Dishonored 2 (Şerefsiz 2)
0

Bu konuda 27 mesaj var

Geliyor bakalım... Aralık ayında oynayacak bir oyun daha çıkacak. Yeterlilikten önce bakamam muhtemelen ama yeterlilikten sonra canına okurum gibi :D İlk oyun ortalığın boşluğu ve çöp dokular dışında iyiydi bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunda da faklı bir yaklaşım sunup belki artık 8 bit grafik teknolojisine geçerler.

o dokulara katlanıp ilk oyunu oynayabilen olduysa tebrik ederim, göz doktoru tanıdığım var isteyen olursa.

ps: şerefsiz 2 ne abi  :lol: kerhaneci corvo yazsaydın bari...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler yine kötüyse es gecerim bu sefer konusu ne olursa olsun, ilk oyunu böğürte böğürte güzel oynattılar millete.

Pislik ve fareler de cabasıydı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafiklerinin ve karakter animasyonlarının berbat olması yüzünden ilk oyunu bırakıp oynamamıştım. Umarım 2.yi o açıdan daha oynanabilir yaparlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyunun DLClerini de az evvel bitirdim. Cell shading tarzı artistik bir tasarım ile gelmiş olması biraz kafa karıştırdı tabi ama eldeki motor DX9 motoru eski bir oyun neticede ama bence yeterince keyifli idi. DLCler Knife of Dunwall ve Brigmore Witches kesinlikle oynanmalı. 2. oyunu sabırsızlıkla bekler oldum nedense DLClerden sonra. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl Şerefsizi (the original Dishonored) halen oynayamadım.. :S  Beğeniyordum ama tasarım/tarzını.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox360 döneminde çıkmış bir oyun neticede. System requirements kısmına bakın. DX9 graphics card diyor. Ebemin 7800 GTX i ile bile oynarsınız oyunu. Ama olay görüntüye takılmak olmamalı. Şimdilerde herkesin oynadığı overwatch olsun, CSgo olsun vs olsun bu oyunlarda da olağanüstü bir grafik ortamı yok. Aksın gitsin. Dishonored da da böyle kokuşmuşluk leşlik havasını tetikleyen bir sanatsal duruş var :P

Bioshock da öyleydi mesela. Çok da severek oynadım. Andrew Ryan a küfrede küfrede :D 

Oynayın gitsin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Brigmore Witches ile 2. oyun arasında bağlantı kurulmuş. DLC ile 2. oyunu bağlayan bir diğer yapıt oldu Dishonored 2

Tabi Knife of Dunwall olmadan da Brigmore Witches in bir anlamı yok. Kısacası Dishonored un tüm DLClerini oynamak gerekecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

texture lar çok çamur değil aslında da oyunda ortamı bulanıklaştıran & rengini solduran bir filtre var. sweetfx ile o filtre kalkıyor, düzeliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilerde herkesin oynadığı overwatch olsun, CSgo olsun vs olsun bu oyunlarda da olağanüstü bir grafik ortamı yok..

Kor etme garantili Cs GO ile dunyanin en smooth sanatsal cartoony grafiklere sahip overwatchu ayni kefeye mi koydun hacim sen .. :?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzort oyunları artık ilgimi çekmiyor isterse allameyi cihan olsun.  :1pof:

Frozen Thronedan sonra Bliz bitmiştir benim için... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzort oyunları artık ilgimi çekmiyor isterse allameyi cihan olsun.  :1pof:

Frozen Thronedan sonra Bliz bitmiştir benim için... 

ilgini çekmesi ayrı, teknik olarak kötülemek ayrı  :1pof: alakaya limon...

cs go'da küçük çağların abarttığı kadar kötü değil tabi de, neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik olarak da çok bir üstünlüğü yok. Aynı motoru starcraft 2 de kullanıyor diablo 3 de kullanıyor overwatch da kullanıyor. Motor aynı... 

Blizzort adam gibi bir single player FPS TPS nova hikayesi veremediğinden beri zaten gıcığım kendilerine. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun portu biraz üzdü ama fiyat düşünce zaten en azından bir veya 2 jenerasyon daha upgrade etmiş oluruz o zaman zaten bişiler düşünülür :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok