En son aldıklarınız
10 10

Bu konuda 5.002 mesaj var

Teşekkürler @sgi, evet Techmoan’ın o videosunu izlemiştim ve konuyu biliyordum ama Sony bu cihazın vida deliklerini çok derin yapmış. Hiçbir tornavidam bu kadar ince ve uzun değildi, amazondan hızlıca bir tornavida siparişi verip içini açtım. Cihazın içi gayet temiz. Piller çok hafif akmış ama + kutbundaki ufak bir korozyon dışında hiçbir dert görülmüyordu. Yine de temizledim. 27 yaşında ve çiçek gibi çalışıyor şimdi 🧿🧿

IMG-20240209-210842-edit-289727900846456

IMG-20240209-210918-edit-289749910699833

IMG-3074.jpg

Najaz and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye alışasın ki o mouse’a, gönder geri gitsin. Boyuna oranla elinin de küçük olduğunu sanmıyorum. Rival/Aerox 5’den aşağısı kurtarmaz seni.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Shitseries :2no:

Yahu oyun için mouseun kralı var zaten. Zowie FK1, bu öyle gündelik. Eskisi gibi oyun da oynamıyorum zaten.

Şaka maka, deli gibi gecikme var zaten. Oyun vs oynanmaz bununla.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sen başkalarının yorumlarını çok ciddiye alıyorsun galiba Gökhan. Piyasadaki iyi markaların çoğu mouse’unu kullandım. Steelseries’den aşırı memnunum. Aerox 5 Wireless var şuan, kablosuz teknolojilere bakışımı değiştirdi. Latency yok alette.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya elbette ki kötü değildir; ben işin geyiğindeyim. Eskiden öyle bir muhabbet vardı, 15-20 sene öncesinden bahsediyorum. Steelseries'in yeni çıktığı zamanlar vs.

Zowie FK1 ile alırım ama FPSciyim diyenlerin aklını :baba:. (Battlefield hariç :mrgreen: Bir beceremiyorum onu)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

On 24.01.2024 at 16:54, JardeL said:

M2.SSD bakiyordum da piyasada 2TBlik WD_BLACK SN850X kalmamis ya, ilginc... Amazon.de'ye baktim orda bile yok... 

Oha ya, hayvan gibi zam gelmis SSDlere... SN850 2TB 6.700 TL filandi, dun 8.700TL oldu, bugun 11.000 TL olmus... Satici da Amazon yani... Digerleri de zamlanmis ama bu kadar degil...

[  https://www.amazon.com.tr/Western-Digital-WDBAPY0020BNC-WRSN-Write-Siyah/dp/B08LT9WZVS/ ] ...

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 TB Kingston Fury Renegade alıp kendimi kurtardım :P Yalnız o 11k amazon fiyatı biraz düşer, ilk önce bir sazan avına çıkılmış anlaşılan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, wazzap said:

Kurumsal monitör nasıl oluyormuş?

Beyaz yakalı müşteriyi si.. pardon tavlamanın yeni yöntemi.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
55 minutes ago, wazzap said:

Kurumsal monitör nasıl oluyormuş?

Ofis uygulaması dışında kullanılamaz (çoğunlukla leş) halde görüntü veren monitörler olsa gerek. Arada nadiren iyileri çıkıyor ama istisna tabii.

wazzap and RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

On 2/14/2024 at 10:52, JardeL said:

Oha ya, hayvan gibi zam gelmis SSDlere... SN850 2TB 6.700 TL filandi, dun 8.700TL oldu, bugun 11.000 TL olmus... Satici da Amazon yani... Digerleri de zamlanmis ama bu kadar degil...

[  https://www.amazon.com.tr/Western-Digital-WDBAPY0020BNC-WRSN-Write-Siyah/dp/B08LT9WZVS/ ] ...

Mission accomplished :bigstar:

z7Buii2.jpeg

Google'in derinliklerinde 6.500 TL'ye buldum ... 

JardeL tarafından düzenlendi
stardust, RFID, Mono and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 hour ago, JardeL said:

Mission accomplished :bigstar:

z7Buii2.jpeg

Google'in derinliklerinde 6.500 TL'ye buldum ... 

O fiyata niye Samsung 980 pro değil? Hatırladığım kadarıyla sizin aldığınız daha yavaş bir ürün.

edit: doğru hatırlamışım:
https://www.tomshardware.com/reviews/wd-black-sn850-m-2-nvme-ssd-review/2

Peregrine tarafından düzenlendi
link

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her ikisi de salvation army'den tabanca $1.99, lamba $6.99

elektronige verecek para yok, ufak tefek eglencelik urun alip takiliyoruz :|

Monitoru ciftlemek istiyorum aslinda ama uretimden kalkmis galiba hicbir yer satmiyor. Asus VZ279HEG1R $180+tax'e almistim. $200+tax'a VZ279QG1R var satilan, paneli tamamen ayni emin degilim ama kovaliyorum bakalim, kismet.

Screenshot 2024-02-17 191757.jpg

Screenshot 2024-02-17 191635.jpg

Mono and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Peregrine said:

Ben de şunlardan sipariş verdim az önce. Gelince ürün için yorumumu da ayrıca yaparım. Yorumlarda herkes beğenmiş görünüyor, umarım sıkıntısız bana ulaşırlar.

51zaXMfrm8S._AC_SL1500_.jpg
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08ZCRHT7N/ref=ox_sc_saved_image_3?smid=A1IUZN7RV649H0&psc=1

T20 leri cambridge soundworks yapmıştı ama bakalım bunlar onun kadar iyi olabilir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Squall said:

T20 leri cambridge soundworks yapmıştı ama bakalım bunlar onun kadar iyi olabilir mi?

İyice karşılaştırdım, T20 ses olarak ayrıca twitter içerdiği için muhtemelen daha iyidir ama bunlar da teknik açıdan beni cezbetti. USB ile bağlandığınız da kendi üzerinde ses kartı içermesi, kendi yazılımı, sürücüsü vs ile. Ayrıca Bluetooth 5 ile birden fazla cihazla aynı anda eşleşme vs. Ancak her ne kadar teknoloji olarak ileride olsa da ben diyaframı ortada olan hoparlör sevmiyorum ama alternatifszlikten bunu aldım artık. Bluetooth 5 özellikli Logitech hoparlörler 5W rms idi hoparlör başına, bunlar üç katı veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 dakika önce, Peregrine said:

İyice karşılaştırdım, T20 ses olarak ayrıca twitter içerdiği için muhtemelen daha iyidir ama bunlar da teknik açıdan beni cezbetti. USB ile bağlandığınız da kendi üzerinde ses kartı içermesi, kendi yazılımı, sürücüsü vs ile. Ayrıca Bluetooth 5 ile birden fazla cihazla aynı anda eşleşme vs. Ancak her ne kadar teknoloji olarak ileride olsa da ben diyaframı ortada olan hoparlör sevmiyorum ama alternatifszlikten bunu aldım artık. Bluetooth 5 özellikli Logitech hoparlörler 5W rms idi hoparlör başına, bunlar üç katı veriyor.

Bu t serisi ağır bağımlılık yapar. :D 

Senin aldığının bence en büyük artısı t20 deki kör edici mavi ışın bunda yok sanırım orası çok güzel.

Bu aletin çok sevdiğim bir yanıda aux girişinden başka bir kaynak bağladığında ona geçmiyor hem 3.5 mm girişi hemde aux girişini aynı anda veriyor bütün sesleri o yüzden aynı anda 2 alet birden bağlayabiliyorum mesela pc den oyun seslerini alırken bir yandan bt ile telefonumu bağlayıp oradan youtube podcast falan dinliyorum. Modifiye ettim biraz öndeki aux gişine bt alıcı taktım ve kör edici ışık içinde bir karton yapıştırdım çok süper oldu. Herşeyin üzerinde bir mavi led var arkadaş.. Hepsini bantladım :D Sesi zaten efsane..

43nvf8p.jpg

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Peregrine said:

O fiyata niye Samsung 980 pro değil? Hatırladığım kadarıyla sizin aldığınız daha yavaş bir ürün.

edit: doğru hatırlamışım:
https://www.tomshardware.com/reviews/wd-black-sn850-m-2-nvme-ssd-review/2

Yok hocam, sizin soylediginiz 980Pro ve linkini verdiginiz SN850 bir onceki nesil SSDler... SN850X, 990Pro'nun rakibi... Ben WD'den memnunum o yuzden WD'den devam ettim, cok bir fark yok zaten bu seviyelerdeki SSDlerde... 

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
10 10