n11 - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
2 2

Bu konuda 92 mesaj var

İndirim olduğu zamanlar bazı yerlerde fiyatlar şişebiliyor. %11' den başka indirim olmuyor. Yani şöyle olmuyor, misal hesabından tanımlı başka bi indirim kuponun varsa ya onu ya onu kullanman gerekli; birini kullandığında diğerinden o alışveriş için faydalanamıyorsun.

Paypal ile sorunsuz ödeme yapabilirsin, ben çoğu zaman öyle yapıyorum. Normalde kendim kredi kartı kullanmıyorum, anneminkinden ya da bazen babamdan geçiyorum. İş yerindeyken kartlar yanımda olmadığından paypalıma bağlı annemin karttan otomatik olarak geçiyorum. Tek bi sorun var, bazen alışverişle ilgili sorun yaşayıp siparişin iptal olduğunda paran paypal hesabına refund oluyor. Ordan ya kendin tekrar kartına transfer çekeceksin ya da balansında bekletip başka bi alışverişinde yine faydalanabiliyorsun. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paypal ile sorunsuz yapılıyor ama n11 den kaynaklı bir sorun çıkarsa, paypal 'ın çözümü oluyor mu ,o önemli . Yoksa paypal ı , gg de, n11 de daha önce de çok kullandım. 

Paypal ı kullanmak hoşuma gidiyor . Hem kredi kartını her seferinde girmekten kurtarıyor , hem de karşı tarafa vermek istemiyorum o bilgileri.

Lenovo Vibe P1 aldım bir tane ,%11 indirimi varken. Gelince incelemesini yazarım buraya kısaca. N11 'i gözüm tutmadı ama zaten bilindik bir mağaza olduğundan aldım.

Yanlız indirimler artan yüzde olarak gidiyormuş. Daha önce fark etseydim, birkaç alışveriş yapar, en son %25 ile alırdım . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ben ordan denk getirdim ya zaten, son zamanlar debelendim durdum. Hatta son telefonu alcağım gün vibe p1 bi kafama kurcaladı, bahsini geçirmiştim. Sonra düşük ram ve işlemciden ötürü benim için biraz düşük kalınca caydım. Miui ve wp10 yönleri ağır bastı. Hayırlı olsun ama güzel telefon bence, incelemeni bekleriz kısa zamanda iyi günlerde kullan.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight bunun teknik özellikleri fena değil. Yeni nexus veya huawei mate 8 i bekledim ,yakın zamanda geleceği yok.onlar gelene kadar , geçici telefon olarak bu iş görür. mate 7 alabilirdim, ama mağazalarda bulamadım. 2gb ram kısa vadede sorun olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun benim açımdan en önemli yanı, pili ve parmakizi okuma desteği. Parmakizi yeni android de daha güzel destekleniyor. 

Xiaomi 'nin çok önemli artıları var. Birincisi yazılım desteği. Yeni arayüzünde , diğer üreticilerin hiçbirinde olmayan özellikler var. Üstüne WP 10 desteği var, ki bu Microsoft tarafından verilecekmiş. Kendi telefonları gibi sağlam destek verme olasılığı var. 

donanımdan kaliteli olduğunu söylüyorsunuz . Keşke Xiaomi'nin üst modelleri de gelse. Xiaomi Redmi Note 3 çok iyi mesela. Resmi yollardan geldi mi, fiyat avantajını kaybedebilir , o var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Lenovo' da ki pil olayı çok önemli unsur zaten, bende dediğim gibi sırf pil yüzünden onu tercih edecektim az daha.

Xiaomi daha önce telefon konusunda duymadığım bir markaydı, şimdiye kadar zaten kulaklık vs ürünlerini duyuyordum. Sonra hatta forumda bahsini geçirdik piston 3 kulaklıklarından aldım memnun kaldım. Adamların malzeme kalitesi paketi vssi oradan belli bi kalite ve güzellik izlenimini bıraktırtmıştı. Telefon mevzusu benim için tamamen bonus bir durumdu. Babam 2 3 aydır benden ısrarla telefon alsak ya telefon baksak ya diye baskıya başlamıştı zaten. Bu n11 kampanyalarıda iyice öne çıkınca ben sallantıda bıraktığım L900 serisi falan takipteyken hem telefonlar çok gecikti hem fiyat çıtası çooook yukarlarda kaldı. Şimdi L750 falan bile beklemiş olsam benim telefonun üzerine koyacağı birşey yok. Öle öle derken hiç yapmadığım telefonları inceleme işine musallat oldum son bi kaç hafta. Telefonda bana bedavaya gelmiş oldu aslında babam ona smartphone verdiğim için çok sevindi zaten, eh haliyle L735' te kıyak telefon nede olsa. Bide hediye olarak ona kılıfını, çakmak kitini vssini de alıp verdim zaten mest oldu iyice :) Telefonuda onun kredi kartından geçerek satın aldık, babam böle konularda eee baba parası hayatta dedirtmez zaten, üstüne sağolsun bugün kredi kartını bırakmış eve dün kılıfı falan takınca çok hoşuna gitti heralde yeni yıl puan sıfırlanmadan al para puanlarla git yakıt falan fullersin dedi 140lira falan varmış içinde heralde :P Neyse...

Uzun lafın kısası, Xiaomi çok güzel bir telefon yapmış gerçekten. Bunun Mi5 olanı falanda gelecek yakında özellikler bakamından daha üst çıta sayılır ama pil falan aynı tüketim vs daha çok olacaktır ve yine ortak sd kart slotu olmamasından yoksun. Telefonun gerçekten en büyük eksikliği tek sd kart genişlemesinin olmayışı. Yine de dediğim gibi hani bundan sonra ekstrası olur mu olacak mı bilemem tabide ben kullanmam gereken kadar kısmını hali hazırda telefona yükledim. Şu an serbest alanım olarak 6gb mevcut. Bu kısımda zaten en çok 1gb kadar daha mp3' ümü sallasam geri kalan bana foto ve video için haliyle yeter. Zaten büyük bi video çektiğimde takar 64gb otg flaşa çekerim içinden aynı zamanda ordanda açıp izleyebiliyorum nasılsa. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11 iyi bi düzen tuttu heralde maşallah kupon dağıtıyor. Şimdi yine yeni bi kampanya yapmışlar 250liralık alışveriş yapıp 17' sine kadar onaylarsan hesabına 3 adet kupon eklencek sonra 31 ocağa kadar kademeli alışverişlerinde kullanabilirsin diyor.

Tabi orda ki 100lira kuponu kullanmak için 1000liralık alışveriş yap diyor yine. Millete zoraki alışveriş yaptırmaya iyi alıştı arkadaşlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fena kampanya değil. 250₺ lik alışverişe 180₺ lik kupon veriyor. Tabii harcamasını biraz zorlaştırmışlar ama yine iyi.

n11 de güzel bir simge var mağazaların yanında. Kaç günde kargoya verdikerini belirtiyor. Hızlı kargoya verenler öne çıkıyor. 

Ben gece aldım telefonu. Devamındaki iş gününde kargoya verildi. Bu açıdan iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizde 2000TL üstüne 333TL veren kuponu olan varsa DH kekolarına para vereceğime bizim forumdan birinin işine yarasın isterim, yani helalinden bir 100TL veririm  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Henüz başlamamış ama ihtiyacı olan varsa yarın başlayacakmış kampanya.

33 TL’lik kupon 125 TL ve üstü alışverişlerde,
44 TL’lik kupon 250 TL ve üstü alışverişlerde,
66 TL’lik kupon 500 TL ve üstü alışverişlerde,
111 TL’lik kupon 1000 TL ve üstü alışverişlerde,
333 TL’lik kupon 3000 TL ve üstü alışverişlerde,
555 TL’lik kupon 5000 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.

http://www.n11.com/kampanyalar/bir-nisan-tik-hizinda-indirim-kampanyasi?icid=200510_bir-nisan-tik-hizinda-indirim-kampanyasi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o...nun doğurdukları yine bütün kuponları toplayıp keko forumlarında satmaya başlamışlar.

tam da 250 liralık bir şey alacağım, 44 TL kupon iyi giderdi ama yamyamlar yüzünden kimseye yok.

N11 kopya hesaplar konusunda bir önlem almayacaksa çok müşteri kaybeder.

başka yerde de aynı fiyat niye n11'den alayım ki şimdi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

n11.com neden bu kodları böyle saçma bir yöntemle dağıtıyor anlamıyorum.

Örneğin 500 tane kod dağıtmayı düşünüyorsan ilk alışveriş yapacak 500 kişiye indirim versene.. İşin kötü tarafı bu yamyamlar kodları alıyorlar, sonra satamıyorlar da çöp oluyor. :(

n11.com kadar salak bir yaklaşım geliştirmek herhalde mümkün değildir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o...nun doğurdukları yine bütün kuponları toplayıp keko forumlarında satmaya başlamışlar.

tam da 250 liralık bir şey alacağım, 44 TL kupon iyi giderdi ama yamyamlar yüzünden kimseye yok.

N11 kopya hesaplar konusunda bir önlem almayacaksa çok müşteri kaybeder.

başka yerde de aynı fiyat niye n11'den alayım ki şimdi...

Hocam biraz gec oldu ama benim hesapta 44 TL lik kupon var, kullanmadim. Alacagim seyi baska yerde daha ucuza bulunca kaldi. Verebilirim aktarilabiliyorsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sefer sanırım 1 hesap ile 1 tane kupon alınabiliyormuş. Tabi bunlar üşenmeden 100 tane hesap açıp 100 tane kupon alabiliyor orası ayrı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde 1 hesapla 1 kupon alınıyor ama bu yamyamların 100 tane hesabı oluyor dediğini gibi.

Ben yaptıkları şerefsizlik kadar, bunları sattıkları fiyatlara da kızıyorum. Adam 2000/200 kuponu 120 liraya falan satıyor... Ben 2.000 lira para harcayacağım 80 lira indirim olacak; bu şerefsize oturduğu yerden 120 lira kazandıracağım! Sevsinler... Ama millet de enayi, 80 lira için alıyor bu çekleri salaklar... Dikkat edin fiyatlar sürekli yükseliyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok