Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Blizzard, Diablo 3'de de denge konusunda oldukça kötü bir politika izledi bana kalırsa.

Battle.net forumlarındaki ağlamalar yüzünden diablo 3'ün ayarını bozmuş, sonra da bi daha tutturamamıştır.

McCree'nin nerfleneceğine kişisel olarak gıcık olduğum için sevindim ama overwatch'ı da sürekli nerf ve buff olaylarıyla saçmalatma riskleri yüzüdenden tedirginlik de duyuyorum.

Bence illa nerflenmesi gereken bir karakter varsa o da "mei".

ps: bahsettiğim ağlamalara burdan ulaşabilirsiniz.

http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20744794943?page=1

bakalım zavallı yeteneksiz bebişler yüzünden daha başımıza neler gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok kısa zamandan donduruyor ve çok uzun zaman donuk kalıyorsun, o kadar çok zamanı var ki headshot ile işi bitirmesine.

hadi bitiremedi çözüldün, çük kadar canın kalmış zaten, kendisini hemen buz yapıyor, uzun süre buzda kalıyor, o arada yardıma yetişen takım arkadaşı zaten seni alıyor hemen.

hani McCree stun attı, tuttu tutmadı, bi şansın var, tekrar saldırıp öldürmek için, Mei de öyle bir şans da yok, sıçan gibi iğrenç bir sevimlilikle dolaşıyor etrafta ölmeden etmeden.

ultrası da zaten ayrı terane...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mei ve mcree teketekte inanılmaz avantaja sahipler ve harbiden nerfü hakediyorlar... Başka kimse teketekte bu kadar %99 sansa sahip diil..

O stun ve kursun bosaltma bütün bebelerin sihirli değneği.. Healthin 200de olsa 1000de olsa alıyor ki skillle falan da uzaktan yakından alakası yok.. :1pof: 

Mei hadi diyelim bi sekilde seni öldüremedi, salağı da öldüremiosun.. Önce buz yapıo kendini, healthi full sonra duvarı cakıo önüne.. Duvar gidene kadar kendini buz yapmasının cooldownı da doluyo hadi bakalım kısır döngüye hoş geldiniz..  :cici:

Buarada Divanın da harbiden bufflanması falan lazım gördüğümde Lucio bile olsam korkmuyorum çünkü tam bir kürdan, ultrası dolana kadar inanılmaz vasıfsız.. ki ultrasını falan da öğrendik artık çok es kaza sanssızlığa denk gelmezse ölmüyosun da... 

Benim tecrübelerim bunlar.. Buarada Divanın bufflanıp Mcree nin nerfleneceği kesin diyebiliriz.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mei gerçekten uyuz, Mcree de aynı şekil ama idare eder Mei'ye kıyasla....

Support oynamak çok keyifl değil düzeltsinler isterim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence muhtemel bi tf2 tarzi "assist ve kill puanina dayali " leadarboard ile supportlara oyunu oynadiklari hissettirilebilinir.. Blizz forumlarina yazmak lazim bunu..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun beyinsiz veletler yüzünden Widowmaker'a da Nerf geliyormuş.

Hayır benim anlamadığım, Widowmaker'ın doğru dürüst Ult.si bile yok, Visor veriyor. Silahı desen şanslıysan 1 Headshotta karşıdakini alabiliyorsun(tank değilse) zaten o silahın otomatik modu iğrenç doğru dürüst kimseyi öldüremiyorsun ve ZATEN 1vs1'de 3 sn'de ölüyorsun genelde. Gidip onu mu nerfliyorlar şimdi?

Blizzard oyunu bok etmeye başladı.

D.Va oynadım geçenlerde çok rahat 30-35 Elimination yapmaya başladım round başına. Oynamasını bildikten sonra gayet dengeli. Bunun gücünü arttırınca ne olacak 30 yerine 60 kill yapacak millet yanına bile yaklaşamayacaksın.

McCree desen zaten yavaş ve genelde ıskayı geçtin mi mefta oluyor, neymiş Stun'ı varmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten toplamda bu kadar oyun oynadık sallayıp durma hepsini alsaydım falan diye ki alıosun da zaten..  :lol:

Ya asıl şu play of the gameleri diske kaydetme seçeneği olsa kendinden çok iyi olcak, neler neler kaynadı gitti var ya..  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam Mei'nin teki uyuz etti, 10 sn kala Objective bir girdim en son Payload'ı teslim ediyorduk. Soldier 76 ile 18 Kill Streak yaptım.

Sonra tabii takım olarak belamızı bulduk, karşıya rahatsız bir takım geldi Symmetra'ları 8-9 tane Sentry yapmış, Bastion önü Reinhardt, Torbjorn, rahatsız bir Widow. Arkadaşlar 2.eli oynamadılar. :))

Ben Plays.tv kullanıyorum. Gayet sorunsuz kaydediyor istediğin yeri kes biç. Belirli bir alanı da var Harddiskte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok