc, Amazon urunleri kargoya verdi, urunler iparcel'de gozuktukten sonra soyle bir mesaj belirdi;

The address received for your shipment is being reviewed to ensure accurate delivery

Ardindan Amazon'dan soyle bir mesaj geldi;

Your package could not be delivered because of a problem with the shipping address. Please contact Amazon for assistance.

Halbuki adreste hicbir degisiklik yok, ayni adres... Neyse chate baglandim, "tamam sorun yok ben iparcelle konusup halledicem" dedi, bi b.k anlamadim valla...  :icon_think:

[ Edit ]: Allah allah, simdi email gelmis iparcel ve Amazon'dan, Amazon "biz iletisime gectik" demis, iparcel ise TC kimlik numarami istemis... Toplam urun tutari $68.15, gumruk limitlerinin de altinda... 

Şahıslara gelen gönderilerde TC Vatandaşlık numaranızı; firmalar adına gelen gönderilerde de Firma Vergi Numaranızı girmeniz gerekmektedir. Internet bayimizden gelen bilgi doğrultusunda gönderiniz ......... adresine gönderilmektedir. Şahısların TC Vatandaşlık numarası 11 haneli ve 10000000000 ile 89999999999 arası bir numaradır. Firma vergi numaraları ise 10 haneden oluşmaktadır. Lütfen verilen adrese göre doğru numarayı giriniz. Girişi yapılan bilginin doğru olmaması durumunda gönderiniz gecikme ve problemlerle karşılaşabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam banada 2 kere öyle oldu. 100 kere yollatığım adreste böyle şeyler yazmaya başladı. Live chat'e bağlanınca bir sorun yok korkmayın dediler bana ve paketler geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sketchers iyi oldu ,kaptım iki tane. Fiyatlar güzel.4E var seçeneklerde, çok geniş , muhtemelen sorun çıkar. D çoğumuza uyar bence.

Bazı modellerde 2E,3E,4E gidiyor , orda seçmek zor.şöyle bir sayfa yapmışlar .

http://sh.skechers.com/skechers/new-site/mens-size-chart.pdf

Bunların gümrük durumu herhalde tatile denk gelecek. Ne zaman gelir kestirebilen var mı?

Bu charti kullanip ayakkabi alanlar sorum size  :D ; magazada denedim 10 ayagima tam oluyor... Bunu "letter" boyutunda bastigimdaysa olcu 11 olarak cikiyor sizde durum nedir?..

Siparis verdim, killandim simdi olmazsa diye... TR'ye yollanmadan cancel edeyim bir buyuk beden alayim eger bu chartta sikinti yoksa... 

[Edit]: Amazon acayip ya, bazen gereksiz iyiler... Anlattim durumu, "tamam siz diger bedenin siparisini verin, fastest shippingi secin, ben kargo ucretini de iptal edecegim" dedi... Yuzsuzluk olmasin diye expedited sectim...  :icon_redface:  Oburunu de kargo firmasiyla gorusup geri alacagim dedi, bakalim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ayağım 12 veya 12.5, new balance ise 13. Skechers dar geleceğine biraz büyük olsun diye (12 ve 13 vardı) 13 aldım ve evet giyebiliyorum ama baya bol. Topa vurdum ayağımdan fırladı :) Nike, Adidas kaç giyiyorsan Skechers'da o numara olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da JBL Flip 3 siparişimde kargo takibinde adreste problem var müşteri hizmetleriyle görüşün diyordu, 2 gün önce mail attım nedir problem bu benim ev adresim bir problem yok diye, çok kibar bir cevap geldi ben şahsen ilgileneceğim falan diye, sonra yani bir problem yok adresimle alakalı bir probleminiz varsa yardımcı olmaya hazırım dedim (artık ne kadar yardımcı olabilirsem), bir cevap daha geldi, paketi UPS'e vermişler takip numarası falan geldi, hatta uzun uzun yazışmalarını falanda forward'lamışlar.

Bugün adresime JBL'im geldi, Amazon'un kargo takibine göre 31 Ekim'de gelecek görünüyordu ki benim için problem yoktu öyle acelem de yok, bir de Türk sitelerinden alışveriş yaparak sabretmeyi öğrenmişiz artık. Ama UPS tracking'de teslim edilmiş görünüyo.

Gerçekten çok profosyonel çalışıyorlar, ben de bundan sonra parmak arası terlik almaya kalksam Amazon'dan bakacağım önce :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@emre666

Nasıl seasonic ? kaliteli değil mi, kasaya takmadan 1-2 fotoğrafını atsana bakalım.

şimdi taktım. pc yi açtım ve bu mesajı gördüm. :)

corsair vs450 ve vs650 den sonra ilaç gibi geldi valla... masaüstünde sıfır ses. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon yavaşlamış iyice. Siparişi vereli bir hafta oldu, ülkeyi terk edemedi hala paket :icon_mad: .

Bende de durum aynı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de rekora koşuyor Amazon. Geçen cuma günü verdiğim monitör ayağı bugün veya en kötü yarın sabah teslim edilecek gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de rekora koşuyor Amazon. Geçen cuma günü verdiğim monitör ayağı bugün veya en kötü yarın sabah teslim edilecek gibi.

Benimki de bugün ref2 ye düştü gerçi yurtiçi kargo pazartesi teslim diyor bakalım görecez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Latest update: Wednesday, Oct 19

4:07 AM
Tax id collected for the package
Carrier: i-parcel

Tuesday, Oct 18

12:54 PM
Undeliverable - Incorrect Address
5:38 AM
Package arrived at a carrier facility 

Edison, NJ, US

Amazona ve iParcel'a bakarsak paket hala US'de ama bugun elime ulasti, eskilerin aksine Yurtici yerine UPS ile geldi... PTS'de gozukmuyor bile... Standard kargo seciliydi, ilginc... Sizde de bu tur bir surpriz olabilir... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim paket dün kargo merkezini terk etti ama bundan sonrası ref2 düşene kadar muallak olduğu için şu an kim bilir hangi cehennemde :D...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kargosu Aramex ile gelen oldu mu?

Son siparişimi Aramex ile yolladılar dün İstanbul'a geldi gözüküyor ama PTS'de kayıt Yok sanırım farklı firma ile çalışıyorlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kargosu Aramex ile gelen oldu mu?

Son siparişimi Aramex ile yolladılar dün İstanbul'a geldi gözüküyor ama PTS'de kayıt Yok sanırım farklı firma ile çalışıyorlar

Bana geldi aramex le sorunsuz. Aramex kendisi dağıtıyot6.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ürün Amerkan gümrüğünde incelemeye alınmış. Aromalı yağ vardı içinde ondan sanırım.

Your shipment has been flagged for review of the contents prior to export

Edison, US

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Makaan teşekkürler, ben de Ref2 işleri nasıl yürüyor diye soracaktım. Amerika'dan önce Dubai ardından İstanbul'a vardı. Bugün dağıtım gösteriyordu ama biraz önce Amazon'dan mesaj geldi kamyon arızalanmış yarına ertelendi dağıtım diye :) seviyorum bu ülkeyi  :D

İncelemeye alınıp serbest kalan ürünlerim oldu arada üründen bağımsız da olabilir. Gerçi benim son aldığım bıçak seti incelemede kalmıştı bir kaç gün ve sonrasında serbest kalmıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pöff Amazon iyice çorba etmiş bu dağıtım işini. Bugün teslim edilecek diyor daha ref2 yok ortada. Bugün gelirse hakikaten güzel olur tabii...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok