Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

18 hours ago, sCoRPion_tr said:

Kabloses Her Yöne 50 Dk+KabloTV Üst Paket+Altın Sinema Paketi+24 Mbps'ye kadar 250 GB AKN'li Ekosınırsız 76TL tarifesi fena görünmedi yeni alacaklar için eğer 24Mbit hız yeterli ise. Gece 2-8 arası da kotadan sayılmıyor 250GB yeterli gelecektir muhtemelen.

tavsiye etmem ayni paraya 50mps alinabiliyo sinama altin sinem hele epy bos is kimse bakiyo nette oyle 250 akk falan kullanacak adam hele hic bakmaz

altin sinama paketi 12 lira mi ne maliyeti var o pakete baska paket daha makul olur internet kullanicina

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayram süresince KabloNet 'te AKN , kota vs yokmuş. 

Taahhütü bitenler dikkatli olsunlar, yeni abuk subuk tarifelere geçirmeyi teklif ediyorlarmış. Şu anda kullandığınız tarifeyi devam ettirme hakkınız var. Tabii bu yola gidilmesin diye bazılarının taahhütsüz fiyatını çok yüksek ayarlamışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tahaduttsuz fiyatlar aslinda ayni

hep asiri yuksetki degmez

2 sene tahatue veriyorduk interneti ucuza alip kablotv ve teledunyayi da bedava getiriyorduk

arada oyle vciddi bir fark olmasa zati ne diye 2 sene tahadut verelim

maul hizi kullanan cok deli downloadi olmayan bi kismini 2-8 arasina cekebilcek olanlar

eski tarigsidnen devam etmektense yeni tariflere gecerse ve htta kotasini gecerse bile daha az oder.

eski tarife olan cok kucuk bi azinlik dusuk ucuz kullanciya yarar

misal adam 25 mbps inyteri 2015-6 da almis.25 gb kotali super ucuzdu 29 lira mi ne sirf inetete versinler diye yapiyorlardi

bu su an 16 mbs sinirsiz gibi bisi oluyo yani

sadece inetten bunun tahadutsuz diyati 39 lira mi ne hala da degmez de tv kac para bilmiyorum

ama 16 sinirisiz hizmeti tahatdutu bitince bu adam 60 lira civarina full 16 mbps sinirsiza sahip oluyo 200-300 gb allah ne verdiyse kullansa bile

iste kisa sure onumuzu gorelim ne olucak ona gore tahadut mu verelim baska bisi yapalimi dusunsunden baska genel ve burdaki kullancinin isine yaramaz

ayrica kablonet manyak aptal baska bir tarife daha yarati duran internet

kotani doldursan duruyo.internet hizmetini kesiyorlar

benim sau anki tahadut buy biterse tarifleri degizmes bisi olmazsa resmi bunun normal fiyat 95 lira

95 lira odenmez gidersin daha yuksek oteali bi paket alirsin zamma da ragmen hala cebinde 20-25 lira fazladan kalir.

50 Mbps’e kadar 50 GB AKN'li Ekosınırsız İnternet + KabloTV Üst Paket + Kabloses Her Yöne 100 Dk    

51,99

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kota biterse hiz dusumuyor ki

akn dolunca dusmesi gerekiyordu da iste bayram + ay sonu o isler sacmaliyo

bayramlarda ve dogum gunlerinde aciyorlar her halti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşılmaz bir durum söz konusu internet hızım düşmediği halde browserda sayfalar geç açılmakta. Farklı DNS leri deniyorum hepsi aynı sebebini çözemedim  (VPN yok) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29.06.2017 at 21:11, ResetButton said:

kablonette kota bittiği halde hızlar düşmüyor. Neden ki?

Son 2 aydır bu durumu ben de yaşıyorum. AKN limitinizi doldurdunuz hızınız 5mb/s'e düşürülecektir diye hem SMS hem e-posta gelmesine rağmen hızım düşmüyor. Bazen %80'ine düştüğü oluyor ama genelde %100 hızla kullanıyorum.

Açıkcası böyle devam eder, "düzelmez" umarım :) Yıllar sonra kısıtlamasız internet kullanıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Rj0lnir said:

Son 2 aydır bu durumu ben de yaşıyorum. AKN limitinizi doldurdunuz hızınız 5mb/s'e düşürülecektir diye hem SMS hem e-posta gelmesine rağmen hızım düşmüyor. Bazen %80'ine düştüğü oluyor ama genelde %100 hızla kullanıyorum.

Açıkcası böyle devam eder, "düzelmez" umarım :) Yıllar sonra kısıtlamasız internet kullanıyorum.

Dun kotam dolmustu simdi gene olctum bu ayda dusmemis 50 mbit hala..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

senelerce 1 mbit hiz yerine 5 vermislerdi

arayip 10 yalaim akn li zirt pirt diyorlardi hadi naas istemez diyordum bi gun kapatilar dusurdular ha yalan dolanimta yoktu kac kere aradim soyledim hayir 1 diyorlar ya 5 diyorum 1 diye inat ettiler

her arayana da soyledim kampnaya falan icin sonunda uyandilar seneler sonra

oyle olunca sanirim 2015 de el mecbur 10 mbps 75 akn li pakete gecmistim

ustelik tahadutlu oldugu icin

ayni paraya telefonya da almistim fena olmamisti

bu eski tarife yeni tarife herkese ayri ayar zorluyo bunlar bence ordan sapitiliyo heralde

geceleri saymama olayini cozduler allahtan

onun altyapisi aslinda kabaca kazirdi cunku

yasal zorunlul 02-08 idi

senelerdir kendileri paket satiyordu 00:00-09:00 uyku yok seklinde

kota takip edince gece yaptiklarin gozukmuyor

yani gunduzleri pcde pek bisi etmezsen sadece geceleri download edersen 25 gb kota bile fazla gelebilir.

aslinda bilsem ki bu isler boyle olucak bide modem icin yeni tahadutde 2 lira x24 ay 48 lira oduyorum.eh ucuz dedim

yoksa eski docsis 2 modeme 25 gb kotali 24 mbps interleri super ucuz hat alsaydim

10mpbs hiz vericeklerdi .kotayi geceleri kullanip asmayacaktim buyuk hitmal 2-3 hafta asarsamda 8 sinirsiz olucakti ki

bu hiz sudan ucuz veriyorlari teledunya ve sinama paketleriyle 39 lira miydi neydi

bide bunu yeni seneden once alanlar 25mbps olarak aldi.herifler su an en kotu kosulda 16mps sinirsiz internetle televizyon vizyon sinama paketi falana 40 lira oduyo odemiyo :D

daha once yazdimda reset gormedi falan heralde bu dangalaklar duran innetlet icad etmislerdi haftalar once

yani 75 gb kotali net aliyon 75 e gelince direk duruyo intenet kapaniyo fullden kapaniyo hemde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TTnet ve Turknet te 100mbit , 150akn li tarifler var. Fiber bölgenizde varsa en iyi tercih bu gibi görünüyor. 

Kablonet akn li tarifelerini 24mbit ile sınırlamış, hiçbir anlamı yok. 

2019 'da akn kaldırılacaktı, herhalde ISP lerde akn li tarifeleri kaldıracaklar.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce superonline 'dan sms geldi . 30 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında Fiber Limitsiz paketlilere AKN limiti yok diye . Sevindirik oldum . Vermintide oyununu AKN yüzünden indirmeyi erteliyordum . Açtım steam 'ı başlattım indirmeye  , hesabımdan da kontrol ediyorum bir yandan , download hala aynı limitte duruyor. İyi kıyak bence.

Steam'dan almak istediklerimi de yapıştırıp indireyim bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şerefsiz superonline.

2 yıldır Fiber İnternet Gece Kuşu tarifesini kullanıyordum ilk yıl 59,90 ikinci yıl 69,90. Tarife şu: 50mbit internet 100gb AKK ve 00.00 - 06.00 AKK işlemiyor. Güllük gülistanlık geçiniyordum bugün aradılar. 2 ay kalmış sözleşmenin bitmesine. O kadar salak saçma tarifeler varki telefonda en sonunda tarifeleriniz y... başı gibi diyesim geldi diyemedim çok kötü dedim. Seçeneklerim saçma saçma

1) 24mbit hız 100gb akk - 02.00 - 08.00 arası AKK yok. 69,90TL

Güzel gözüküyor ama hızım yarı yarıya azalıcak. İstemiyorum azalsın.

2) 50mbit 100gb limit - AKK yok çünkü 100gb bitince interneti kesiyorlar + gece 02-08 arası olan muhabbet yok. ne zaman indirirsem indiriyim kotadan gidiyor. 69,90TL

Bu pakette interneti kesmeleri sıkıntı dğeil Joker AKK diye birşey var 10TL ye 25GB kota (15TL 50GB - 20TL 100GB) alıyorsunuz. Bunu almayı düşündüm ama tüm PS4 oyunlarını PSN'den alıp indiriyorum. 100GB hiç bir şekilde bana yetmez. Tamam her ay oyun indirmiyorum ama baya youtube vs izliyorum. Her oyun indireceğim zamanda Joker AKK almak istemiyorum.

3) 50mbit 200gb limit - 89,90 - yukarıdaki paketle aynı detaylar. 200gb yeter gibi geliyor ama ayda 90TL de vermek istemiyorum internete.

İşin kötü tarafı superonline'dan çok memnunum. hızım hiç 50'nin altına düşmedi ve pinglerim hep iyi. Başlarım yapacağınız işe diyip başka yere geçmek zor benim için ama geçebilirimde. TTnet Fiber'e baktım aşağı yukarı aynı fiyatlar.

Siz ne önerirsiniz ? Var mı bildiğiniz bir kampanya ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dediğin böyleyse yandık, ben sanki hala 50Mbit 150 AKK'Lı paket satıyorlar diye biliyordum biraz fiyat farkıyla. Benim de Kasım'da bitecek sözleşmem. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de 100 mbit 150 gb var. 150 kesinlikle yetmiyor, evde Apple Tv var çünkü. Gerçi 25 mbit'e düşünce gene de yetiyor. 

100 mbit çok doğru seçim değilmiş aslında. Bilgisayar evin çoğu yerinde 50 mbiti zor görüyor, Wi-Fi'den dolayı.

50 mbit , 250 benzer fiyattaydı, o daha iyi olurdu.

100 tl ödüyorum. Eğer 100 GB daha alırsam, 120 tl'ye geliyor. Ama o zaman kesinlikle yetiyor :) Tabi bu söylediğim oyun vs indirmediğim zamanlar. Ps4'e ayda yılda bir oyun indirmişsem, o ay kesinlikle yetmiyor zaten.

Netflix vs varsa, 250 anca yetiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

epey zam var cok konustuk her yer boyle superonlindan memnunsan degstiremeceksen icine oturacak ama caren yok

soyle dusun kendini kandir 1-2 sene once 2.5-2.7 idi dolar falan bu ay dusmus olsada kabaca 1 lira arti.

almanyadaki arkadas gecen dedi ki ucus tarifler 25 euro .ben alman telekomdayim daha pahali 35 euro veriyormus

akn kalkmasini falan bahane edip cok manyak zam yaptilar

super online tariflerini bilmeiyorumcok bakmiyorum

ama kabloda kotali internet var hani gecersen bindirdikleri ama 2-8 arasina kaydirip zorlandacagini anladigin aylarda kota falan alinabiliyordu sanirim

misal kabloda manyak bi paket var

televizyon kablo tv ust pek altin sinama paketi yani var olan her tv hizmetini veriyorlar 100mbit 100 gb kotali(duran yada asarsan gecirdikleri

80 lira bide ustune 50 dk heryere beles telefon hakkin oluyo

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya

yada bu altaki ikili var kabloda

50 Mbps’ye kadar 75 GB Kotalı/Duran Kotalı( Analog KabloTV + KabloTV Giriş Paket+Kabloses Her Yöne 50 Dakika Fiyatlar ) 70 lira

50 Mbps'ye kadar 75 GB Kotalı/Duran Kotalı + Analog KabloTV + KabloTV Temel Paketli FiyatlarKabloses her yöne 50 Dakika ) 67 lira

bu iki kampanya icin niye 3 lira fark var dersen tv iris paketi normal paket farki

100 kota kabloda cok nadir var artik

50-75-150 75li yazdigim bu tareiflere 10 lira verirsen kotasi 150 gb oluyo

kabloda superonlindenin akslina kota upload ile yenemiyo

yani daha cok gidiyo

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,542,dort-kose-kampanyasi

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,517,konusturan-tv-ve-internet-br-kampanyasi

neyse en ucuz en mantikli kampanya ise 50 mbps 75-150 gb kota ile yani  bana az dersen bu gibi geliyo 50* dk da telefonda var bunda

50 Mbps'ye kadar 75 GB Kotalı/Duran Kotalı İnternet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Her Yöne 50 Dakika + Vizioon Sinema Paketi 62 lira

50 Mbps'ye kadar 150 GB Kotalı/Duran Kotalı İnternet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Her Yöne 50 Dakika + Vizioon Sinema Paketi  72 lira

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,518,konusturan-eglenceli-kampanya

kabloda 100 lmit bi 100 lu hizda var

tlelevizyon kullanma durumunu bilmiyorum.

ama bu iiki oldukca uygun pakete 6 lira daha verirsen kablo tv ust paketi de actirabiliyorsun.6 lira ile herseye aciliyo 6 tane ozel sinama kanali haric onlarda cok bos is bosver.onu da actirabilir de bence verme

ama ust paket fena degil deger

yani tv isini gorucekse

super den kabloya gecmeyi varsa hizmeti dusunuebilirsin

ancak burda mini baska bir masrafin daha olucak kablo modem :D

illa hizim 50 olsun kotamda 100 cviari olsuna onerimlerim bunlar

bdaha hatirlatiyim mi upload kotadan yemiyo bizde

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2018 sonunda AKN kaldırılınca ne olacak? Bütün akn li tarifeleri mi kaldıracaklar?

Benim şu anki tarifem iyi. Buna devam etmenin bir yolunu bulmam lazım. Hızım düşse bile 24mbit e düşüyor , o da yeterli. 2-8 arası raspberry indiriyor zaten gerekenleri

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pederlerin evinde TTnet taahhütü bitmiş, 24 mbps-75 gb kotalı tarife telefon falan dahil 65 TL dediler.

Ben de alternatif ararken Turk.net'e bakayım dedim, sokakta altyapı varmış. 50 mbps-AKN-kota yok-telefon dahil-taahhüt yok 60 TL dediler. Buna geçeceğim sanırım. Çok sıkıntı çıkarsa da kapattırırım diye düşündüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

akn kalkinca gucel tarifler kalkicak

eki tarifedekiler devam edebilir

ama alinmaca yok salaklik olur

cunku kampanyali i tahatudutlu paketler o kalkinca cart olur

yani aityorum senin 70 lira odedigin paketin orjinal fiyati 130 lira yada daha cok olabilir

kotali paket almaktanyeni tahadutten pahaliya cikar

yani sirketin umrunda olmaz

ornek olarak veriyim

su an internet tarfiesi olarak  100 lira 100mpbs kabloda yani diger ek tv zirt pirt larin kampanyasiz fiyatini dusunursen kotali hizmette gecememekten pahaliya gelir.

ancak benim beklentim bu 2-8 uygulamasinin akn kaldiginda kalicak olmasi

cunku akn gitti yerine direk kota geldi

kotada ise ya internet duruyo dialup zamani gibi yada asim ucreti oluyp

benim beklettim iste kotali 2-8 devam edicektir. bi hiz dusmesi olmayacak

risk almamak icin komik kotalar almicak

gecen sene 25 mbps 25 gb gibi komik doldurmamasi nerdeyse imkansiz olan hizlari almaya cesaret etmeyecez.

yani bu yeni sistem 100mpbs 150gb falan kota alan forumdaki bazi adamlarin isine geliyo

eskiden gecti mi 3 e dusucekti simdi atiyorum gidip biraz daha verrip 250 falan alir full hep full hiz.

100 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 100 GB 99,99 TL/Ay

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

misal benim kullandigim kablonet tarifesine yeni gectim yani 1.5 sene rahatim

50 mbps 50gb kota tv ust paket ve vizoon sinama paketi ustune 100dk telefon(6 ayda 10 dksini kullanmadim total salaklik evde telefon yok fazla duzgun bide ben konusan bisi degilim)

simdi buna ben 52 lira oduyorum

tahadut biterse ayni sekilde kullanabilirsin reset

ama bugunki fiyatla tv icinust paket 26 lira analog icin para almasa bile ki onuda istiyebilir.13 lirada vizoon sinama paketi var

internete 60 lira yani su an tahadutlu olan 52 liralik paketin 2 ay sonra bitiyo olsa aynen devam edebilirdim eger 99 lira mi ne odersem

ee mantiki olarak yemisim akni sinirsiz kulanmayi

80 lira versem ayni sartlari 150gb kota ile 2-8 arasi yine yemeden catir catir kullanirdim

yani pahali mahali zamli herseye ragmen kampanyasiz hizlara devam etmek bi onceki decade de kaldi.

islak odunla dovulmek gerekir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, nazareth said:

http://www.m-superonline.net/kampanya/fiber-internet/fiber-basvuru-24-ay-sozune-tablet-hediye

50mbps 150 gb kota samsung mini tablet veriyoruz diyo 80 lira dedigin 70 lşiralik pakeeten iyidir

yani bi superonline a bakiim dedim

Naz teşekkürler cevap için. Bu son yazdığındaki kampanya sanırım superonline fiber'e yeni geçicekler için. Ben hali hazırda kullanıcısı olduğum için sanırım yararlanamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen yinede bir sor sayfada bir ayrinti ve uyari yok .hatta cikti alip ugrasan hakli cikilir.

benzeri ilk giren kampanayalarda uyarilar veriyo kablonet

hayir bu tablet salakligini gectim senin dedigin diger kisimda kotalar boyle degil

musteri hizmetlerine sen bi soru once

cunku okuzler boyle yazmislar

Fiber müşterilerinin 24 ay sözüne Samsung Galaxy Tab 3 LITE tablet ışık hızında internetin yanında!

bunun manasi kim tahadut verirse demektir.eski uye de olsa.musterinin diyo.basvuracaklarin degil

cok aptalca birweb sayfalari var

bence bunun olmasi lazim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok