Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Forumdan arkadaşlar ve arkadaşların arkadaşlarıyla yaptığımız bir iki maçı Youtube'a yükledim. Küfürler falan olabilir, söylemedi demeyin.

Kayıtları NVIDIA Shadowplay ile yaptım. Bugün fırsat olursa plays.tv kurup bundan sonraki maçları onunla kayıt edeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu baya iyi oyundu.

http://plays.tv/video/584b378a9c3ba135c2/what-a-comeback-king-of-the-hill

Bu maçtan sonra karşımızdaki 4'lü stackle 2 kez daha karşıya geldik, yine inanılmaz yakın oyunlar oldu ama kaybettik. Onları da koyarım. Defans ve atak torbjorn'a çözüm üretemedik.

@ gittikçe yükseliyor. yakında 1000 menzile girecek

smurf accountum shalafin normal accountumdan daha yüksekte çıktı :) ama placementlarında efsane oyunlar dönmüştü. arada @@soulscar 'ı boostladım.

@@soulscar 'ın gelişmiş taktiklerini siz de görüyorsunuz. Artık herkes biliyor neler çektiğimi. :)

Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu baya iyi oyundu.

http://plays.tv/video/584b378a9c3ba135c2/what-a-comeback-king-of-the-hill

Bu maçtan sonra karşımızdaki 4'lü stackle 2 kez daha karşıya geldik, yine inanılmaz yakın oyunlar oldu ama kaybettik. Onları da koyarım. Defans ve atak torbjorn'a çözüm üretemedik.

@ gittikçe yükseliyor. yakında 1000 menzile girecek

smurf accountum shalafin normal accountumdan daha yüksekte çıktı :) ama placementlarında efsane oyunlar dönmüştü. arada @@soulscar 'ı boostladım.

@@soulscar 'ın gelişmiş taktiklerini siz de görüyorsunuz. Artık herkes biliyor neler çektiğimi. :)

HEAAAL! HEAAAAL!!!111

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir haftasonu daha gerizekalı furyasından sağ çıktık.

Takımdaki herkes sapıtmış kafasına göre takılıyor adam gelmiş bana sarıyor Widow aldım diye.

Bir tanesi de denk geldi bütün mallıkları yaptı.(Herif 800 level üstü) ne dediysek dinlemedi bizi. Oyunu kaybettik ne gördük? Türkçe küfür. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Toborn'un siyah motorcu skini düşmüştü bana. O varken diğer bütün skinleri hikaye bence :)

Bu sefer arcade modu var iyiki, her hafta fazladan üç kutu düşürülebilir. Ayrıca yeni modları birer kere kazandığınızda kutu veriyor.

Yeni skinler için:

http://mashable.com/2016/12/13/overwatch-winter-skins/?utm_campaign=Mash-Prod-RSS-Feedburner-All-Partial&utm_cid=Mash-Prod-RSS-Feedburner-All-Partial&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#yjW3bMHh9mqS

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine saçma saçma sprayler çıkıyor ya. Bari çıkan spray bir daha çıkmasın adam akıllı bir skin düşmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine saçma saçma sprayler çıkıyor ya. Bari çıkan spray bir daha çıkmasın adam akıllı bir skin düşmedi.

Al iste 4de 4 duplicate gelde kufur etme..

VPM4Zy.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk açtığım packte çıkmıştı bana :) Oyunu uzun metrajlı oynama imkanım olmadı ama akşamları arkadaşla 3 5 tur çekiyoruz. Bazen zamanımız dar olduğunda genelde Antartika haritası olan 3v3 olayına dalıyoruz, zevkli oluyor. Oyunun karakter çeşitliliği gayet yerinde aslında sınıfına göre farklı oynanış türleri gösteren detaylar var. Competitive olayına henüz yeni geldim. 10 tane maçla pozisyon belirleme olayıda şimdi insana dereden su getirmek gibi geliyor :D 2 placement yaptım gerçide artık vakit buldukça yavaş yavaş gider böle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battle.net'e launcher ile giriyor ancak Overwhatch'a girdiğinde "sorry, we were unable to log you into Battle.Net." yazısı çıkıyor.

Var mı başına gelen? Forumda "8% of your country is in a internet blackout. leaving access to be restricted. therefore it is possible that your friend can play somehow, however this is based on your country and your government. we are unable to assist with this." şöyle bir cevap gördüm ama elektrik kesintileri ile alakalı sanırım. Herkes çatır çatır giriyor, tek dışarda benim  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok