Overwatch
2 2

Bu konuda 664 mesaj var

Bağlandım Live Chat'e; Sipariş sırasına göre sistem otomatik yolluyor, ne zaman geleceğine dair kesin zaman veremiyorum ama malesef dedi eleman. "Benden sonra alan arkadaşımın eline ulaşmış nasıl bi otomatik sistem bu?" diyince de eeeeee..... üüüüüü..... şey...... diğer gruba dahil olmuştur şansına kem küm.... bişiyler saçmaladı :lol:

Chat rezalet zaten, o kadar geç cevap veriyorlar ki her yazdığım satırdan sonra alo orda mısın hatta mısın tarzı mesajlar atmak zorunda kaldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu arkadaş yeni çıkmış oyunda hiç mi bug, glitch ya da bir dengesizlik olmaz, aferin valla.

Bu dediğin olmasın diye zaten adamlar bilmem kaç ay alpha beta test yapıyor ya zaten. :) Olması gereken bu zaten. Open beta vs olmadan evvelde backstage çok kapsamlı aslında beta closed key verildi falan fistan fındık.

Bakınız; Hearthstone, Heroes of the storm gibi gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ticket' a da cevap atmışlar.

Greetings,

Thank you for contacting G2A Digital Marketplace Customer Support. G2A is a marketplace where Customers have a wide range of products offered by independent sellers.

The keys will be sent in few hours. I cannot precise the exact time, I apologize for the inconvenience. There were a lot of orders and the system sends the keys form the oldest ones. You will receive your key for sure. The system is running and sending keys all the time. Apologies for inconvenience.

With Best Regards,

Gianluca P.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G2A dan aldığım ilk oyunda böyle mi olacaktı? Lan benim nedir bu bahtsızlığım. BF3' de de aynısı olmuştu. Vatan'dan aldım oyun gelmedi iade almıştım. Hay bahtıma talihime.

Bu arada G2A' da Live Chat' de yarım saattir 1. sıradayım :D. G2A yada blizort fakirler beklesin yaptı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim key geldi. Zaman bulunca deneyeceğim, umarım aktifleştirmekte sorun olmaz.

Key'i scan edip göndermişler bu arada, Steam keyleri gibi değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Iki gundur kopek gibi calistigimdan henuz oynayamadim ama bende su anda havaalanindan donuyorum bu gece oynariz artik :) 3 gun izinliyim zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bi training + shooting area + vs ai yaptım.

Bayağı beyendim doğrusu, yalnız yorgun olduğum için normal maça giremedim. :D

Kısmet önümüzdeki günlere artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

HlndVBk.jpg Fq3dji3.jpg

Rakipsiz olmak da sıkıcı  :|  31 Kill streak,  total 38 Kills in only 1 match.  :| 

Geçmeniz imkansız ama bu rakamlara yaklaşan arkadaş olursa eğer gelsin beraber oynayalım.

Bu başarıma katkılarından dolayı yeni sponsorum Corsair'e teşekkür ederim:

tt8JZOu.jpgI86IO69.jpgeHjM1K0.jpgUvRq5Km.jpg

Bir klavye ne kadar iyi olabilir ki diyordum, bu kadar iyi olabiliyormuş...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Career profilime bakarak her istatistikte senden daha iyi olduğum bilgisine ulaşabilirsin ne yazık ki  :baba:

Dün ki Reinhardt ile domine edişimden bahsetmek dahi istemiyorum, bakalım yeni klavyenle kör olurken daha çok ölebilcek misin görücez.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu çocuk tam 1 keko :lol:

klavye ile başarının ne alakası var arkadaş, mouse olsa neyse... bastığın tuş aynı tuş neticede reflekslerin değişmiyor ki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sen önce oyunu al da sonra gel yorum yap barni moloztaş, anlayacak kapasitede biri olsan "actuation" falan nedir anlatırdım ama ne yazık ki o ışığı sende görmüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

actuation falan geçicen bunları senden daha iyi biliyoruz hepsini  :1pof:

parmağın yanlışlıkla dokunup yanlış hareketler yapıcan, keza yazı yazarken de öyle... tuşun çok erken algılaması iyi bişey değil bence...  :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

actuation falan geçicen bunları senden daha iyi biliyoruz hepsini  :1pof:

puhahahahaha ondan heralde en adi leğen plastiğinden yapılma logitech ürünleri kullanıyorsun  :lol:

bknz.

Aircraft-grade anodized brushed aluminum frame for superior durability

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

actuation ile klavyenin malzeme kalitesi arasında bağlantı kurman kekolukta master rütbesine yükseldiğini göstermekten öteye geçemiyor küçük...  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok