Hangi oyunları bekliyorsunuz?
1 1

Bu konuda 218 mesaj var

Roller Coaster 'ı hatırladığım iyi oldu. Eski oyunu epey oynardım . Bunun arkasında yine Sid Meier mi var ?

Sid Meier demişken, Sid Meier's starship isimli yeni bir oyundan bahseliyor. Takip eden var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valve ekmeğini yedi artık tenezzül etçeklerini sanmam. Hani adam gaza gelip yapalım mı derse olur anca onda da yaparken bir yerlerde sıkıntı duyupta senaryoyu baştan yapma olasılığı falan var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HL2 'nin bütün serileri çok beğenildi ama benim için hayal kırıklığı olmuştu. Orjinal HL 'ı alsınlar  en son grafik teknolojisi ile remake yapsınlar 3 yerine :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Aslansin Gordon, kaplansin Gordon" diye gazi veriyorlar, disi karakterler falan lafini dinliyor, flort ediyor, nereye gitsen taniniyorsun, unlusun. Dunyayi falan kurtariyorsun cok entrikali derin gelecekte. Deli rahip kahkahalar atarken pembe dizi gibi alttan dramatik muzik veriyorlar falan. Ilk HL oyle miydi anasini satayim, "ortam .oka sardi, buradan nasil canli cikacagim" diye ugrasiyordun. Ne yapacagini, nasil yapacagini soyleyen yoktu, kendi basina elinden geleni yapmaya calisiyordun. En cok duydugun ses levyenin havalandirmaya cartpiginda cikardigi sesin metalik yankisiydi.

HL'in atmosferi, gerilimi, heyecani apayriydi. HL2'de fizikler, animasyonlar, sehir icinde mekanlar, araclar falan derken bir dunya yaratmayi becerdiler. HL3'te de VR potasinda bu ikisini eritirler belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HL 'nin en büyük esprisi , canlı bir evrende olduğun hissi vermesiydi. O güne kadar bunun benzeri yoktu. Misal sen kendi işine bakıp, ilerlerken, bir kenarda güvenlik uzaylırla savaşıyordu.  

Sonra bu standart oldu tabii.   

HL3 çıkar mı çıkmaz mı  belli değil. Ancak VR 'da birşeyer denerlerse, yine efsane olur. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen Batman: Arkham Knight'ı bekliyorum. Şimdiye kadarki videolar güzeldi, Rocksteady'nin geri dönüşü de merak uyandırıyor bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FF 15, sadece ps4 e çıkacak değil mi? Grafikler çok güzel görünüyor. pc de oynama yolu olsa iyi olacaktı. Bu resimler dışında, şu resimdeki sahnenin videosunu çok merak ediyorum. 

FFXV_Accordo.jpg?eaa32f

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O grafikler klasik FMV grafikleridir merak etmeyin. Benden başka forumda FFXIII-1-2-3 oynayan yoktur tahminim,o derece fanım. Lakin grafik olarak FF'nin tırt olduğu da su götürmez bir gerçek. Aradaki FMV'ler şaheser orası ayrı. Lakin onlar FF8'de bile şaheserdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 ve Homeworld Remastered. Star Citizen'ın bu sene çıkma gibi bir ihtimali yok ne yazık ki, hatta 2016'da çıkarsa iyidir :).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O grafikler klasik FMV grafikleridir merak etmeyin. Benden başka forumda FFXIII-1-2-3 oynayan yoktur tahminim,o derece fanım. Lakin grafik olarak FF'nin tırt olduğu da su götürmez bir gerçek. Aradaki FMV'ler şaheser orası ayrı. Lakin onlar FF8'de bile şaheserdi.

FMV ise iyi o zaman, birşey kaçırmış olmayacağım. O grafiklerin arasında Oculus Rift ile dolaşırım diye düşünmüştüm, prerendered ise, youtube'dan da izlerim . 

star citizen hakkında ne kadar bilgi var? Sid meier oyunu olduğundan dikkatimi çekti ama fazla bilgi yok herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

star citizen hakkında ne kadar bilgi var? Sid meier oyunu olduğundan dikkatimi çekti ama fazla bilgi yok herhalde.

Star Citizen, Chris Roberts'ın oyunu. Wing Commander serilerini ya da Freelancer'ı biliyorsanız, oradan hatırlarsınız. Bilgi konusunda gelirsek; çok fazla bilgi var, çünkü oyuncular tarafından finanse edilen bir yapım ve şu ana kadar 72 milyon dolardan fazla para toplandı ve toplanmaya devam ediyor. Dolayısıyla her hafta düzenli olarak yeni bilgiler veriliyor. Resmi web sitesi altta. Youtube'da Arena Commander diye aratırsanız, pek çok video bulabilirsiniz. AC, oyuncuların temel sistemleri denemesi için çıkarılmış basit bir küçük oyun gibi düşünülebilir. Asıl planlanan oyun henüz pre-alpha seviyesinde ve çok ayrıntılı:

https://robertsspaceindustries.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GTA V çıktı ve oynuyorum, Trine 3 ve Star Citizen erken erişime açıldı oynuyorum, Witcher 3'ü ön sipariş verdim bekliyorum, Batman: Arkham Knight'ı da bugün yarın ön sipariş veririm, Project Cars'ı zaten 3.5 senedir oynuyorum.

Bu senenin iyi oyunlarını tamamladım sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

whooosh hocam bu project cars ı ben çok merak ediyorum ve bekliyorum. şimdi PSN'e preorder ı düştü limited edition ın 209TL. Son kez sana soriyim dedim değer mi bu para bu oyuna ? hak ediyor mu ? aradığım tür tam simülasyon türü

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Project cars iyidir. Benim bu gune kadar oynayip begendigim en iyi yaris simulasyonu. Belki forza yada gt kadar renkli ve dolu degil ama gercekcilik konusunda cok iyi.

Trine 3 icin baslik acacaktim ama kisa bir yorum yazayim.

Ilk Trine'i cok sevdim, ikincisine bayildim hatta dibim dustu, ucuncu oyun biraz tuhaf geldi. 3.oyunda platform oyunu sinifindan biraz cikmislar. 3. oyunda artik sadece saga sola ilerlemiyorsunuz baska bir eksen daha eklenmis ve dolayisiyla oyun platformdan cikip tps'e donmus ve bu pek hosuma gitmedi. Belki alisamadigimdan oyle geliyor ama cok mutlu oldugumu soyleyemem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok