Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

oyunun herşeyi hazır şuan, patch'ini bile yaptı battle.net app.

oyuna girilebiliyor, sadece sunuculara bağlanmıyor.

ayın 23'ünü 24'e bağlayan (yarın) gece, Türkiye saatiyle sabaha karşı 02:00 itibariyle sunucuları da açacaklar.

görünen o ki blizzard yine kalitesini konuşturacak, oldukça pürüzsüz bir açılış olacağa benziyor.

beklerken yapılabilecek hazırlıklar hakkında bir rehber bile hazırlamışlar:

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20119623

oyunu halen almayan varsa us.battle.net üzerinden standart versiyonu 40 dolara alabilir.

link de vereyim uğraşmayın:

https://us.battle.net/shop/en/product/overwatch

login olduktan sonra tekrar EU olarak çevirebilir, tekrar linkten US olana girin ki boşuna euro ile satın almayın.

aklına soru işareti takılacaklar için hemen belirteyim oyun region free, istediğiniz bölgenin sunucularına bağlayıp oynayabiliyorsunuz.

gönül isterdi ki Left 4 Dead zamanı gibi oturalım kapsamlı bir rehber hazırlayalım ama artık vakit çok kısıtlı ve kıymetli bir hale geldi.

şu oyun team fortress 2'de ki eğlencemizin 10'da 1'ini bile yakalamamızı sağlasa başarılı olmuştur diyeceğim, inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

belirtmesen olmazdı di mi  :cry:

gece yarısı çıkacakmış gibi heyecanlanırdık ne güzel.

neyse artık gece 2'ye kadar sabretcek insan bulamayız hafta içi, 24'ü daha insani saatlerde başlarız.

ps: önceden uyuyup gece 2'de uyanıyormuşuz, hadi bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En sikkosu da bu olmuş ha.. Zorlama bi die hard klişesi.. :2no:

Herifi normal bi gijoe şeklinde yapsalardı daha iyiydi bence, zaten soldier 76 gibi genericlikten ölecek bi adı var ne alaka şimdi elindeki otomatik makinalı tüfekle zorroculuk..Oyunda heal falan atan, dümdüz ateş eden bi tip yani..   :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

edI2Cqr.jpg8jYrbdE.jpg

pbcVMFR.jpggxfepaS.jpg

Benim halim her zamankinden...

Blizzcim bir 10-15 dakika geç açtı sunucuları ama açıldıktan sonra kendisinden beklenen kalite ile oldukça pürüzsüz bir başlangıç oldu.

Yahu arkadaş yeni çıkmış oyunda hiç mi bug, glitch ya da bir dengesizlik olmaz, aferin valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben direk Battle.Net'ten aldım usd üzerinden. Tabii Paypal'a yeni kart ekleyip kuru değişmeyi unutunca 13 tl hediyesi oldu sabah sabah. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de gelmedi hala ama başka bi arkadaşım benden birkaç gün sonra almasına rağmen eline ulaşmış.

Az önce support sayfasında mesaj vardı; "Dün inanılmaz efor sarfetmimize rağmen bitiremedik hepsini yollamayı biraz nefeslenek yarın devam edicez." diye :lol: Neyse tepki geldi sanırım değiştirmişler eski yolluyoruz mesajı ile.

Tam bir rezalet...

Ben Live Chat'ten söveyim dedim ama 90. sıradayım kuyruk bekliyorum bildiğin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kim size g2a'dan alın dedi bilmiyorum ama ben olsam direkt refund ister, yazdığım yöntemle battle.net üzerinden dolar olarak alırdım.

ben bu gece uçuştan 11'de geliyorum, beni bekleyin anacım, çok oynayıp yorulduk-yatıyoruz demeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün kızlar toplandık havasındaki pozlar ilginç olmuş.

o pozları maçı kazanan takım için sistem otomatik çekiyor, karşı takımın gözüne sokuyor işte sizi yenen bunlar diye, sonra da benim en vahşi anımı video olarak oynatıyor, "play of the game" olayını gerçekleştirdiğim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok