Hangi oyunları bekliyorsunuz?
1 1

Bu konuda 218 mesaj var

Ekim ayında çıkacak oyunlar bütçe sarsıcı:

Battlefield 1 - aldım

Gears of War 4 - beklicem biraz

Titanfall 2 - halen source engine kullandığı için korkuyorum önce görmem lazım

Batman: Return to Arkham - remake zaten, pc için bi değeri yok

Call of Duty: Infinite Warfare - alınmaz

Mafia 3 - yılbaşı indiriminde alınır

Buarada eklememişsin ama bu ayın sonunda Forza Horizon 3 ve Quantum Break var.. Oynıcak oyunum olmasa quantumu alırdım ama onun içinde yılbaşını beklicem sanırım.. Lakin Forzayı direkt alabilirim.. 

Bir problemi daha çözüverdik, geçmiş olsun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forza'nın videosuna baktım, bildiğin Test Drive Unlimited 2 gibi bir şey olmuş oyun. Boş gezerken falan yollarda sadece egzotik yarış otomobilleri var, TDU2'de en azından kamyon otobüs falan da vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forza'nın videosuna baktım, bildiğin Test Drive Unlimited 2 gibi bir şey olmuş oyun. Boş gezerken falan yollarda sadece egzotik yarış otomobilleri var, TDU2'de en azından kamyon otobüs falan da vardı.

normal sivil trafik var oyunda. kamyonu bilemiyorumda otobüs var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu beklenir. 

Baya bir oyun var bir iki ay içinde çıkacak , hepsi de çok sağlam görünüyor. Daha witcher 3 ü oynamadım ki , öyle duruyor diskte. GTA V 'i almadım bile , millet Deus Ex 'e ikinci tekrarı atıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GTA V'in min. 50 saat oyun süresi var, Witcher 3'ün ise tüm side quest'ler ile 150 saati var, o yüzden yeni oyunlar için çok acele etmeyin, en azından "sinlge player" olanlar için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı derecede Civilization'ım geldi. Civilization VI'yı bekliyorum. Her gün bir videosunu izliyorum mutlaka, grafikler de çok hoşuma gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Titanfall 2 maalesef olmamış, grafiklerinin çok bir farkını göremedim korktuğum şekilde birinci oyundan, Source artık zamanın gerisinde kalmış. Ellerinde Frostbite gibi bir motor varken niye kullanmamışlar anlamadım, Fifa 17 dahi Frostbite ama bu değil, ilginç. 20 EUR falan olduğunda alınabilir belki. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steep diye bir oyun geliyor onu bekliyorum hatta closed betasinada adimi yazdirdim ama bakalim..

21623.jpg

Evet bana da geçen gün maili gelmişti closed beta için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilgili başlık varmı bulamadım. Stunning work olmuş :)   Death Stranding  4K Teaser Trailer 

KOJIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bu oyun olur da PC için duyurulmaz veya ileri bir tarihe atarlarsa o gün gerekirse evi ipotekler patlatırım bi PS4 Pro herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok