n11 - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
2 2

Bu konuda 92 mesaj var

Hocam o bende de varda o kadar masraf yaptıracak zorunlu alışveriş yapmak istememiştim Vodafone hediye vermişti 200lira için 20lira. Neyse başka birşey aldım 200+ üzeri olan oradan hesaba yüklenecek 4 kupon olcak 50,75,125 vs lira olarak diye bu kuponlar yüklendiğinde artık değerlendiririm tekrar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, ZvAnA said:

Gençler 1600 küsür liralık bir alışverişim olacak n11'den. Kullanılmayan fazla kuponu falan varsa çok makbule geçer.

Cumartesi-Pazar muhtemelen kupon gelir hsonu75 50 25 vs., haftasonlari geliyor genelde cunku...  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, ZvAnA said:

Gençler 1600 küsür liralık bir alışverişim olacak n11'den. Kullanılmayan fazla kuponu falan varsa çok makbule geçer.

Aslında tam işine yarayacak kupon varmış bende 1500 TL üstüne 100 TL indirim ama geçen ay süresi dolmuş.

Şurdaki mezarcı arkadaşlarda güzel kuponlar olabiliyor, cüzi fiyata satıyorlar Korhan abi:

https://forum.donanimhaber.com/forumid_841/tt.htm

Ben 1-2 kez kullandım, sıkıntı olmuyor.

Misal şuan 1000 TL üstüne 60 TL indirim sağlayan kuponu 5TL'ye satıyor ölücü arkadaş:

https://forum.donanimhaber.com/en-uygun-fiyatli-n11-indirimli-hesaplar--125332262

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler bilgiler için. 

Eve bir ups daha alacağım. Babalar günü için dediğiniz gibi kupon ya da kampanya olabilir bekleyim bakalım haftasonu. Ya da starın dediği gibi dh'ye bir bakınırım. 

Bir bize denk gelmez zaten böyle indirim kuponuymuş, kampanyaymış. 

3 gün önce gitti gidiyordan klima aldım bir satıcıdan. Klimayı sipariş ettiğim gün tekrar girdim gittigidiyora. Bir baktım 5 haziran günü için geçerli olmak üzere saat 11:00-23:59 saatleri arsındaki alışverişlere 50-100-150 TL indirim kuponu veriyor. 1000TL üstüne 150TL. den yararlanabiliyordum eğer haberim olsa. Ben de siparişi tam 10:31 de vermişim. Yarım saat önce sipariş verdiğim için havamızı aldık tabi. Acayip sinir oldum, mesaj falan attım. Yarım saat erken alışveriş yaptığımız için bizi cezalandırıyor musunuz diye. Cevaba bak;

"Memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Malasef kampanyalarımızın tarih ve saatleriyle ilgili bilgi veremiyorum. Kampanyalarla ilgili bilgilendirmeler, e-posta yoluyla veya ana sayfa ve ürün sayfalarından duyurularak yapılır. Sitemizi takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Yardımcı olabileceğim farklı bir konu olur ise bu fiş üzerinden yazmanız halinde memnuniyetle yardımcı olacağım.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - *****"

Memnuniyetimiz çok önemliymiş, ulan gerçekte memnuniyete oynasanız amazon gibi yapar çakardın hemen kuponu. 

EDIT: Babalar günü için baktım da zaten %11 kuponu varmış 125TL ve üzerine. Elektronik, bilgisayar falan diyor genel olarak ama ups ya da ihtiyacım olan başka ürünlerde aktif olmuyor. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hani bu tür şeylere takılmam, takip falan da etmem, denk gelirse falan anca. Kampanya vs yaparsın; bir gün için yaparsın, şu tarihten şu tarihe dersin eyvallah. Bakarsın, günü geçmiş dersin geçersin. Ama sabah saat:11 ne demek arkadaş. Gıcık olduğum, beni sinir eden bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

11.11 yaklasirken N11 kampanyalara basladi... Her sabah 9:30'da 1TL ucretle 111TL, 77TL, 55TL vb. kuponlar satiyor... Kuponlar alt limitsiz, sadece 11.11 tarihinde kullanilabilecek... 

Ben dun alamamistim bugun 77TL'lik aldim 1 tane... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

n11 beni 3 kuruşluk kuponlarıyla kandıramaz dedim ama çoğu elektrikli ev aleti olmak üzere baktım 7 parça almışım günün sonunda :lol:

mağazasının fiyatına bakıyorum, sonra akakçe'ye giriyorum bakıyorum, zaten onlardan ucuz, bir de üstüne kupon indirimi de olunca n11'e çalıştık bakalım :D

bu kupon mupon tehlikeli işler, nası olsa indirimli bir de üstüne 6 taksit diye zokayı yutuyorsun. Neyse iyi oldu yeni mutfak oyuncaklarıyla oynarım artık...

Mr.Smith beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim aldıklarım arasında en bombası Kahve Dünyası siparişim oldu. Kendi indirim kampayasının üzerine kupon çaktım. Bir kaç parça giysi, bota ayakkabıya filan taban zart zurt aldım, uygun fiyata geldi. Fena olmadı, memnun kaldım, zaten alacaktım bunları...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saticilar iyi arttirmislardi fiyati yalniz... Dun 1299TL olan supurge bugun 999TL... Flash belleklere bakmistim yine ayni, dun 200TL olan bugun 150TL filan... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasayı ve fiyatları iyi takip etmek gerekiyor. Benim aldığım ürünler daha önce sepete ya da favorilere eklenmiş fiyatlarını zaten bildiğim ürünlerdi. Bu tip kampanyalarda high tech veya özellikle belirli çok tutulan ürünler almak yerine daha çok ihtiyacım olan günlük kullanımda sürekli tüketilen ürünleri almak daha mantıklı geliyor bana...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kara cumadan önce böyle bir fırsat var mı bilmiyorum. Silme 399 dolara geliyor vergisiz vürgüsüz. 

https://urun.n11.com/islemci/amd-ryzen-7-1800x-36ghz-20mb-am4-islemci-box-sogutucusuz-P166422180

Ryzen 1800x i türkiye içinde bu fiyata satan başka yer görmedim. 

EDIT: Fiyat 1900tl yi bulmuş yine. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok