Bilgisayar Kasaları
2 2

Bu konuda 297 mesaj var

Phanteks'in Evolv ATX kasasıda çok güzel, hem dayanıklı hemde temiz kurulum.Yanlız benim anlamadığım ön tarafta rahat hava akışı oluyormu önlerinde panel bulunuyorda kapağı kapatınca üzerine o takıldı kafama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evga güç kaynakları konusunda da ciddi atılım yaptı tıpkı Corsair gibi. Bu arada bu kasalar burada yok dedin ama Nzxt artık burada satılıyor. H440, Noctis 450 veya Manta burada bulunabiliyor artık tıpkı Corsair kasalar gibi. Corsair bunlardan geride argümanı bence çok doğru değil zira biraz dış görünüş beğenisi ile alakalı bir durum. Tabi esas önemli olan kullanışlı ve efektif olması. H440 mesela çok güzel bir kasa ama arkada kablo yönetimi konusunda çok başarılı değil çünkü çok dar bir alan bırakılmış. Yine ön panel ve üst panelin çoğu kapalı olduğundan kasanın içeri hava alması biraz güçleşmiş. Yine de H440 ve H440 Razer Edition çok hoş kasalar bu eksi yönlerine rağmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Thermaltake markasına karşı hiçbir zaman bir yakınlığım olmadı, bu kasa fena durmuyor gibi olsa da Corsair seçimimden hiç pişman değilim. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Demi gerçekten.:)

Ben onu bir anda unutmuşum da ama o da çok pahalıydı, alınacak, edilecek gibi değildi, bu kasa 140 USD mi ne Amazon'da mesela.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kasa sugar olmuş evet, beğendim diyebilirim. O level 10 falan hiç bana hitap etmemişti. Kutu kutu pense gibi bölümleri vardı falan. 140 dolar fiyat da güzel. Keşke şu Phanteks Evolv ve Fractal Design kasaları da Türkiye'ye getirseler. O zaman bir tek Corsair almasaydım diyebilirim belki.  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzelmiş @@T800. @@ZvAnA @@T800 DHW'de rehber niteliğinde su soğutma ile ilgili veri varmış. Keşke CHW'de donanım başlığı altında bir rehber oluştursanız yada eski DHW'in verileri varsa paylaşsanız. Benim çok hoşuma gitti. Eminim forumumuzda hoşuna giden ve edinmek isteyen başka arkadaşlarda vardır. En azından bir giriş yapılırsa gerisi gelir diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mini-ITX sistem toplamak isteyenler için uygun fiyatlı çok güzel bir kasa daha. Maalesef yine ülkemizde bulunmayan Fractal Design'dan Core 500 ve Define Nano S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda bende guzel bir kasa bakiyorum en hosuma giden Fractal Design Define serisi oldu. Sade, penceresi yok, ici ses emici malzemeden. Ancak Turkiye de yok ve yurtdisindan getirtmekle ugrasmayacagim bir urun. Cooler Master Silencio memlekette bulunuyor tasarimi fena değil...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan hocam Define serisi dedikten sonra Silencio demek pek olmadı :)  En azından Corsair kasalara bir göz atın, ülkemizde birçoğu satılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan hocam Define serisi dedikten sonra Silencio demek pek olmadı :) En azından Corsair kasalara bir göz atın, ülkemizde birçoğu satılıyor.

Arastiriyorum su an guzel sessiz bir kasa. Corsair Carbide 400q modeli hosuma gitti dogrusu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bu aralar Pico PSU ile çalışan, çok az güç tüketen bir Mini ITX kasa toplamayı düşünüyorum.

Kasa olarak Silverstone FT03 Mini'yi listeye aldım ama Pico PSU temin edememe durumunda bu kasayı ATX güç kaynağıyla kullanamamak sıkıntı çıkartacak. Kasada SFX formunda güç kaynağı kullanılıyor ve bu tür PSU'lar için Silverstone çok yüksek meblağlar talep ediyor. Kasayı üzerinde 350W'lık güç kaynağıyla nispeten hesaplı fiyata almak da mümkün, ama bu sefer Pico PSU geldiğinde SFX güç kaynağı için boşa para ödemiş olacağım.

Pico PSU için bir de en az 16 amperlik 12V adaptör temin etmek lazım ki, iyi kalite olanlar 150 TL'den başlıyor; bu da ayrı bir dert..

FT03B-Mini-34View.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok