Netflix Türkiye'ye gelmiş
4 4

Bu konuda 445 mesaj var

Öyle olursa bye bye Netflix,welcome back torrent olur. Ama rahatlığına da çok alıştım,hiç uğraşmak vs. istemiyorum torrent vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer gerçekten VPN ile olan abonelikler iptal edilecekse ben de oturup yeniden değerlendirebilirim üyeliğe devam edip etmeyeceğimi zira Türkiye'den erişilen hizmette telif vs anlaşmaları nedeniyle ciddi eksikler var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen telif sahipleri Netflix'i zorluyor bunun icin. Onlemleri biraz artirabilirler, ama birkac free proxy falan engellenebilir. Ama cok zorlayici bir onlem alacaklarini sanmiyorum, cok musteri kaybederler.

Kullandiginiz VPN servisi engellenirse, aylik 5$'a birkac kisi ortaklasa hosting alip private VPN yapilabilir =) VPN'den ucuza gelir.

Ben Raspberry PI ile DNS server kurarak denemeyi dusunuyorum. (DNS serverla olmaz o is demeyin, bunu servis olarak verenler var, cloud sistemlerde "ver hostname'i al ip'yi" kadar basit degil)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şimdilik içerik azmış falan olayında da değilim, verdiği içeriği adam gibi versin düşünürüz netflix'i. Yoğun dizi izleyen biri zaten değilim, ama hanımla falan dur şu diziyi epeydir duyuyoruz bir bakalım deyip tv başına geçtik mi altyazı olmadı mı, olmuyor işte. 30 değil, aylık 1TL olsa yine para mara  vermem bu haline. 

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başlattım Netflix ücretsiz ayını, hatta Ozan gaza getirdi yarın yeni jenerasyon bir Apple TV de almayı planlıyorum, du bakalım... .(Olaylar gelişir...)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olaylar şöyle gelişti, standart kullandığım bir VPN yüzünden Netflix hata mesajı vermeye başladı. (Adamların VPN'e savaş açtıkları günü yakalamanın eşsiz sevinci) Her Netflix kullanmak istediğimde VPN kapatmam gerekecek gibi gözüküyor. 

Bunlar benim aylık 30 liramı biraz zor alırlar ya dur bakalım... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN ile kullanıyorum şu anda , sorun yok. VPN 'i kapatırlarsa, ki bence zor, iptal ederim. Çünkü VPN olmadan para vermeye değecek bir servis değil.

Tablet uygulamasında dil seçmenin  opsiyonu var mı? attack on Titan 'ı izliyorum ama japonca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN kısıtlaması başladı hherhalde?

Router dan vpn i açınca giremiyorum. Ama browserdan zenmate ile girebilyorum. 

şimdi link bulamadım ama ilginç bir habere denk geldim. Film üreticileri zorluyormuş Netflix'i vpn için önlem almaya . Netflx farklı ülkelerin kataloglarını denk hale getirmeye çalışıyormuş. 

Fazla zorlanırsa, kullanıcıların torrent yoluna gideceklerinden ,önlemleri hafif tutuyorlarmış. Diğer başlıktaki tartışmayı destekler nitelikte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zenmate ile giremiyorum açıkçası... 

Bir süredir netim kasılmaya başladı, netflix de "a problem has occured" falan diyor. Sorumlusu net mi yoksa netflix mi bilemem ama pratik sonuca bakarsak 30 lira verip rezil olma ihtimali söz konusu. 

Sanırım biraz daha olgunlaşması lazım... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Zenmate VPN ile evde ve ofisteki bilgisayarımdan Chrome aracılığıyla Netflix USA'e girebiliyorum. Düne kadar iPad ve iPhone uygulamasıyla da girebiliyordum. Bugün tekrar bakmadım gerçi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Türkiye'ye geldikten sonra hesap açıp bir iki kere baktım ama özellikle altyazı olmadığı için bir işime yaramıyor. Ücretsiz kullanım süresini unutmadan kapatmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

netflix aboneliğini yenileyecekseniz , en azından vpn durumunu bir kontrol edin .

Dün yenilledim aboneliği, zenmate ve cyberghost ile çalışmadı. Bu halde hiçbir işime yaramıyor, vpn olmadan izlemek istediğim dizi, filmlerin hemen hemen hiçbiri yok . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix hakkında görüşüm, "olsa güzel, ama parasına değecek bir şey yok" şeklinde.... 

Enpara sayesinde ederinin de yarısını verecektim, ona bile değeceğini düşünmedim açıkçası, aylık kullanımım bitmeden Breaking Bad'i bir daha bitirdim, sonra da üyeliği kapattım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yerli bir alternatif açılmış.

https://www.blutv.com.tr/

arşivindeki filmler iyi, görüntü kalitesi fena değil ama geliştirmeleri lazım. Hızlı bir göz attım. Altyazı, dublaj herhalde hepsinde. Yerli içerik de var. Aylık ₺6.9 . 

Netflix 'in , şu haliyle şansı kalmadım.

Aynı grubun , internet hizmetinde kotadan düşmeme gibi bir avantaj da verilirse , zaten rekabet kalmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok