Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Kablo MFi sertifikali degil, bir sure sonra calismayabilir. Benim basima geldi bu.

3rd party kablo alacaksaniz Amazon'da Anker veya AmazonBasics markalilari takip etmeyi oneriri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"1060-1070 almayı düşünsek ısınma problemleri gündeme geldi EVGA probleme dair çözüm sundu ama diğer firmalardan hala ses yok. Levent beyin söylediğine göre problemin çözümü biraz can sıkıcıymış. Sisteme 2. ekran kartı takıp güncellemeler falan bu konu açıkcası biraz beni düşündürdü. Şimdi 1070 alsak blackfridayde aldığımızda bu problemden muzdarip olacağı kesin gibi, tamda indirimler olacak iken ne düşünüyorsunuz bu konuda?"

İletimi buraya da yazmak istedim. Amazon chatten sorduğumda EVGA harici diğer markaların durumu henüz bilinmiyor hata yoktur gibisinden yanıtlar alıyorum. EVGA harici mesela MSI 1070 alsak sıkıntı olmaz heralde Blackfriday'de diye düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir?  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon nükleer denizaltıyla falan gönderiyor heralde o ürünü, o shipping+import fee ne öle :?

Hahaha sabah sabah. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran karti ile ilgili gecen Gigabyte'ta sorun olmadigi veya en azindan EVGA oraninda sikintisi olmadigini okumustum yanlis hatirlamiyorsam... 

Yalniz Black Friday'de bu tur yeni ve populer urunlerde cok indirim beklemiyorum ben... 2 sene once cikmis ama pahali bir TV elde kaldigindan buyuk indirim alabilir de 1070 vs $50'dan fazla indirim olur mu bilemiyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon nükleer denizaltıyla falan gönderiyor heralde o ürünü, o shipping+import fee ne öle :?

Ona fazla takılmayın . Geçen ben de böyle bir ürünle ilgili email attım amazon'a . Baştan fazla alıyorlar sonra üstünü iade ediyorlar. Bazen bilgi verince düzeltiyorlar hatalı miktarları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Borneon haber verdi saolsun;

Diablo 3: Reaper of Souls - Collector's Edition (UK Version):

https://www.amazon.de/gp/product/B00H4PW0K2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

Samson Meteor Condenser Cardioid USB Mikrofon (Chrome):

https://www.amazon.de/gp/product/B004MF39YS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8

Belli bir ücret üzeri alışverişte kargo bedavaya geliyor. (Yazan 29 euro ama bizde 50 euro üzeri alışverişlerde sanırsam. Borneon 30 euro'luk ürün eklemiş düşmemiş kargoyu.)

Ayrıca son checkout sayfasında liste fiyatından bi %20 daha düşüyor ürünler için. İndirim mi uyguluyor, VAT değerini mi düşüyor çözemedim. Benim alışverişler aşağıdaki fiyata geldi;

n5fzvo.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde %20 vergiyi düşüyor. ABD sitesinden daha ucuza geliyor, Shipping de ücretsiz. amazon'dan ücretsiz gönderildiğii ilk kez gördüm. 

Yalnız indirimi abartılı yazmışlar, gerçek fiyatı o kadar yüksek değil. Amazon.com 'da 68usd zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde %20 vergiyi düşüyor. ABD sitesinden daha ucuza geliyor, Shipping de ücretsiz. amazon'dan ücretsiz gönderildiğii ilk kez gördüm. 

Yalnız indirimi abartılı yazmışlar, gerçek fiyatı o kadar yüksek değil. Amazon.com 'da 68usd zaten.

Evet ben de baktım Amazon.com'a almadan önce, .de fiyatı baya abartı. Yine de güzel fiyat ama kargo ücreti olmayınca. Normalde Black Friday'i bekliyordum mikrofon alışverişi için ama Reaper of Souls Collector's Edition'ı da bu fiyata görünce dayanamadım. :D

Normalde gürültülü ortamda kullanacağımdan condenser mikrofon düşünmüyordum ama dün forumdan Eldrun Blue Yeti'sini getirdi saolsun test ettik ve problem oluşturacağını düşündüğüm şeylerin çok sorun yaratmadığını gördük. ZvAnA'nın mikrofon başlığında paylaştığım dynamic model Audio-Technica yarı fiyatına falan düşerse black friday'de onu da alabilirim belki yine de karşılaştırma için. (https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATR2100-USB-Cardioid-Dynamic-Microphone/dp/B004QJOZS4)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Reaper of souls collectorda ne var ki bu heyecanı karşılayacak.. ne çıkıyo içinden ?

Ne çıkarsa çıksın na, expansion bende yok, oynamamışım hala + daha yeni Blizzcon'da Diablo 1 Remake ile Necromancer güncellemeleri duyurulmuş. Duyuru gecesi de Collector's Edition'ı 16 euro'ya bulmuşum Amazon'dan kaçar mı hiç. :icon_starvin:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de de 49€'nun üzerindeki ürünlerde bedava kargo kampanyası var. Nerdeyse bütün ürünleri Türkiye'ye gönderiyorlar artık. AVR'ler bile geliyor bedava kargo ile. 

https://www.amazon.de/gp/product/B01EN005W0/

Örnek bu ürün fiyatı ürün+vergi dahil 600€. O da 2100 TL civarına geliyor. Türkiye fiyatı ise http://www.gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-1131-k-ev-sinema-amfisi_1457.aspx?CatId=267  4000 TL

Bu ürün için Türkiye'ye gönderilemiyor yazısına aldırmayın. Ürünü sepete ekleyip ödeme ekranına geldiğinizde Türkiye'ye gönderildiğini göreceksiniz. 

Amazon.de nin avantajları saymakla bitmez. Bir kere fişleri ve voltajları Türkiye ile tam uyumlu. Üstelik AB bölgesinde sayıldığımız için birçok üründe uluslararası garanti durumu da söz konusu.

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya o degil de amazon.com'dan turkiye'ye gonderimi yapilan bir urunun (mesela grafik karti) gumruk ucretini hangi adimda goruyoruz? tam odeme yapmadan once mi?

cunku checkout dedikten sonra meblag artmadi. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com/gp/product/B00LIRZYFU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Ulen iki saattir chatte şunu göndertmeye çalışıyorum :D. Daha önce sepete atmıştım, şimdi checkout yapamadığım gibi 40 küsür dolar shipping çıkarıyor ve göndermiyor. XL seçersem 20 küsür dolar. Ne iş? İyi bir fırsat bence...

Chatte iki kişiyle görüştüm ama kabanı yine de alamadım. İki eleman da sonradan tekrar mail atmışlar. Tam net bir açıklama yok gerçi yine fiyat farkı ile alakalı ama yine de ilgilendiler en azından. Bu kadar ilgiyi burada görmek mümkün değil. 40$ shipping' e alabiliyorum fakat işime gelmiyor. Bu arada ürün sayfasında gönderiyorum diyor fakat sepette shipping hesaplamıyorsa, purchase sayfasında hesaplıyor.

@@AlperD, yok artık :D. Amazon.de' ye abanacağız o zaman. Almancası olan beri gelsin. Neyse Almanca öğrenmeye bahane. Das ist gut :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok