PC için gamepad tavsiyesi
2 2

Bu konuda 64 mesaj var

Aslında amazon 'un uygun kosullarını gören gözün açılmasına gönderimde bulunarak söylemiştim ama o da olur tabi :) Win 10 iyidir.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben yine gamepad kırdım (f310). Sıfır x box 360 kablolu gamepad alıcam da bu satıcılar ne cin. Hangisi orjinal hangisi değil anlamıyorsun. Soruyorum düzgün cevap da vermiyorlar.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-360-kablolu-controller-orjinal-urun-263142071#product-review

bu ürüne bile orjinal demiş ki alakası olduğunu sanmıyorum. 

Nereden  alayım sizce?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.de/Xbox-Controller-geeignet-Windows-schwarz/dp/B004JU0JSK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1485585654&sr=8-1&keywords=xbox+360+gamepad

orjinal olduğuna emin olmak istiyorsan amazondan al. hemde 30 euro altı olduğu için euro yuda 4,20 den hesaplarsak 105 liraya geliyor.

edit: 10 euro da kargo ücreti varmış.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine ben yine hayvanlık ve yine f310 un lb si ve rt si kırıldı artık amelyat etmekten gamepadleri cerrah oldum. f710 alsam ona da aynısı olacak diye elleşemiyorum. Xbox ve logitech hariç analog hassasiyeti iyi fiyatı makul gamepad denemiş yada kullananınız var mı? Biçok marka gördüm abuk ama analog u odun hassasiyetinde bişey olur diye alıp deneyemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox 360 kumandasını orjinal bulmak ile atlantisi bulmak eşdeğer. Hep çakmaları var. Kabloluda hele durum berbat.

https://www.teknosa.com/steelseries-3gc-kablolu-gamepad-p-125046469

şu var mesela farklı gördüğüm ama Kontorland den hallice mi bilemedim denemediğim için. Analog hassasiyeti olmaz ise çöp zaten benim için yerim olmadığı için araba yarışlarınını da gamepad ile oynuyorum.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ıı ıhh alt tetikler analog değilmiş geçtim bile. Artık 2. el xbox conroller bulmaya çalışıcam az duvara fırlatılmışından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende XBOX360 wireless for windows var bende kablosuz adaptörü ile geliyor bağlamak için başka cihazlara gerek kalmıyor. XBOX ONE X konsol aldım ona uymuyormuş kol uysaydı keşke o tasarımı daha çok beğeniyordum :( Düşünürsen bende var pc için almıştım fazla kullanılmadı kozmetik olarak ilk günkü durumunda .

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu saatten sonra xbox one s kontrolcüsü en iyi kontrolcü pc için. Bluetoooth üzerinden sorunsuz kablosuz bağlantı. Ben de F710 ve X360 kontrolcüsü de var. En iyisi one s kontrolcüsü.

ZvAnA tarafından düzenlendi
Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, ZvAnA said:

bu saatten sonra xbox one s kontrolcüsü en iyi kontrolcü pc için. Bluetoooth üzerinden sorunsuz kablosuz bağlantı. Ben de F710 ve X360 kontrolcüsü de var. En iyisi one s kontrolcüsü.

Katılıyorum. PC'de kullanılacaksa başka hiçbir alternatife bakılmaması lazım.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 dakika önce, Whooosh said:

Bluetooth bağlantı kalitesi falan nasıl one s'in. Xbox 360 kontolcüsü ile yarışır mı? 

Kapsama alanı çok ama çok daha iyi. Evde ikisini kıyaslamıştım. PC kendi odamda. Oradan salona giderken yarı yolda x360 bağlantısı kaybolurken, one s salonda rahat rahat çalışıyor.

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinal xbox gamepadin amazon.com ve amazon.de fiyatları bile normal olarak 400TL seviyesine çıkmış durumda. Bir gamepad e bu kadar para vermek istemiyorum açıkçası, zaten oyun da oynamıyorum neredeyse, sadece pc'de küçük yiğenle oyun oynarken kablosuz bir gamepad daha mı rahat olur diye düşündüm ve biraz bakındım. Linkteki modelin incelemesinde (aslında aynı markanın biraz farklı bir modeli, renk dışında fark olduğunu sanmıyorum) 20$ için fena değil demiş videodaki kişi. Aliexpress' den bu tür bir gamepad deneyimi olan var mı? Hayatımda en fazla 3-5 defa almışımdır elime gamepad, dediğim gibi pek oyun oynamıyorum, oynarsam da pc' de düşük tempolu ve basit oyunlar oluyor. Günde en fazla 1 saat kullanım için denemeye değer gibi geldi bana.

https://www.aliexpress.com/item/EasySMX-ESM-9101-Gamepad-for-Xiaomi-Mi-TV-Box-3-S-Game-Controller-with-Double-Vibration/32872700246.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tane daha f310 şehit ettim. Lt yada Rt si içine kaçıyor. Switchini tutan yerden içeri göçütor ne yapsam tamir olmuyor.   

Bu ülkede orjinal x box gamepadi bulmak ne zormuş yaww. Kablolu 360 versyonu arıyoum hep çakma hep çakma. Wirelessa olduğu günden ısınamadım zaten ama insan fiyatlarında değil onlar da.

Gamepad piyasısnda bu orta segmentte bu kadar kısıtlı alternatif olması da düşündürücü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Xbox one s aldım ben ve kablolu kullanıyorum. Sıkıntı çıkmadı şu zamana kadar.

Logitech mi yoksa 360 controllerı mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Onur said:

Her zaman her yerde 360 :D

Bence de en rahatı o ama orjinalini ve kablolusunu tr de bulmak aşırı zor. 

Bu gidişle kurbanlık koyun gibi 4. logitech f 310 mu alıcam :). Yada tamir etmenin bir yolunu bulacam. Adamakıllı havyam ortamım olsa sağlam switchleri değiştiririm de bu zamanlarda gidip ıvır  zıvır toplamak aşkına hastalık kapma riskine girmemek laazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepad söz konusu ise ben de microsoft derim. Ancak pc'de bluetooth varsa direk one s kontrolcüsünden başka birşeye bakmayın. Kablosuz performansı çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, ZvAnA said:

Gamepad söz konusu ise ben de microsoft derim. Ancak pc'de bluetooth varsa direk one s kontrolcüsünden başka birşeye bakmayın. Kablosuz performansı çok iyi.

Bluetooth yoksa bile benim yaptığım gibi 40-50 liraya alin bi usb bluetooth dongle, one s' den şaşmayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben o dongle zımbırtısından aldım ancak doğrudan görüş açısı yoksa bağlantı kopuyor. Örneğin, kasanın önüne takıyordum ama araya sandalye vs girince bağlantı kopuyordu. bir tane usb kablo aldım 3 metrelik onunla takılıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 dakika önce, wazzap said:

Valla ben o dongle zımbırtısından aldım ancak doğrudan görüş açısı yoksa bağlantı kopuyor. Örneğin, kasanın önüne takıyordum ama araya sandalye vs girince bağlantı kopuyordu. bir tane usb kablo aldım 3 metrelik onunla takılıyorum.

Sizinkinde bir sıkıntı olmalı. Ben bırakın pc karşısında, aynı odada kullanmayı, arada beton duvarların olduğu salona geçtiğimde bile salondaki tv ile oynayabiliyorum.ve bir kopma yaşamıyorum. One S kontrolcüsünden bahsediyoruz değil mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAnAaynen hocam. Ama arada bir şey yokken, bağlantı kesilmiyor. Gayet akıcı ve sıkıntısız. Kontrolcüden olduğunu sanmıyorum, muhtemelen dongle ile bir sıkıntı var sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok