Netflix Türkiye'ye gelmiş
4 4

Bu konuda 445 mesaj var

Allah allah enteresan. Benim hali hazırda USA üyeliğim olduğu için VPN olmadan Türkiye üzerinden girince de direk hesabıma girdiğimden görmüyorum ama öyle saçma birşey olmaması lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Değil, 30 USD falana yakın şeyler çıkıyor, IOS cihaz varsa yanında uygulamayı indir, dene.

Hocam ben Apple TV'den baktim, 26,99 TRY'den baslayan fiyatlar diyor. iOS uygulamasi da ayni sekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem oturduktan sonra 2 3 kişi birleşip HD olanı alıp kullanmak lazım bence :D 

Nasılsa birden fazla yerden izlenebiliyor :D Hohahaha. Ölücü zihniyet uyan. DH den önce biz başlatmalıyız bu kepazeliği :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/Enparacom/status/685074031884800000

"Enpara.com ’lulara Netflix ile internetten dizi ve film izleme keyfi %50 indirimli!"

Alsam mi diye dusunurken bunu gordum, direkt alinir. =)

Edit : Erken konusmusum, "Kampanyamız 31.03.2016 tarihine kadar devam edecek." demisler. Yani simdi alana ilk ay beles, sonra 2 ay %50. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben üye oldum, ilk bakışta baya bir film gördüm, benim baya işimi görecek gibi, bakalım bir deneyelim, kalite falan da iyiyse ayda neredeyse bir buçuk DVD parası ki bana göre gayet iyi ücretlendirme olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben HD olmayan bir abonelik başlattım ama netflix amerikanın sahip olduğu kıtlık burada da mevcut. Ara ara değişen titlelar olsa da açıkçası onların değişmesini beklemek çok vakit alabiliyor. Kısıtlı sayıda title size açılıyor ve 2 ayda bir değişiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi biraz daha bakabildim, ben istenilen filme de arama yaparak ulaşılabilecek gibi düşünmüştüm de öyle değil gördüğüm kadarıyla Iphone'dan, aramanıza benzer şunlar var deyip başta seçilen üç filme göre gösterdiği filmleri gösteriyor zannediyorum.

Sistemi bu ise ve bu içerik de uzun uzadıya aynı kalıyorsa bu şekilde bana gelmez, ben Spotify v.b. mantığında, bu tarz uygulamaların film versiyonu gibi düşünmüştüm.

Bakayım neyse daha, 1 ay bedava süreçte uygun bulmazsam Itunes üzerinden kapatırım yenilemeyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW couchpotato ve sonarr a bir bakın. Ek olarak MPC gibi player lar altyazıyı genelde kendisi buluyor.

Spotify 'ı şimdi de alın bence. Ben en çok tabletten ve cep telefonuhnndan kullanıyorum. 

@@kronus , enpara'nın bu dönem kampanyaları o tarihte bitiyor. Spotify , steam de dahil. O tarihte bir olasılık yenilenebilir.  

Dün biraz denedim.

10mbit sınırsız, kotasız , AKNsiz uydunet kullanıyorum.  Filmi başlatınca, kalite düşük, bir iki dakika bekleyince 1080p e yükseldi. 1080p rip ler kadar iyi değil kalite ama izlenir. Yeni filmi burdan izlemek istemem ama. 

Arattığım filmlerin, dizilerin çoğunu bulamadı. Bir de VPN 'i aktifleştirip ABD üzerinden girdim. Bu sefer çoğunu buldu. Bu servisi kullanıyorsanız, VPN şart . Ancak işin mantığına aykırı oluyor. İşe bir faktör daha giriyor. 

İzlemek istediğiniz filmin imdb sayfasında, Couchpotato butona da tıklayabilirsiniz vpn olayına girmek yerine.

Bununla torrent ten tamamen sıyrılmıyorsunuz, sonuçta yine bulamadığınız dizi vs olacak.

Bir iki ay deneyeyim bakalım. Sonra karar veririm. 

Tivibu servisinin internet kullanımı kotadan düşmüyormuş. Netflix bu avantaja sahip değil. Bağlantıların çoğunun kotalı olduğu ülkede , bu önemli dezavantaj.  Net neutrality'nin artık biz de tartışılması gerek. Benzer bir avantajın Netflix gibi diğer servislere açılması gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende biraz baktimda begenmedim bu sistemi torenti olan sey yok ne yapayim ben o zaman bunu birde VPN mi acacam simdi meraklisina gider bu anca...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi biraz daha bakabildim, ben istenilen filme de arama yaparak ulaşılabilecek gibi düşünmüştüm de öyle değil gördüğüm kadarıyla Iphone'dan, aramanıza benzer şunlar var deyip başta seçilen üç filme göre gösterdiği filmleri gösteriyor zannediyorum.

Ben de aynı şekilde düşünmüştüm. İstediğim filmi bulup izleme gibi birşey yoksa o iş kesinlikle olmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

istediğiniz fimi bulup izleme var , ancak bulamıyor işte :) . Bulamadığı için de , benzerlerini gösteriyor.  

Bulamadığı şeyin  benzerini nasıl gösteriyor yav?  :icon_think:  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu "istedigin filmi bulmak" ne demek, akliniz aliyor mu? Yeni cikan filmler var, studyonun politikasi geregi Netflix'e filmlerini vermeyen studyolar var, bir suru istisna var. Kainatta yapilmis butun filmleri falan bulmayi bekliyorsaniz girmeyin bu ise, elbette legal olarak sunulabilecek filmlerde bir limit var. Siz yasadiginiz yerde yillardir torrent korsanligina alismissiniz anladigim kadariyla, birisi size ayda $10'e gecen ay cikan filmleri seyrettirsin istiyorsunuz. Hak-hukuk ve medeniyet alemine hosgeldiniz ;-) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

... Siz yasadiginiz yerde ....

Hak-hukuk ve medeniyet alemine hosgeldiniz ;-) 

Bu nasıl bir aşağılamadır!

Bu nasıl bir büyüklenmedir!

Bu ne YA!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ChipArchitect arattığınız her film elbette olmaz. Ancak özellikle eski filmlerdeki arşivigenişletmeleri gerek.bir de ülkeler arasındaki film farkının azaltılması gerek. .

Torrent uzun süre Türkiye nin gerçekliği.

Bazı dizileri, filmleri istesende bulamıyorsun çünkü. Bulsan üzerinde oynanmış olabiliyor.

Kendi film zevkim için değerlendirebilirim. Bıraktığım filmlerin çoğunu bulamadı. Bu durumda takipteyim bu servisi .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Meraklısı varsa X Files'ın tüm bölümleri HD olarak seyredilebilir Netflix'te. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene yayınlanmıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu "istedigin filmi bulmak" ne demek, akliniz aliyor mu? Yeni cikan filmler var, studyonun politikasi geregi Netflix'e filmlerini vermeyen studyolar var, bir suru istisna var. Kainatta yapilmis butun filmleri falan bulmayi bekliyorsaniz girmeyin bu ise, elbette legal olarak sunulabilecek filmlerde bir limit var. Siz yasadiginiz yerde yillardir torrent korsanligina alismissiniz anladigim kadariyla, birisi size ayda $10'e gecen ay cikan filmleri seyrettirsin istiyorsunuz. Hak-hukuk ve medeniyet alemine hosgeldiniz ;-)

Bu laf kime oldu bilmiyorum da ne korsan yazılım, ne oyun, ne film, ne de müzikle falan işim yok, yoktu, olmaz da.

Böyle genellemeler ayıp oluyor.

Ben içeriğin kısıtlı olmasından bahsediyorum, yoksa saçma sapan isteklerden falan bahsetmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Meraklısı varsa X Files'ın tüm bölümleri HD olarak seyredilebilir Netflix'te. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene yayınlanmıştı.

X files yok Turkiye sitesinde. Vpn ile bulunuyor.vpn kullanmak ne kadar yasal , o da ayrı konu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nasıl bir aşağılamadır!

Bu nasıl bir büyüklenmedir!

Bu ne YA!

Burada asagilama nerede beyefendi, dikkat ederseniz yukaridaki (duzeltilmemis) mesajin sonunda ";-)" var. Mesaj yukarida "torrenti cikmis filmi bulamayacaksam ne yapayim" diye yazan insana, ben de tepkimi dile getirdim. Her mesajin basina "Bu mesaj spesifik olan filanca kisiye" falan diye mi yazmak lazim? Lutfen o pazarda ortada bir korsan kullanim gercekligi var mi yok mu dusunun, yazdigimi bir kere daha sakin kafayla okuyun, ondan sonra boyle rencide edici cikislarda bulunun. Sizinki ile ayni dogrultuda olmayan fikirler okumak hosunuza gitmiyorsa soyleyin, ben de bos yere burada zamanimi harcamayayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burada asagilama nerede beyefendi, dikkat ederseniz yukaridaki (duzeltilmemis) mesajin sonunda ";-)" var. Mesaj yukarida "torrenti cikmis filmi bulamayacaksam ne yapayim" diye yazan insana, ben de tepkimi dile getirdim. Her mesajin basina "Bu mesaj spesifik olan filanca kisiye" falan diye mi yazmak lazim? Lutfen o pazarda ortada bir korsan kullanim gercekligi var mi yok mu dusunun, yazdigimi bir kere daha sakin kafayla okuyun, ondan sonra boyle rencide edici cikislarda bulunun. Sizinki ile ayni dogrultuda olmayan fikirler okumak hosunuza gitmiyorsa soyleyin, ben de bos yere burada zamanimi harcamayayim.

Hocam sen de kime karşı cevap olarak yazdıysan belirt, böyle ortaya konuşunca bu tarz ithamlardan rencide olanlar da ortaya çıkar, kendim ile alakalı olarak yazıyorum, diğer mesajlaşmalardan bağımsız olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok