Batman : Arkham Knight görüşler/sorular (pc için sonbahar 2015)
1 1

Bu konuda 145 mesaj var

pc için sonbahar 2015 e ertlenmiş.

bende karar veremedim kutulu mu alsam digital mi alsam diye. digital alsam 2. eli yok, kutulu alsam posta parası üstüne 15-20 gün bekle. pehhh.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun PC portunu Rocksteady outsource ettirmis bu arada. Cok yanlis hamle olmus tabii ki. Bence geri cekmeleri dogru hamle. Rockstar bekletiyor PC portlari icin, ama yaptigi zaman da tam yapiyor.

PS4'de oyun cok iyi diyor oynayan tanidiklarim, sorunsuzmus. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Game Works'lü Unity ve bunda sıkıntı var.

GTA V ve Far Cry 4'de bir sıkıntı yok herhalde ama bu tarz şeylerin de Game Works'e denk gelmesi ilginç son zamanlarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben refund ettim Makaan'la PS4'e aldık. 6 ay-8 ay sonra GOTY versiyonunu alırım artık 20-30 tl'ye. Kendileri kaybetti Season Passle beraber almıştım. Steam refund işe yaradı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi açıkçası ben de öyle bir fırsat yakalarsam düşünebilirim konsolda. İlerde Goty versiyonu nasılsa çıkar. Seneye falan steam'de  20 TL civarına alırız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pff taa geçen sene yine batman için upgrade yapmıştım, koca sene bir tek onu oynadım doğru düzgün desem yeridir o da 1 ay.

hevesle bu oyunu bekliyordum olmadı şimdi bu :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynayıp bitiren varmı?

bende alacağım ama karar veremedim. incelemeler olumlu olsada bi dünya beğenmeyen yorum var. spoiler olmasın diye çokta okumuyorum ama indirim olmasını mı beklemeli acaba yoksa oyun güzel boş vakit varken oynanmalımı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitirdim de Xbox One'da. PC'de olmuyor maalesef. Ben beğendim gayet de oyunun hikayesi bitiyor bitmesine ancak gerçekten sonunu getirmek mücadele ister baya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel olmuş ya. müzikler ve kullanım yerleri süper. (the dark knight filmindeki ayarda) batmobil ede alışınca sıkıntı yok. (tabi başlarda, ''bu ne be kardeşim...'' dedirtiyor)

önceki oyunları sevenler oynamak için beklemesinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan bahsedenler hangi platform için bahsettiğini belirtirse sanırım daha mantıklı bir durum olacak zira oyun pc'de oynanmaz durumdayken, konsolda sorun yok. mesela emrenin mesajı pc'ciler için çok anlamsız iken konsolcu adam için anlamlı :) karmakarışık bir durum oldu, kimisi pc'den bahsediyor kimisi konsoldan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ps4 te biritmek uzereyim ve oyun cidden hikaye acisindan cok guzel olmus. Inanilmaz surukleyici. Yan gorevler idare eder onlarinda cogunu yapmaya calistim. Grafiklerde yani inanilmaz denemez ps4 te zaten ama gotham i guzel yansiticak sekilde. Batman sevenler kesinlikle kacirmasinlar oyunu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu riddler ları batmobile ile yapmayı kim karar verdiyse selamlıyorum onu burdan. güzelim oyunu rezil etmişler. evet şehir içinde sürmesi filan zevklide dar alanlarda kontrol etmek...  :icon_dead:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ağustos'un ortasına geldik çıkarmadılar hala PC için patch. MGSV çıkıyor 2 haftaya, bu gidişle bekleyecek gibi küçük beto bir süre daha. :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok