Torrent, P2p, Debrid üzerine
1 1

Bu konuda 162 mesaj var

3 hours ago, CandleGarden said:

SOL Fiber NAT olduğu için port da açamıyorum. Bir tane freeleech indirdim ama kimse bağlanamadığı için upload olmuyor haliyle. AMK superonline!

Internet bağlantı fiyatını daima sabit ip ücretiyle birlikte hesaplıyorum. Türksat Kablonet'i de Superonline Fiberi de yıllarca sabit IP ile kullandım. Türk Telekom fiber yeni eve bağlandı, verdikleri router (TP-Link) ile kablosuz olarak 850 Mbit gördüm ama henüz sabit IP almadım. Eve taşınmadan önce onu da alacağım, tadilat süresince bir de onu ödemeye gerek yok dedim. CGNAT ile bağlantı mutlaka bir yerden patlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 08/04/2024 at 17:54, CandleGarden said:

Bazı torrent sitelerinde magnet link oluyor, hash koduyla direkt indirebiliyorsun. Torrentleech'te bu var mı, ben göremedim?

Bildiğim kadarıyla yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

On 16.04.2024 at 12:08, Definitive said:

https://www.magnetdl.com/

Burası da sadece Magnet Link veren bir index.

Hiç aklımda yokken Sade Bring Me Home 2011 remux 30 cigobit.
.
güncelleme:28 cigobitte kaldı. Kaynak yok.
Ben de 38 cigobitlik blurayi indirmeye başladım. 

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Kapalı tracker'larda magnet link olmaz hocam. İndirdiğin torrent dosyasındaki token ile, kaç GB indirdiğinin kaydını tutarlar, indirdiğin torrent dosyasını internete salarsan, o torrent dosyası ile indirme yapanlar toplu halde torrentleech download ratio'na bukkake yaparlar. :lol:

Peregrine tarafından düzenlendi
typo
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görebildiğim kadarıyla Sol Fiber IP havuzundayken Zamunda'dan magnet linkiyle indirdiğim dosyalarda seed sorunu olmazken, standart şekilde indirdiklerimi seed edemiyorum. Ondan sordum aslında soruyu.

Cevap veren herkese teşekkürler :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam aboneliğin varsa ücretli VPN, yoksa da Cloudflare WARP VPN ile bir deneyebilirsin upload yapacak mı diye. Cloudflare WARP kendi official client'ı ile torrent indirmeler devre dışı ise onun ilacı var, özelden yazarsan ilaca yönlendiririm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok